عمومی

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
احساس نگرانیتان در مورد شغلتان ممکن است امروز بیش از حد شما را آشفته کند. اگر مراقب سلامتی خود نباشید و این همه فشار و استرس به خودتان وارد کنید، سر دردهای مزمن و فشار خون بالا شما را آزار خواهند داد. خیلی به خودتان سخت نگیرید. استراحت کردن را فراموش نکنید و بین وقت های استراحت خود، به فکر یک پیاده روی یک ساعته باشید. از کنار گذاشتن کارهای غیر ضروری خود ابایی نداشته باشید. توجه داشته باشید که زمان شما محدود است و وقتی برای تلف کردن نخواهید داشت پس کارهای خود را بر اساس الویت انجام دهید. کارهای مهم زیادی برای انجام دادن دارید. خود را با انجام دادن کارهای بیهوده خسته نکنید!

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
ذهن شما امروز پر از سوال های مختلف شده است که بعضی از آنها خیلی بزرگ و بعضی دیگر کوچک و بی اهمیت هستند. در هر صورت این سوال ها ذهنتان را به خود درگیر کرده اند و به نظر می رسد که نمی توانید جوابشان را به راحتی پیدا کنید. نگران نباشید، این اوضاع تا پایان روز بیشتر دوام نخواهد آورد. تا غروب امروز جواب بیشتر علامت سوال هایی که بالای سرتان هستند را پیدا خواهید کرد و بقیه شان هم اهمیت خود را از دست خواهند داد و می توانید با خیال راحت به روال عادی زندگی بازگردید و از آرامش زندگیتان لذت ببرید. همین امروز آن تماس تلفنی که چند روز است پشت گوش می اندازید را بگیرید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
طی چند روز گذشته شما در انتظار دریافت پولی بوده اید که به شما وعده داده شده بوده است، امروز این پول بالاخره به دستتان خواهد رسید. خوش شانسی شما به همین جا ختم نخواهد شد زیرا شما وارده دوره ای شده اید که در آن رسیدن به اهداف و خواسته هایتان با تأخیرها و موانع کوچک و بزرگ همراه نخواهد بود. اگر پروژه یا کار نیمه تمامی دارید که در انتظار فرصت خوبی برای تکمیل آن بوده اید به شما پیشنهاد می شود که امروز را از دست ندهید، مخصوصا اگر این کار شامل کاعذبازی های اداری می شود. امروز روز خوبی برای رقابت و درگیر شدن با دیگران نیست، پس حواستان را خوب جمع کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
هر عمل بدون فکر می تواند برایتان مشکل ساز شود بنابراین امروز قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید. حال زمان خوبی برای استراحت نیست پس به جای آن تمام تمرکز تان را بر کارهای مهم تری که می خواهید انجام دهید، بگذارید. به نشانه های اطراف تان خوب گوش دهید زیرا حاوی پیامی هستند که می توانند به شما در گذراندن مسیر کمک کنند. در این روزها بیشتر به سلامت جسمانی تان اهمیت دهید. اگر تغذیه تان درست نباشد، انرژی لازم را برای به پایان رساندن کارهایتان نخواهید داشت. به زودی دری رویتان باز می شود که انتظارش را ندارید، با اعتماد به نفس کامل از آن رد شوید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
این روزها سرتان شلوغ است و زمان بیشتری را بیرون از خانه می گذرانید، به همین دلیل امروز احساس خستگی می کنید. اگرچه این فعالیت های به شما حس زنده بودن می دهد اما نگذارید که این خستگی همیشگی شود زیرا در دراز مدت شما را پا خواهد انداخت. در مورد رابطه با فردی تردید دارید، بهتر است قبل از هر تصمیمی او را بیشتر بشناسید، در غیر این صورت ممکن است که بعدها پشیمانی به سراغ تان آید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
گفتگویی که امروز با شخصی دارید به خوبی پیش نمی رود. سعی نکنید بر چیزی که بر خلاف نظر او است اصرار کنید. بهتر است آن را به زمان دیگری موکول کنید. اگر می خواهید مکالمه تان نتیجه مثبتی داشته باشد، بگذارید همه چیز خود به خود و به آرامی جلو رود. شما باید برای رسیدن به خواسته هایتان بجنگید و امروز روز عمل است. حال که خوب در مورد شرایط حاضر تحقیق و بهترین راه را انتخاب کرده اید، باید وارد عمل شوید. نگران نباشید انرژی و توان شما برای این کار فراوان است. شریک زندگی تان از شما دور شده ولی شما هنوز آن را درک نکرده اید، بد نیست کمی دقیق تر به رفتارهای او نگاه و مشکل را پیدا کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
اگر احساس می کنید در جایی قدرتان را نمی دانند، بهتر است که هر چه زودتر آنجا را ترک کنید در غیر این صورت غرورتان خدشه دار می شود. امروز از نظر ذهنی آنقدر قوی هستید که دوست دارید زمان خود را صرف تصمیم گیری های مهم کنید، بنابراین وقت را تلف نکنید و از همین حالا کارتان را آغاز کنید. امروز جذابیت شما بیش از همیشه است طوری که افراد دیگر را تحت تاثیر قرار می دهید. به جای گوشه نشینی، بهتر است بلند شوید و در جمع دیگران حضور بیابید. اگر حرفی در دل دارید که می خواهید به نزدیک ترین یا عزیزترین فرد زندگی تان بگویید، آن را بلند و رسا بیان کنید تا از هر گونه سوتفاهمی به دور باشد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
امروز شما از خوشحالی در آسمان هفتم سیر می کنید، با این حال با غروب آفتاب ورق برخواهد گشت و حال و هوایتان تغییر می کند و احساس می کنید چیزی روی قلبتان سنگینی می کند. به نفعتان است که ساعات پایانی روز را در خلوت خودتان بذرانید و ادامه ی غیبت ها و حرف های بی سر و ته را برای یک روز دیگر بگذارید! در تنهایی خود برای چند روز آینده تان برنامه ریزی کنید. امروز زمان آن رسیده است که در مورد رابطه عاطفیتان کمی جدیتر فکر کنید و به تعهداتی که تا به حال برایتان در حد حرف بوده اند پایبندی بیشتری داشته باشید و احساسات خود را صادقانه با شخصی که دوست دارید در میان بگذارید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
یکی از دوستانتان و یا گروهی از افرادی که با شما در ارتباط هستند امروز از شما می خواهند به آنها کمک کنید تا یک برنامه ی دقیق و قابل اجرا برای پیشرفت در کارهایشان طراحی کنند. خوشبختانه شما از لحاظ ذهنی در بهترین حالت ممکن برای انجام چنین کاری قرار دارید و آماده اید تا هر کاری که از دستتان بربیاید را برای آنها انجام دهید. به اشتراک گذاشتن ایده ها و افکارتان با دیگران شما را در مرکز توجه قرار خواهد داد و شاید در همین شرایط به صورتی کاملا غیرمنتظره یک پیشنهاد کاری وسوسه انگیز هم به شما بشود. در حین کمک به دیگران اهداف خودتان را فراموش نکنید، زیرا فرصت پیشرفت شما در مسیر اهداف خودتان نیز فراهم است.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
امروز وقتی پای عشق و روابط عاطفی به میان می آید شاید لازم باشد کمی ترمز بگیرید! این بدان معنی نیست که مشکلی در رابطه تان وجود دارد و یا اگر در روزهای آغازین یک رابطه ی عاطفی جدید به سر می برید باید نگاهی همراه با تردید به این رابطه داشته باشید، فقط باید متوجه باشید که برای پیش بردن این رابطه و بهتر کردن آن باید نگاهی منطقی تر داشته باشید. مسئله اینجاست که شما آنقدر جذب طرف مقابلتان شده اید که نگاهی بیش از حد رویایی به این رابطه دارید و همین می تواند آینده ی رابطه تان را به خطر بیندازد! قصد ندارید خواندن آن کتابی که مدت هاست روی میز کنار تختتان گذاشته اید را تمام کنید؟!

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
مدت هاست منتظر هستید، امروز از طریق ایمیل یا تلفن این پیغام را دریافت کنید و این شروعی تازه برای شما خواهد بود. سعی کنید که تمام فرصت هایی که در این مدت برایتان پیش می آید، استفاده کنید. اگر به خاطر مشکلی در روبه رو شدن با شریک زندگی تان دلهره دارید، با روحیه ای مثبت به سمت اش بروید آنوقت خواهید دید که چقدر همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. هر چه بیشتر شما ساز مخالف بزنید، مشکلات بیشتری نیز در مقابل تان سبز خواهد شد. بنابراین در عین واقع بینی، خوش بین هم باشید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۸ مهر ۱۳۹۹
امروز ذهنتان به شدت درگیر و نگران است. در واقع همه چیز داشت خیلی خوب پیش می رفت، تا این که مانع غیر منتظره ای سر راهتان قرار گرفت که به شما اجازه نداد به مقصد مورد نظرتان برسید. انگار همه چیز را روی دور کند گذاشته اند و شما هم هر چقدر بیشتر تلاش می کنید کمتر پیش می روید و زحماتتان راه به جایی نمی برند. شاید بهتر باشد که فعلا دست از تقلا کردن برداشته و به خودتان استراحتی بدهید. کمی کنار بایستید و اوضاع را در آرامش و بی آن که درگیر تقلا کردن باشید از نظر بگذرانید. این کار قطعا به نفع شما خواهد بود و باعث خواهد شد بتوانید ایراد کار خودتان و دلیل کاهش سرعتتان را پیدا کنید.منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا