عمومی

طارمی، آزمون، علیپور و عابدزاده در نظرسنجی AFC


کنفدراسیون فوتبال آسیا نام چهار بازیکن ایرانی را در نظرسنجی بهترین لژیونر هفته قاره آسیا قرار داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نظرسنجی‌های هفتگی خود برای انتخاب بهترین بازیکنان آسیایی شاغل در لیگ‌های اروپا، نام چهار بازیکن ایرانی را در این نظرسنجی قرار داده است.

مهدی طارمی، سردار آزمون، علی علیپور و امیر عابدزاده چهار بازیکنی هستند که با ۶ بازیکن دیگر از سایر کشورها برای رسیدن به عنوان بهترین لژیونر هفته آسیا رقابت می‌کنند.

سایت afc درباره مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو نوشت: «مهدی طارمی هواداران آسیایی را در دو سال اخیر درگیر صحبت کرده است اما با گل قیچی برگردان جادویی در لحظات پایانی بازی با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا توجه تمام جهان را جلب کرد. دومین گل او در چهار روز. گل شگفت انگیز طارمی (مقابل چلسی) متاسفانه نتوانست پورتو را در این رقابت‌ها حفظ کند.»

سردار آزمون دیگر مهاجم ایران در تیم زنیت روسیه موفق شد در دیدار اخیر این تیم دو گل به ثمر برساند. سایت afc از این بازیکن هم تمجید و اعلام کرد گلزنی آزمون، زنیت را با هفت اختلاف امتیاز در بالای جدول نگه داشت.

علی علیپور و امیر عابدزاده مهاجم و دروازه بان تیم ماریتیمو پرتغال هم که موفق شدند در بازی با فارنسی به پیروزی برسند، در این نظرسنجی قرار دارند. علیپور در این بازی نخستین گلش در پرتغال را به ثمر رساند و عابدزاده هم با عملکرد خوبش، به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.


این متن در مهر نیوز منتشر شده و انتشار آن در حالا زندگی به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا