استایل بازیگراناستایل مهدی پاکدلبازیگرانبررسی استایلبررسی استایل مهدی پاکدلتحلیل تیپ مهدی پاکدلدنیای مدسایت تفریحیسایت سرگرمیمجله تفریحیمد و لباسمردانهمهدی پاکدل

بررسی استایل مهدی پاکدل – مد و لباس


بررسی استایل مهدی پاکدل

مهدی پاکدل به نظر می آید زیاد دغدغه ی مد و یا استایلیش بودن را ندارند و بیشتر سادگی در استایلشان جلب توجه می کند. با  بخش مد و لباس سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه ما باشید  تا به بررسی استایل مهدی پاکدل بپردازیم.

بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

جالب توجه اینه که پالت رنگی محدودی در لباس گذشته تا به امروز تقریبا ثابت بوده است.

رنگ های مورد علاقه و پر تکرار در آیتم های پوشش این بازیگر، سورمه ای -آبی -مشکی – طوسی -کرم – سبز یشمی است که بیشتر در استایلشان استفاده می شود.


موارد پیشنهادی


بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

در گذشته به دلیل داشتن موها و چشم و ابروی مشکی ای، بیشتر کت مشکی در کنار پیراهن سورمه ای یا سفید می پوشیدند که استایل کم ریسک و ساده و در عین حال جذابی بود .

با گذشت زمان موهای جو گندمی تاثیر خوب و مثبتی روی چهره و ظاهر ایشان داشته است.

بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

همچنین مهدی پاکدل از رنگ سورمه ای در کنار طیف های مختلف آبی مثل آبی روشن و طوسی روشن و از رنگ های روشن تر به نسبت گذشته بیشتر در پوششان استفاده می کنند که با موهای جوگندمی، هارمونی زیبا تری دارند .

بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

جین های راسته و ساده که کمی در قسمت مچ پا افتادگی دارد، در کنار کت و بايكر جکت زیاد در استایل روزمره و حتی در استایل جشنواره های رسمی از علایق این بازیگر محبوب است.

بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

مهدی پاکدل اغلب استایل کژوال و راحت و مینیمالی دارد و سادگی و راحتی در پوشش برایشان در اولویت قرار دارد و این استفاده کردن از حداقل رنگ و طرح و راحتی باعث شده استایلشان در عین سادگی، جذاب هم باشد.

بررسی استایل مهدی پاکدل - مد و لباس

شال گردن و عینک از اکسسوری های مورد علاقه ی این بازیگر مینیمالیست ایرانی است.

این روزها این بازیگر ا به عنوان چهره تبلیغاتی و مدل برند خانه مد راد با عکس ها و استایل های با جسارت بیشتر در مجامع ظاهر می شوند.


جالب است بخوانید: غذاهایی که می‌توانید بخورید و وزن کم کنید
منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا