عمومی

اوله گنار سولسشر: تنها نکته مثبت بازی بازگشت پوگبا بود


اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که تنها نکته مثبت بازی امشب این تیم مقابل واتفورد بازگشت پل پوگبا به میادین بوده است.

منچستریونایتد امروز از سری مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس مهمان واتفورد قعر نشین بود. شیاطین سرخ با ارائه یک نمایش بسیار ضعیف و کسل کننده با دو گل مقابل حریف خود شکست خوردند تا جایگاه هشتمی آنها نیز به خطر بیفتد.

اوله گنار سولسشر پس از پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

شکست مقابل واتفورد؟

فکر می‌کنم که هر دو تیم در نیمه اول نمایش ضعیفی را ارائه دادند و طوری بازی کردند که گویی این یک بازی بزرگداشت بوده است. هنگامی که دو گل در مدت زمان کوتاه دریافت کردیم کار ما بسیار دشوار شد. ما تا به اینجا و در طول فصل عملکرد نسبتاً خوبی داشته ایم اما درچنین لیگی شما باید همه امتیازات را به دست آورید. با این وجود من معتقد هستم که ما در بازی امشب شایسته کسب پیروزی و امتیاز نبودیم. واتفورد از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کرد اما ما در این کار موفق نبودیم پس اصلاً شایسته پیروزی نبودیم.

بازگشت پل پوگبا به میادین؟

این خبر بسیار خوبی بود و البته فکر می‌کنم که تنها نکته مثبت بازی امشب بود. او در این مدت بسیار تلاش کرده و در حال حاضر از فرم بدنی خوبی برخوردار است. او یک بازیکن بسیار مهم برای ما به حساب می آید و چیزهای زیادی را به تیم اضافه می کند. همچنین او به تیم کمک می کند که در فرصت سازی بهتر عمل کند. به خاطر بازگشت او بسیار خوشحال هستم.

 

 

اوله گنار سولسشر: تنها نکته مثبت بازی بازگشت پوگبا بود

 

اشتباه عجیب داوید دخیا؟

اشتباهات بخشی از فوتبال هستند و همیشه پیش می‌آیند. ما در تمرینات برای کاهش چنین اشتباهاتی تلاش می کنیم اما فکر می کنم که داوید دخیا به طور کلی خوب عمل کرده و چنین اتفاقاتی طبیعی و جزئی از بازی فوتبال است.

این متن در ورزش سه منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن