اختصاصیجالب و خواندنی روزشخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی انگشتان پا


آیا انگشت دوم پای شما بلندتر از سایر انگشتان پایتان است و یا انگشتان پاهایتان به شکل مخروط هستند؟ شکل پاهای شما ممکن است نوع شخصیت شما را برملا سازند، بنابراین ما لازم دانستیم تا بیشتر در این مورد تحقیق کنیم.

ظاهرا پا می تواند بسیاری از چیزها را در مورد شما نشان دهد به عنوان مثال فرم پا می تواند شخصیت و ویژگی های کلیدی شخصیتتان را آشکار گرداند.

ما در این مورد شک و تردیدهایی داشتیم و لذا به این نتیجه رسیدیم که باید به تجزیه و تحلیل این امر بپردازیم که شکل و اندازه پاهای ما چه چیزهایی را در مورد کاراکتر شخصیتی مان بیان می کنند و پس از آن، به نتایج جالبی دست یافتیم که مطالعه ی آنها خالی از لطف نیست، پس در ادامه به تشریح هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت.

چهار شکل اساسی برای پاها وجود دارد که ظاهرا کاراکتر شخصیتی ما را مشخص می سازند


نوع اول – فرم رایج پا

شخصیت شناسی از روی انگشتان پا

این فرم پا که به عنوان “فرم پای رومی” نیز شناخته می شود، نشان دهنده کاراکتر شخصیتی با فرم بدن متعادل و مناسب است. غالبا افراد دارنده ی چنین پاهایی، افرادی با رفتار دوستانه و اجتماعی هستند. این گونه افراد همیشه آماده یادگیری چیزهای جدید می باشند و دوست دارند تجربیات جدیدی کسب کنند.

ظاهرا این یکی از ویژگی های برجسته مسافران و توریست هایی که دوست دارند فرهنگ های جدیدی را کشف کنند داشتن همین شکل از پاست. یعنی بیشتر افراد جهان گرد دارای پاهایی با چنین فرمی هستند.


فرم پای شعه ای

شخصیت شناسی از روی انگشتان پا

این فرم پا که به عنوان “پای آتشی” یا “پای یونانی” نیز شناخته می شود، دارای یک ویژگی برجسته است و آن این است که انگشت دوم پا از بقیه انگشتان پا کشیه تر می باشد.

این شکل پا نشان دهنده کاراکتر شخصیتی است که فعال، ورزشکار و خلاق می باشد و همواره ایده های جدید و نابی دارد که با در میان گذاشتن آن ها با افراد دیگر می تواند دور و اطرافیان خود را تشویق کرده و به آن ها انگیزه دهد.

با این حال، افراد دارای چنین پاهایی می توانند به سرعت تحریک شوند که گاهی اوقات می تواند به داشتن استرس بیش از حد و ناآرامی عصبی منجر شود.


پاهای چهار گوش

شخصیت شناسی از روی انگشتان پا

این فرم پا اشاره به پاهایی دارد که در آن ها تمام انگشتان پا، از جمله اولین یا بزرگترین انگشت پا، دارای طولی برابر با سایر انگشتان پا می باشد که سبب شده فرمی مستطیلی شکل به وجود آید.

این گونه پاها اغلب به عنوان فرم پای روستایی نیز شناخته می شود و ظاهرا افراد دارنده ی چنین پاهایی افرادی اهل تفکر و اندیشه هستند و سخت کوشانه هر تصمیمی را مورد بررسی قرار می دهند.

این افراد همیشه جنبه های مثبت و منفی امر را می سنجند به این معنی که آن ها معمولا بسیار عمل گرا و قابل اطمینان هستند. لذا قطعا شما به راحتی می توانید به افرادی با پاهای مربعی اعتماد و تکیه کنید.


پاهای کشیده نشانه چیست؟

این فرم پا با شکل کشیده و باریک، دارای انگشتانی است که گویی با هم مخلوط شده اند و علاوه بر این انگشت بزرگ پا نیز مانند مخروطی با نوک تیز خود به سمت بالا نشانه رفته است.

به نظر می رسد که این پا به افرادی مرموز که معمولا رازهای خود را در اعماق وجودشان پنهان نموده اند تعلق دارد. با این حال، این شکل پاها بدین امر اشاره دارند که خلق و خوی صاحبان آن ها اغلب به سرعت تغییر کرده و می توانند کاملا نا آرام باشند.

اما قطعا فرم پاها همه چیز را در مورد شخصیت ما برملا نخواهد ساخت بلکه سایر ویژگی های آن نیز مهم هستند.

به عنوان مثال، افرادی که پای کوچک تری دارند زندگی را دوست دارند و دوست دارند کارهای بسیار دشواری را بر عهده بگیرند، در حالی که افرادی که پاهای بزرگ تری دارند کسانی هستند که بیشترین میل را برای موفقیت از خود بروز می دهند و دارای جسارت و جرات بیشتری هستند.

انگشتان کج شده نشانه ای از تسلیم شدن هستند و طولانی بودن انگشتان، جاه طلبی فرد را نشان می دهد و داشتن انگشت شصت فوق العاده بزرگ، نشان دهنده منطق گرایی بسیار زیاد است.

منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن