عمومی

آموزش مجازی دانش آموزان در کردستان همچنان برقرار است


سنندج – مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: با توجه به تعطیلی ۲ هفته‌ای مدارس مناطق قرمز کشور بخاطر شیوع ویروس کرونا، اعمال محدودیت‌های جدید، اما آموزش مجازی دانش‌آموران همچنان برقرار است.

رشید قربانی روز جمعه در گفت ‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس بخشنامه‌های جداگانه اعلامی از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش و تصمیمات اتخاذ شده در ستاد کرونای استانی، مدارس از اول تا ۱۳ آذر(فاصله زمانی اعمال محدودیت‌ها) تعطیل است.

وی افزود: براساس این تصمیمات اتخاذ شده در شهرستان های با وضعیت قرمز، تمام مدارس و آموزشگاه‌ها تعطیل بوده ولی آموزش‌ها به روال گذشته به صورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان یادآور شد: در این بازه زمانی حضور عوامل اجرایی و آموزشی به غیر از مسوولان حفاظت فیزیکی و سامانه‌های الکترونیکی و فناوری در مدارس ضروری نیست.

وی تاکید کرد: همچنین عوامل اجرایی و آموزشی باید برای پاسخگویی به مسائل اداری بطور کامل در دسترس بوده و نحوه آموزش غیرحضوری معلمان به دانش آموزان را به صورت جدی مدیریت و کنترل کنند.

قربانی گفت: در سایر شهرستان‌ها و مناطقی که در وضعیت سفید، زرد و نارنجی قرار دارند اجرای بخشنامه‌ها و مصوبات قبلی ستاد کرونای استانی ملاک عمل خواهد بود.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر پنجشنبه در مجموع ۱۳ هزار و ۲۲۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و ۴۷۶ بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
از اسفند پارسال تاکنون شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۸۱۵ هزار و ۱۱۷ نفر رسیده و ۴۳ هزار و ۴۱۷ نفر هم جان خود را از دست داده‌اند.
۵۸۳ هزار و ۷۰۴ بیمار هم بهبود یافته‌اند.


این متن در ایرنا منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن