اخبار هنرمندانبستری شدن زهره فکور در بیمارستانبیوگرافی زهره فکوربیوگرافی زهره فکور صبورزهره فکورزهره فکور در بیمارستانزهره فکور صبور

بستری شدن زهره فکور در بیمارستان – اخبار هنرمندان


بستری شدن زهره فکور در بیمارستان

بستری شدن زهره فکور در بیمارستان را از بخش اخبار هنرمندان سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

بستری شدن زهره فکور در بیمارستان - اخبار هنرمندان
امیدوارم سالی پر از آرامش و دل خوشی داشته باشید. تصادف کرده ام و دستم هم شکست و در رفت و هم عصباش پاره شد و تمام مدت درگیر عمل و درمان بودم و سال نو و تولدم را در بیمارستان گذروندم. از پزشکای خوب کشورم که تو این شرایط مریضاشونو تنها نمیزارن سپاسگزارم، اگر میتونید برام دعا کنید زود خوب شم.

 

بستری شدن زهره فکور در بیمارستان - اخبار هنرمندان

زهره فکور صبور متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد

خانواده

در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد، فرزند آخر خانواده است و یک برادر و سه خواهر دارد که با برادرش رابطه صمیمانه تری دارد.

در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم بازیگر شدن بود.

سال ۱۳۷۵ وقتی ۱۸ ساله بودم بعد از گرفتن دیپلم به پیشنهاد یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت می کرد، تجربه کوتاهی در تئاتر را بدست آوردم.

بعد از این تئاتر با گرواهی از دانشجویان تئاتر آشنا شدم و در نمایشنامه حملت ایفای نقش کردم و از آن پس بود که بازیگری برایم جدی تر شد.

بعد از حضور در کلاس های بازیگری حمید سمندریان به تئاتر بازگشت سپس سال ۱۳۷۷ برای بازی در سریال باغ کوچک بی بی گل تست داد و پذیرفته شد.

بعد از این سریال در فیلم روزگار جوانی به کارگردانی شاپور قریب بازی کرد.

سال ۱۳۸۲ در سریال مسافری از هند حضور داشت تا اینکه سریال ریحانه، نرگس و کاراگاها در سال ۸۷ و دلنوازان در سال ۸۸ چهره اش را شناخته تر کرد.


موارد پیشنهادی


 منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن