عمومی

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
شاید امروز بخواهید کمی دست نگه دارید و سرعت پیشرفت کارهایتان را کمی کندتر کنید تا سر حوصله برنامه ریزی کرده و تغییرات لازم را در برنامه ها و کارهایتان ایجاد کنید و سر و سامانی به اوضاع بدهید، اما امروز این بهترین روش ممکن برای شما نخواهد بود. شاید بهتر باشد با امید و انگیزه ی بیشتری کارها را انجام دهید و زیاد ذهن خودتان را درگیر این نکنید که مبادا یک جای کار اشکال پیدا کند. امروز به طرز معجزه آسایی همه چیز خودبخود روبراه خواهد شد و نیازی به این که خودتان را بیش از حد با برنامه ریزی برای جزئیات کارها درگیر کنید نخواهد بود. بیخیال برنامه ای که برای امروز نوشته اید شوید و ببینید چه پیش خواهد آمد!

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز اطلاعاتی در ارتباط با مسائل مالی در اختیار شما قرار خواهند گرفت که به شما کمک خواهد کرد تا به منافع مادی قابل توجهی دست پیدا کنید. شاید شرکتی خوش آتیه به شما معرفی شود و شما به یکی از اولین سرمایه گذاران آن تبدیل شوید. یا شاید شنیده هایتان ایده ی تولید محصول جدیدی را در ذهن شما به وجود بیاورند که می تواند خیلی زود بازار را به تسخیر خود در بیاورد. در هر صورت به نظر می رسد که آینده به شما تعلق داشته باشد و کارها همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش بروند. البته این را هم باید در نظر داشته باشید که موفقیت بدون زحمت به دست نخواهد آمد و باید استعدادها و مهارت هایتان را به کار بگیرید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز متوجه خواهید شد که با گسترش دانش و اطلاعات خود در مورد تکنولوژی مدرن می توانید موقعیت حرفه ای خود را بهبود بخشیده و یا درآمد خود را بیشتر کنید. این کار درهای زیادی را به روی شما باز خواهد کرد و دریایی از فرصت ها را در اختیارتان قرار خواهد داد، پس آن را دست کم نگیرید و حتما زمانی را به آن اختصاص دهید. به نظر می رسد مدار جدیدی در مغزتان فعال شده و شما را از خوابی عمیق بیدار کرده است. به طور ناگهانی به جای این که به فکر انجام دادن وظایفتان باشید و هیچ انتظار دیگری نداشته باشید، منتظر فرصتی برای نشان دادن شایستگی هایتان هستید، با این حال باید در مورد این هیجان ناگهانی با احتیاط رفتار کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
شما معمولا ترجیح می دهید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید و چیزی راجع به آنها نگویید، ولی در حال حاضر میل شدیدی به بیان کردن آنها حس می کنید. شاید با خودتان فکر کنید که اگر خواسته هایتان را به زبان بیاورید قدرت اولیه خود را از دست خواهند داد و انگیزه کمتری برای دنبال کردن آنها خواهید داشت، با این حال نمی توانید با این تفکر منطقی جلوی نیاز شدیدی که به مورد تایید قرار گرفتن از جانب دیگران دارید را بگیرید. مواظب باشید در این زمینه با احتیاط گام بردارید، در غیر این صورت ممکن است بازخوردی از دیگران بگیرید که تمام انگیزه شما را از بین خواهد برد. اگر می توانید برای یک سفر کوتاه آخر هفته همراه با عشقتان برنامه ریزی کنید تا از خستگی و فشار کاری چند وقت اخیر رها شوید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز رسیدگی به نیازهای شخصی خودتان از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر این کار را انجام دهید خواهید توانست به دیگران هم کمک کنید. خوشبختانه رابطه ای که با استرس و فشار روانی زیادی همراه بوده است دارد رو به بهتر شدن و آرامش پیش می رود و این فرصت را فراهم می سازد که آنچه در گذشته پیش آمده بود را جبران کنید. امروز خودتان را با سرعت زندگی هماهنگ کنید تا حتی خودتان هم از این همه پیشرفتی که بدون تلاش زیادی در مسیرتان می کنید متعجب شوید. رفتار مودبانه و بزرگواری شما کمک خواهد کرد تا به جایی که نیاز دارید برسید. شما سوار کشتی خودتان شده اید و تمام بادهای موافق نیز با شما همراه شده اند تا به مقصد برسید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
منتظر یک میهمان ناخوانده باشید. اگر چه در وهله اول کمی هول می کنید و استرس دارید اما ساعات خوشی را در کنار او خواهید گذراند و خبرهای خوبی را از آنها دریافت خواهید کرد. این روزها بیشتر به فکر سلامتی خود باشید. همانقدر که کار برایتان اهمیت دارد، باید استراحت هم اهمیت داشته باشد. در غیر این صورت خیلی زود انرژی تان را از دست خواهید داد. حرفی را به فردی زده اید که برایتان دردسرساز شده است. بهتر است که از پشت دیوار بیرون بیایید و آن را رودررو کنید تا هر چه زودتر مشکل بین شما حل شود.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز نیاز شدیدی به اینکه یک نفر آرامتان کند و خیالتان را از بابت چیزی که باعث نگرانیتان شده است راحت کند، احساس می کنید. شاید در این شرایط هیچ چیزی به اندازه ی شانه ای برای گریه کردن، یا یک نفر که برایتان غذای گرمی درست کند و پای حرف هایتان بنشیند برایتان هم نباشد. اگردر چنین شرایطی قرار گرفته اید چرا به دوست صمیمی خود زنگ نمی زنید و از او نمی خواهید که به دیدنتان بیاید. درست است که همه این روزها گرفتاری های خودشان را دارند، اما خوب دوستی به درد همین روزها می خورد دیگر! تا کی می خواهید نقش آدم قوی و مستقلی را بازی کنید که به هیچ کس احتیاج ندارد؟!

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
چیزهایی که شما فکر می کرده اید به شفافیت کریستال هستند و جای هیچ سؤالی در آنها نیست امروز انگار ناگهان رنگ عوض کرده اند و پی بردن به واقعیت آنها کاری بسیار دشوارتر از همیشه به نظر می رسد. برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید با موانع و مخالفت های پی در پی روبرو شده اند و عملی کردن آنها به آن سادگی که فکرش را می کرده اید نخواهد بود. انگار که یک دیوار محکم به یکباره بین شما و اهدافتان قرار گرفته است و نمی گذارد به آنها برسید. خونسردی خود را حفظ کنید و به جای اینکه خودتان را به در و دیوار بزنید کمی دست نگه دارید، شاید لازم باشد برای حل این مشکل به جای مغزتان به سراغ قلبتان بروید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
این روزها تشخیص این که به چه کسی می شود اعتماد کرد کاری دشوار است، به ویژه حالا که این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که خیلی هم به شما نزدیک است دارد مخفیانه بر علیه شما و منافعتان اقدام می کند. ولی نباید تنها به خاطر حدس و گمان هایتان نزدیکانتان را از خود دور کنید، شاید آنچه می بینید احساس می کنید ناشی از تغییرات درونی خودتان باشد. به جای این که حالت دفاعی به خودتان بگیرید سعی کنید با طرف مقابلتان بی آن که او را به چیزی متهم کنید صحبت کرده و با ذهنی باز به حرف هایش گوش کنید، شاید حق با او باشد. یکی از دوستانتان با شما تماس گرفته و در مورد مشکلی از شما تقاضای مشورت و راهنمایی خواهد کرد، قبل از هر حرفی خوب گوش کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز با اعتماد به نفس تمام پیش بروید و همان کاری که می دانید درست است را انجام دهید. به احتمال زیاد شما امروز ثبات خیلی بالاتری دارید و رفتارتان خیلی منطقی تر است و همین به شما اجازه می دهد با خیالی راحت و بیشتر از همیشه دست به ریسک بزنید. حس ششم شما نیز امروز خیلی قوی شده است، پس از اینکه به آن اعتماد کنید هراسی نداشته باشید. طوری عمل کنید که هیچ شک و تردیدی در آن نباشد و حرف هایتان را خیلی واضح و صریح به زبان بیاورید. اگر احساس می کنید به راهنمایی نیاز دارید به سراغ افرادی بروید که تجربه و یا تحصیلاتی بالاتر از شما دارند، نصیحت دوستانتان به دردتان نخواهد خورد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز عجیب ترین و بی ربط ترین لباس هایتان را بدون آنکه نگران قضاوت دیگران باشید به تن کنید. هر چقدر بیشتر با دنیای اطرافتان فرق داشته باشید بهتر است. شاید در ابتدا نگاه های سنگین بعضی ها برایتان آزار دهنده باشد، اما کمی که بگذرد زیبایی و اهمیت وفاداری به شخصیت واقعی خودتان را بیشتر درک خواهید کرد و خواهید دید که این تفاوت با بقیه حتی باعث شده است که اطرافیانتان احترام بیشتری برای شما قائل باشند. این کار تنها یک قدم و اولین قدم از راهی جدید برای شما است. امروز داشتن استراحت کافی در پیش بردن اهداف و کارهایتان نقش بسیار مهمی خواهد داشت؛ پس هر گاه که احساس خستگی کردید دست نگه داشته و نفسی تازه کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
امروز شما باید لیستی از کارهایی که امروز و حتی در روزهای آینده باید انجام دهید آماده کنید و برای تمام این کارها یک برنامه ی دقیق و منظم در نظر بگیرید. روش شما برای پیش بردن کارها در خانه تان روش چندان کارآمدی نیست. شما در پرداخت صورت حساب ها نظم مشخصی ندارید و کارهای خانه را هم به موقع انجام نمی دهید و تعمیر و بازسازی ها را آنقدر به تعویق می اندازید که وسایل به کل از کار می افتند. حالا دیگر وقت آن رسیده است که در این روند تجدید نظر کنید و برای کارهایتان نظم و ترتیب مشخصی را در نظر بگیرید. شما مجبور نیستید همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید، اگر خودتان از پس این همه کار برنمی آیید از یک نفر کمک بگیرید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن