جاهای دیدنی هرمزگانچشمه آب گرمچشمه آب گرم در هرمزگانچشمه آب گرم گنوچشمه آبگرمسایت تفریحیسایت سرگرمیسایت گردشگریسفر به ایرانسفر به هرمزگانگردشگریهرمزگان

آشنایی با چشمه آب گرم گنو – هرمزگان – گردشگری


امروز با یک سفر مجازی دیگر پیشتان آمده ایم تا در این روزهای کرونایی که همه مجبور به قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم و نمی توانیم سفر برویم از بخش گردشگری سایت تفریحی و سرگرمی جیران همراه ما باشید تا آشنایی با چشمه آب گرم گنو که در هرمزگان قرار دارد به همراه تصاویر زیبا از این مکان را نظاره گر باشید.

آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان - گردشگری

در ۳۴ کیلومتری شمال شرقی بندرعباس، منطقه حفاظت شده ای قرار گرفته که طبیعت شگفت انگیز و آب و هوای معتدل آن چنان متفاوت و دلپذیر است که به تفرجگاهی برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستان های هرمزگان مبدل شده است. 

آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان - گردشگری

از همین رو افراد زیادی از دیگر شهرهای ایران با تهیه بلیط هواپیما به بندرعباس سفر کرده و از این منطقه بازدید می کنند. این مکان که به منطقه حفاظت شده گنو شهرت دارد، از ۴۲ هزار هکتار برخوردار بوده و کوه سر به فلک کشیده ای به نام گنو (ششمین کوه مرتفع استان هرمزگان را در خود جای داده است.


موارد پیشنهادی


آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان - گردشگری

اما چیزی که کوه گنو را از دیگر کوه های این منطقه متفاوت ساخته، چشمه آب گرمی است که از دل آن می جوشد. این چشمه آب گرم، تنها چشمه آب گرم این منطقه نیست، اما بدلیل زیبایی های توصیف نشدنی اش، شهرت بسیاری را میان گردشگران و اهالی خوب این منطقه برای خود دست و پا کرده است.

آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان - گردشگری

مطلب پیشنهادی: برنامه غذایی برای چاقی و لاغریپست بعدی

د ژانویه ۱۸ , ۲۰۲۱

دانلود آهنگ آی دیلبر از علی پرمهر هم اکنون از […]

آشنایی با چشمه آب گرم گنو - هرمزگان - گردشگریمنبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن