اخبار هنرمندانازواجاستایل بارداریاستایل بازیگراناوزگه اوزدربارداریبازیگر ترکبیوگرافی اوزگه اوزدرسایت تفریحیسایت سرگرمیعکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر

عکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر – اخبار هنرمندان


خبر انرژی بخش انتظار زیبا و عکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر، اوزگه اوزدر را از بخش اخبار هنرمندان همراه سایت تفریحی و سرگرمی جیران باشید.

بازیگر ترکیه ای  ozge ozder که برای مادر شدن، روزشماری میکند، پستی به اشتراک گذاشت و

نوشت: “شمارش معکوس شروع شد…

منتظر تو هستیم، دختر خوشگلم”

عکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر - اخبار هنرمندان

الیف اوزگه اوزدر متولد ۱۹۷۸ در آنکارا ترکیه است. وی تنها فرزند خانواده است و از دانشکده تئاتر هنرستان دولتی آنکارا فارغ التحصیل شده است.

ایشان، بازیگری را از سال ۱۹۹۶ با سریال Ferhunde Hanimlar آغاز کرد. همچنین متاهل است و تا به امروز دوبار ازدواج کرده است.


موارد پیشنهادی


عکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر - اخبار هنرمندان

الیف اوزگه اوزدر در سال ۱۹۷۸ در آنکارا متولد شد. خانواده مادری وی نژاد چرکسی هستند.  وی “Bana Göz Kulak Ol” را با Aslı Tandoğan تاسیس کرد.

وی تحصیلات متوسطه و دبیرستان خود را در کالج خصوصی یوکسلیش آنکارا به پایان رساند. در آن سال ها بود که برای اولین بار به تئاتر علاقه مند شد.

در سال ۱۹۹۶ ، وی در امتحانات هنرستان قبول شد و در دانشگاه بیلکنت ثبت نام کرد و سپس تحصیلات خود را در هنرستان دولتی دانشگاه Hacettepe ادامه داد.

در سال ۲۰۰۰، وی در رشته تئاتر از هنرستان دولتی آنکارا فارغ التحصیل شد و حرفه حرفه ای خود را با عضویت در تئاتر BKM آغاز کرد. در سال ۲۰۰۱، او کار خود را بر روی صحنه ادامه داد.

بین سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۶ ، او به طور منظم در برنامه تلویزیونی Haziran Gecesi از کانال D حضور داشت و طرفداران و منتقدان از او در نقش شخصیت Lale تعریف کردند. دستیابی به موفقیت او با Dudaktan Kalbe از شو تی وی بود که در آن نقش پرنسس کاویدان را داشت.

عکس بارداری بازیگر سریال دکتر معجزه گر - اخبار هنرمندان

او با وجود موفقیت در حرفه تلویزیون و سینما، کار خود را در صحنه ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ به تئاترهای شهر استانبول پیوست. برای بازی در سه خواهر در نقش ناتاشا ، جوایز تئاتر Bedia Muvahhit ، Afife Jale و Sadri Alışık به او اهدا شد. وی برای بازی در نقش لنا در فیلم های لئونس و لنا نامزد دریافت جایزه Afife Jale شد.

او سپس در سال ۲۰۱۱ در فیلم Emel Umutsuz Ev Kadınları در فاکس به عنوان Emel انتخاب شد، نقشی که او تا سال ۲۰۱۴ بازی کرد. او سپس در سریال Kehribar در نقش Adile Yarımcalı ظاهر شد. پس از آن ، او به مدت ۲ سال در سریال Umuda Kelepçe Vurulmaz در نقش Perihan بازی کرد.

او بین سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نقش اصلی را در فیلم Mucize Doktor داشت ، اقتباسی از مجموعه تلویزیونی کره ای دکتر خوب.


بیشتر بخوانید: نکات مهم استایل بارداری


 منبع پست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن