عمومی

مجیدی: نمی توانند تمرکزم را بهم بزنند؛ باهوش باشیم شهرآورد را می بریم


تهران- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال دو سال است که با دلال ها بسته می‌شود. تیم را عاصی کرده‌اند اما نمی‌توانند تمرکز من را از بین ببرند.

به گزارش ایرنا، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در شهرآورد نود و پنجم پایتخت در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: فردا بازی سخت و حساسی داریم و با توجه به اینکه هفته پیش در بازی مقابل ذوب آهن در کمال بدشانسی بازی را واگذار کردیم و شرایط جدول باید در بازی فردا برنده باشیم.

وی در خصوص مشکلات استقلال افزود:‌ بیشتر صحبت من روی ساختار تیمی بود. برای مثال پرسپولیس با تفکرات سرمربی‌اش بسته شد. دو سال است استقلال با نظر سرمربی بسته نمی‌شود. برای مثال در یک پست پنج بازیکن خوب داریم اما در یک پست بازیکن جایگزین نداریم. به هواداران قول می دهم برای فصل بعد تیم خوبی ببندم و همان تیمی شود که هواداران دوست دارند.

سرمربی استقلال اضافه کرد:‌ استراتژی این است که حتما بازی ارائه دهیم تا پیروز شویم. پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. اگر باهوش باشیم می توانیم به برتری برسیم.

وی در مورد اینکه شرایط استقلال در لیگ قهرمانان از شروع تا پایان تفاوت داشت، تصریح کرد: تیم ما به خاطر اینکه در عربستان سه روز یک بار بازی داشت، بعد از بازی سوم تحلیل رفت. ما امکانات تیم های حریف را نداشتیم. شخصی آمد و با بیش از ۳۰ هزار یورو دارویی که از جیب خودش برای ما تهیه کرده بود، به ما کمک کرد. ما می دانستیم اگر مقابل الاهلی یک امتیاز بگیریم می توانیم با برتری برابر شرطه صعود کنیم. باهوش بودیم.

وی در مورد مشکلات تیمش در خط دفاع گفت: بحث دفاعی روی دفاع تیمی است. تمام تمرکزم را گذاشتم تا مشکلات را برطرف کنیم.

مجیدی در مورد مشکلات استقلال اضافه کرد:‌ دوست ندارم تمرکزم بهم بخورد. بعد از بازی مفصل صحبت خواهم کرد. در این دوره سعی کردم کمتر صحبت کنم اما هر چه سکوت کنیم کاری می کنند که مجبور شوم صحبت کنم. تمرکز من به هیچ عنوان به هم نمی‌خورد. وقتی در عربستان یکسری مشکلات پیش آمد سعی کردم شان پزشک تیم را حفظ کنم و خیلی از مسائل را عنوان نکردم و حتی اشاره نکردم که او چه بلایی بر سر تیم ما آورد؛ استقلال دو سال است با دلال ها بسته می شود. زهره هراتیان چه کاره است که با تیم من کار دارد؟ این کارها برای قدیم است. دکتر ما در تیم المپیک مجوز داشته اما الان ایفمارک مدارک او را تایید نمی کند. مدارک او را ای‌اف‌سی تایید کرده اما ایفمارک تایید نمی کند. من سعی کردم سکوت کنم. دو تغییر داشتیم اما پدر تیم من را درآوردند. امیدوارم مسایل حاشیه‌ای روی بازی فردا تاثیر نگذارد.

وی اضافه کرد:‌ دکتری که ایفمارک برای استقلال انتخاب کرد، کیفیت کاری‌ پایینی داشت و در حد استقلال نبود و من عذر او را خواستم. اجازه نمی ‌دهم هیچ‌کس برای استقلال تصمیم بگیرد. الان دکتر ما نمی تواند روی نیمکت بنشیند. به نظرم نه باشگاه پرسپولیس و نه آقا یحیی به این کارها احتیاجی داشته باشند! ما فردا بازیکنانمان را به زمین می فرستیم تا مردانه فوتبال بازی کنند. به دنبال بازی جوانمردانه هستیم.

مجیدی در مورد پیش بینی‌اش از نتیجه گفت: دربی را نمی‌توان پیش بینی کرد اما احساس می کنم بازی زیبا هم از طرف ما و هم پرسپولیس ارائه خواهد شد و هواداران از دیدن آن لذت می برند. ما هم بازیکن محروم داریم. آرش رضاوند محروم است و متین کریم زاده مصدوم و این دو نمی توانند ما را همراهی کنند. فرشید اسماعیلی هم امروز وضعیتش بررسی می شود. هر بازیکنی را که در زمین بگذارم با تمام وجود برای موفقیت استقلال تلاش می کند.

وی در خصوص سید جلال حسینی هم گفت: من ترجیح می‌دهم در مورد تیم حریف و بازیکنانش صحبت نکنم.

تیم فوتبال پرسپولیس در نود و پنجمین شهرآورد پایتخت از ساعت ۱۹:۳۰ روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.

تیم فوتبال پرسپولیس هم اکنون با ۴۲ امتیاز و ۲۱ بازی در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و استقلال نیز با ۳۴ امتیاز و یک بازی کمتر در رده سوم است.


این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا