عمومی

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۰ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
برای کاری که شما می خواهید اما دیگران با آن مخالف اند، اصرار نکنید زیرا با این کار تنها کار خودتان را سخت می کنید. بگذارید دیگران برای خودشان تصمیم بگیرند و شما نیز راه خودتان را بروید. اگر اتفاقی که می خواهید نمی افتد حتما حکمتی در آن است و دلیلی دارد. زندگی میدان جنگ نیست، باید از آن لذت ببرید. برای رهایی از این شرایط سخت، زمان خود را با دوستان تان بگذرانید. فردی از دور حواسش به شماست اما شما به روی خودتان نمی آورید. شاید اگر شما نیز انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید، اتفاقات بهتری در راه باشد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز احساس می کنید فضای اطرافتان را تنش و آشفتگی پر کرده است. احساس خستگی باقی مانده از چند روز گذشته دارد به شما غلبه می کند و احساس می کنید که دیگر نمی تواند تا فرا رسیدن تعطیلات آخر هفته صبر کنید، اما باور کنید که دیگر چیزی نمانده است! شاید بین شما و یکی از دوستان و نزدیکانتان بحث ها و دلخوری هایی به وجود آمده باشد، اما نباید اجازه بدهید این موضوع بین شما فاصله بیندازد. شرایط به وجود آمده موقعیت خوبی را برای رسیدگی به مشکلات بین شما فراهم کرده است. از این موقعیت بهره ببرید و سعی کنید اگر دلخوری یا خصومتی پیش آمده است آن را از بین ببرید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
از پذیرفتن پیشنهادهایی که به شما می شود، نترسید. اگر می خواهید در کارتان پیشرفت کنید، باید با جسارت و اعتماد به نفس بالا، به سمت ناشناخته ها قدم بردارید. اگر مجرد هستید، از لاک خود بیرون بیایید و با دیگران در ارتباط باشید. اگر فردی به شما پیشنهاد یک قرار ملاقات را داد، حتی اگر نسبت به او احساس مثبتی ندارید، بپذیرید. شاید دیدار اول تان کمی جدی به نظر رسد اما به تدریج رابطه عاطفی آرامی را تجربه خواهید کرد که می تواند لبخند را به لبان شما باز گرداند.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز شما سردترین و بی احساس ترین فرد حاضر در هر جمعی هستید و می توانید خودتان به تنهایی ذوق همه را کور کنید. با این حال، حتی اگر دیگران بگویند که شما مثل کوه یخ هستید هم خودتان می دانید که زیر این کوه یخ آتشفشانی در جوش و خروش است. شما امروز موفق شده اید به احساسات خود غلبه کرده و کنترل امور را به دست منطقتان بسپارید. از این فرصت استفاده کرده و در مورد چیزهایی که فکر می کنید احساستان نمی گذارد تصمیم گیری درستی در مورد آنها داشته باشید یک بار دیگر خوب فکر کنید، شاید وقت آن فرا رسیده باشد که رفتار خودتان را در مقابل بعضی ها تغییر دهید و بعضی شرایطی که به ضررتان هستند را تغییر دهید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
اگر در حال حاضر در بخش های مختلف زندگیتان بی نظمی به وجود آمده است امروز بهترین فرصت ممکن برای این خواهد بود که این شرایط را تغییر داده و تعادل را به زندگیتان بازگردانید. اگر هر مشکلی وجود دارد به سرعت آن را بررسی کرده و نگذارید این شرایط ادامه پیدا کند. امروز شما نسبت به همنوعان و به ویژه اطرافیان خود احساس مسئولیت بسیار شدیدی دارید را احساس می کنید که روی تمام کارها و اقدام هایتان تأثیر می گذارد. شمادر حال حاضر می توانید الگوی بسیار خوبی برای جوانترهای خانواده و یا کارمندان تازه وارد در محل کارتان باشید و آنها بی آن که حتی خودشان متوجه باشند سعی در دنبال کردن شما و تبعیت از رفتارهایتان دارد؛ پس مواظب رفتارهایتان باشید!

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز کمی از نگرانی هایتان کم می شود و آرامش را تجربه می کنید. رابطه عاطفی شما با اطرافیانتان به خوبی پیش می رود و مشکلات مالی تان نیز برطرف شده است. اما مراقب باشید که این خوش بینی و هیجان شما را از ادامه مسیر متوقف نکند بلکه باید با همین انرژی به راهتان ادامه دهید تا پله های بیشتری را برای رسیدن به اوج طی کنید. اکنون زمان مناسبی است که درخواستی را که مدت هاست از یکی از دوستانتان دارید، بیان کنید. حتی اگر او با شما مخالف کرد، ناامید نشوید زیرا در نهایت می توانید نظر او را به نفع خودتان تغییر دهید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز دوست دارید که تمام کارهایتان را به تنهایی انجام دهید. حس استقلال به شما اعتماد به نفس نیز داده است. اما حواس تان باشد که خیلی احساس قدرت نکنید زیرا ممکن است از پس برخی کارها به تنهایی بر نیایید. شما در رابطه عاطفی تان آدم صبوری هستید و چشم تان را به روی کمبودهای آن می بندید اما اینطور احساس می کنید که شریک زندگی تان قدرتان را نمی داند. بهتر است که در این مورد رو در رو با او صحبت کنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
احساس سنگینی می کنید، برای این که حس بهتری داشته باشید تا می توانید وسایل قدیمی، کهنه و بی مصرف را دور بریزید و فضا را برای چیزهای جدید باز کنید. همین کار به شما انرژی مثبت می دهد. در کاری که آغاز کرده اید به مشکلی برخورده اید که تنهایی از پس آن بر نمی آیید، بهتر است که خجالت را کنار بگذارید و از دوستان تان کمک بگیرید. شما عاشق پیشرفت هستید و دوست دارید در تمام جنبه های زندگی حتی رابطه عاطفی، هر روز یک قدم به جلو بگذارید. از ناشناخته ها نترسید و با جسارتی که دارید آنچه که فکر می کنید به صلاح تان است را انجام دهید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
مشکلی ذهن تان را درگیر کرده اما آنقدرها که شما آن را پیش خودتان بزرگ کرده اید، مهم نیست. پس نگران نشوید زیرا به زودی این مشکل هم بر طرف خواهد شد و شما روزهای خوبی را پیش رو  خواهید داشت. شما فرد مهربانی هستید اما حرفی از دهن تان در رفته که موجب ناراحتی یکی از اطرافیان تان شده است، بهتر است برای این که زودتر از این عذاب وجدان خلاص شوید، به سراغ اش رفته و این سوتفاهم را برطرف کنید. اگر صادقلنه حرف دلتان را بزنید، زودتر از این وضعیت خلاص می شوید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز رفتار شما با همه بسیار گرم و صمیمانه است. به همین دلیل هم دیگران از بودن در کنار شما لذت می برند و به احتمال زیاد به مهمانی ها و فعالیت های اجتماعی بسیاری دعوت خواهید شد. حضور در این جمع ها باعث خواهد شد که حال خیلی خوبی داشته باشید و حسابی خوش بگذرانید. احتمال اینکه دوست های جدیدی پیدا کنید و یا حتی رابطه ی عاطفی تازه ای را آغاز کنید خیلی زیاد است. امروز تا می توانید ویتامین سی بخورید. چون بدنتان کمی ضعیف شده است و ممکن است خیلی زود به سرماخوردگی و بیماری های ویروسی از این دست دچار شوید. حواستان به سلامتی خودتان باشد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
امروز دوستی های جدید، اهداف جدید و افکار و نگرش های جدیدی در زندگی شما شکل خواهند گرفت. پیشرفت های غیر منتظره ای که دارند در زندگیتان شکل می گیرند به بازنگری در برنامه ها و کارهایتان نیاز دارند. این تغییرات خوشبختانه مثبت هستند، اما ایجاب می کنند که هر چه سریعتر برخی تغییرات جزئی در روند کار خود و همچنین افکار و نگرش هایتان ایجاد کنید. با توجه به اینکه قدرت ذهنی شما در سطح بالایی قرار دارد این کار برایتان چندان دشوار نخواهد بود. شاید مجبور باشید به خاطر همسر یا نامزدتان در جمعی حضور پیدا کنید که زیاد به آن علاقمند نیستید. گاهی به احترام کسی که دوست داریم باید افرادی که دوست نداریم را تحمل کنیم!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۸
به کدام یک از اهدافتان دست پیدا کرده اید و کدام ها هنوز برایتان یک رویا هستند؟ نگاهی به چند ماه گذشته بیندازید و وقتی این کار را می کنید با خودتان صادق باشید. آیا نمی توانسته اید کارها را طور دیگری پیش ببرید؟ آیا قصد دارید در آینده راه و روش متفاوتی را در پیش بگیرید؟ به شما توصیه می کنیم که موفقیت ها و پشیمانی هایتان را یادداشت کنید و آنها را مورد بررسی قرار دهید تا درس های لازم را از آنها بگیرید. اکنون اصلا زمان خوبی برای گول زدن خودتان نیست، به ویژه اگر پای مشکلات اقتصادی حل نشده در میان باشد. شما باید با حقیقت مواجه شده و بپذیرید که با تغییر یافتن شرایط اهدافتان نیز باید به تعادل رسیده و تغییر پیدا کنند.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن