اندر سیب ممنوعهبازیگر ترکبازیگرانبیوگرافی اندر در سیب ممنوعهبیوگرافی بازیگرانبیوگرافی شووال سامخواننده ترکسریال ترکسریال ترکیه ایسن اندرعکسهای اندرقد اندر

بیوگرافی اندر در سیب ممنوعه – بازیگران


بیوگرافی اندر در سیب ممنوعه

در روزهای اخیر سریال جذاب ترکی سیب ممنوعه در شبکه های فارسی زبان شروع به پخش کرده است. بیوگرافی اندر در سیب ممنوعه که شووال سام بازیگر نقش اندر در این سریال می باشد را از بخش بازیگران  سایت تفریحی جیران همراه ما باشید.

موارد پیشنهادی

این سریال که ریتینگ بالایی در میان بینندگان ترک جذب کرد، باعث شد که تهیه کنندگان این سریال دست به ساخت فصل دوم این سریال زدند که هم اکنون در شبکه ترکی Fox پخش می شود. در میان بازیگران نقش اول این سریال شووال سام بازیگر محبوب ترک دیده می شود که نقش اندر خانم را ایفا می کند.
شوال سام قبل از این سریال در سریال تقاطع که از شبکه های فارسی زبان پخش می شد دیده شد.  خواننده و بازیگر ترکیه ای شووال سام در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۳ بدنیا آمد. شوال سام اولین تجربه بازیگری خود را در سال ۱۹۹۳ با سریال بهترین بابا داشت.
یکی از دو دختر هنرمند مشهور لمن سام، شووال سام در حال حاضر در سریال سیب ممنوعه که در شبکه تلویزیونی FOX پخش می شود، نقش اندر را بازی می کند. 
شوال سام در ۱۱ نوامبر ۱۹۷۳ در استانبول بدنیا آمد. شووال سام، یکی از دو دختر هنرمند مشهور لمن سام، دبیرستان ابتدایی و دبیرستان را در دبستان حسنعلی یوسل و دبیرستان ترمیم دبیرستان در استانبول دبیرستان فنی و ساختمانی تحصیل کرد.
تحصیلات عالی خود را در دانشگاه مرمره، دانشکده هنرهای زیبا، گروه گرافیک به پایان رساند. در فاصله سالهای ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ با یکی از بازیکنان افسانه ای فوتبال بشیکتاش متین تکین ازدواج کرد و پسری به نام تاریک امیر از این ازدواج داشت.
 
شووال سام در سریال بهترین بابا (Super Baba) که بین سالهای ۱۹۹۳ و ۱۹۹۸ منتشر شد، تحسین زیادی برای شخصیت خود دنیز دریافت کرد و او در سال ۲۰۰۶ با آلبوم Sek خود اولین گام را در حرفه موسیقی خود برداشت.  
شووال سام که شخصیت اندر آرگون را در سریال سیب ممنوعه که از شبکه تلویزیونی FOX پخش می شود، بازی می کند، قد ۱٫۵۰ و وزن ۵۷ کیلو دارد و متولد برج عقرب است.منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن