اخبار هنرمندانبازیگر سریال سیب ممنوعهبیوگرافی Eda Eceبیوگرافی ییلدیزبیوگرافی ییلدیز در سریال سیب ممنوعهعصبانیت Eda Eceواکنش Eda Ece به شیوع کروناواکنش ییلدیز به شیوع کرونا

واکنش ییلدیز به شیوع کرونا – اخبار هنرمندان


واکنش ییلدیز به شیوع کرونا

در پی شیوع کرونا واکنش ییلدیز به شیوع کرونا در دنیای مجازی را از بخش اخبار هنرمندان سایت تفریحی جیران همراه باشید.

واکنش ییلدیز به شیوع کرونا - اخبار هنرمندان

در حالی که در ترکیه هم اقداماتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گرفته میشه، ادامه داشتن فیلمبرداری سریالها باعث عصبانیت Eda Ece شده و از صفحه ی توییترش نوشت:”در حالی که این اتفاقات داره رخ میده، ولی ستهای فیلمبرداری ها ادامه داره.” و به این شکل واکنش نشان داد.


موارد پیشنهادی


واکنش ییلدیز به شیوع کرونا - اخبار هنرمندان

ادا اجه (به ترکی Eda Ece) بازیگر ۲۸ ساله و جذاب ترک است که با بازی نقش ییلدیز در سریال میوه ممنوعه به شهرت زیادی دست پیدا کرده است.

خانواده، تحصیلات، آغاز کار بازیگری

ادا اجه متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۹۰ در استانبول است. ادا فرزند سوم و کوچک خانواده است. او زمانیکه در مدرسه به بازی تئاتر مشغول بود توجه مدیر بازیگران تئاتر، تومار اوزوکور را جلب می کند و پس از اینکه اوزوکور به ادا پیشنهاد بازیگری می دهد وی این پیشنهاد را قبول می کند.

کودکی ادا

واکنش ییلدیز به شیوع کرونا - اخبار هنرمندان
ادا در دبیرستان Sisli terakki تحصیل کرده و فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی است. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه شروع به یادگیری درس های تاریخ هنر کرد و در یک گالری هنری مشغول بکار شد.

او همچنین به زبان انگلیسی و آلمانی تسلط کامل دارد. اولین کار ادا اجه مربوط به سریال Mihriban در سال ۲۰۰۲ است که با یک نقش کوچک در این سریال ظاهر شد. کار اخیر او مربوط به سریال میوه ممنوعه است که با نقش ییلدیز بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

جوایز

واکنش ییلدیز به شیوع کرونا - اخبار هنرمندان
ادا در سال ۲۰۱۲ موفق به دریافت جایزه Ayakli Gazete برای بهترین بازیگر نقش اصلی جوان زن برای سریال pis yedili شد.

رنگ چشم، رنگ مو، قد و وزن ادا اجه

رنگ چشم ادا سبز و رنگ موهای او بلوند است. همچنین قد او ۱۶۳ سانتی متر و وزن وی ۵۳ کیلوگرم است.

دوست پسر و همسر ادا اجه

ادا مجرد است. رسانه های ترک در سال ۲۰۱۸ شایعاتی مبنی بر رابطه عاشقانه ی ادا اجه، با هم بازی خود درسریال میوه ممنوعه، اونور تونا خبر دادند. او در حال حاضر با بازیکن ۲۶ ساله بسکتبال ترکیه، برهان تونجر رابطه عاشقانه دارد.


بیشتر بخوانید: ماسک هایی که ترند شده اند


 منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا