عمومی

فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز هر چقدر هم که مسیرتان را تغییر دهید از این که در راه درستی قرار دارید که شما را به سوی موفقیت خواهد برد مطمئن هستید. با این حال ممکن است با کمی مخالفت مواجه شوید که اعتماد به نفس زیاد شما را کمی زیر سوال خواهد برد. به جای آن که آنقدر صبر کنید که شرایط به وجود آمده خسته تان کنند، قدرتتان را با نشان دادن تردیدها و نگرانی هایتان به نزدیکان خود نشان دهید. مرز مشخصی بین انگیزه داشتن و دچار توهم شدن وجود دارد که باید آن را تشخیص بدهید. تمام احتمالات را در نظر گرفته و با واقع بینی پیش بروید. سری به کتاب فروشی نزدیک خانه یا محل کارتان بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید در میان قفسه ها قدم زده و کتاب ها را ورق بزنید.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
اگر کاری یا چیزی به نظرتان جلب می رسد و دلتان می خواهد که آن را امتحان کنید معطل چه هستید؟! ماجراجویی باعث ایجاد هیجان و هجوم خلاقیت و انرژی می شود و تمام این ها برای شما لازم و ضروری هستند. شما به طور ذاتی شخصی هنرمند هستید و برای حفظ سلامت روانیتان، این ذهن هنرمند شما باید به طور مداوم تحریک شود. امروز حتما کار جدیدی را تجربه کنید، این کار حتی اگر در حد پیاده روی در مسیری باشد که پیش از این نرفته اید، آدرنالین مورد نیاز بدنتان را تأمین خواهد کرد. شما متوجه این هستید که فرصت های بزرگی دارند به شما نزدیک می شوند، اما احساس می کنید که آمادگی استفاده از آنها را ندارید، یادتان باشد که زمان و فرصت ها منتظر کسی نمی مانند.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز شرایط کیهانی نشان می دهد که عشق و روابط عاطفی باب میل شما پیش خواهند رفت و اوضاع به کامتان خواهد بود و به خواسته هایتان دست خواهید یافت. عشقتان را در دریای احساسات خود غرق کنید و برای ابراز احساساتتان هیچ حد و مرزی قائل نشوید و مطمئن باشید که طرف مقابلتان از شنیدن سخنان شیرین و دیدن کارهای از روی عشق و علاقه ی شما سیر نخواهد شد. با این همه مواظب باشید کاری نکنید که طرف مقابلتان احساس کند خودش مرکز دنیاست و شما هیچ اهمیتی ندارید. همیشه یادتان باشد که در هیچ شرایطی کاری نکنید که ارزش و اهمیت خودتان زیر سؤال برود.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
هیچ تردیدی به دلتان راه ندهید! شما امروز در انجام هر کاری که دلتان بخواهد موفق خواهید بود و چنان احساس رضایتی به دست خواهید آورد که لبخند را به لب هایتان خواهد آورد و روحیه تان را به میزان قابل توجهی بهتر خواهد کرد. شما برخی ارزش ها و باورهای خود را به چالش کشیده اید. شاید این باورها و ارزش ها عامل ثبات زندگی شما باشند، اما احساس می کنید که دیگر به اندازه ی قبل برایتان اهمیت ندارند. خوشبختانه عزیزانتان در کنار شما هستند و با حمایت هایشان خیال شما را از این بابت که هر چیزی امکان پذیر است و می توانید هر کاری که خودتان دلتان بخواهد را انجام دهید راحت خواهند کرد.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز اطرافیانتان در میان حرف هایی که به شما می زنند پیام هایی برای شما دارند که با کمی دقت و توجه به حرف هایشان متوجه این منظورهای پنهانی نیز خواهید شد. شاید بعضی ها بخواهند با اشاره به برخی مسائل حرصتان را در بیاورند، شاید هم یک نفر بخواهد دلخوری و ناراحتی هایی که از شما دارد را از این طریق به شما گوشزد کند. به جای اینکه خودتان را به کوچه ی علی چپ بزنید خیلی صریح و مستقیم در مورد این موضوع با آنها صحبت کنید و چنانچه سوء تفاهمی پیش آمده است سعی کنید آن را برطرف نمایید. خیلی از این حرف ها و شکوه و گلایه ها ممکن است تنها از روی عشق و علاقه باشند.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز شما در حال و هوای عاشقی هستید. اگر هنوز عاشق نشده باشید امروز فرصت پیدا کردن عشق زندگیتان و نجات یافتن از تنهایی به سراغتان آمده است. شما با یک نفر آشنا خواهید شد که شما را از خود بیخود می کند و با تمام وجودتان عشق را احساس خواهید کرد. امروز اگر قرار است پولی را به حساب کسی واریز کنید حوساتان را خوب جمع کنید، در غیر این صورت ممکن است پول را به حساب شخص اشتباهی وارد کرده و یا مبلغی اشتباه را وارد کنید. همچنین این نکته را به خاطر داشته باشید که در هر معامله و هر کاری که باید پولی را پرداخت کنید، حتما از طرف مقابلتان رسید دریافت کنید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
یکی از اطرافیانتان با شخصی که از لحاظ موقعیت اجتماعی و شغلی ز او بالاتر است مشکلاتی پیدا کرده است و ممکن است بخواهد شما را هم درگیر این موضوع کند. شما در حال حاضر به شدت احساس قدرت می کنید و اعتماد به نفستان نیز در سطح بالایی قرار دارد، به همین دلیل هم ممکن است وسوسه شوید که خودتان را وارد این جریان کنید، اما بهتر است خودتان را از میدان جنگی که به شما هیچ ربطی ندارد دور نگه دارید و قدرت و انرژی خود را برای انجام کارهای خودتان به کار بگیرید. این کار علاوه بر اینکه دردسرهای کمتری برای شما دارد و به اعصابتان فشاری نمی آورد، نتایج خیلی بهتری نیز برایتان خواهد داشت.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز فرصت خوبی برای فکر کردن به اتفاقات این چند وقت اخیر است. شما در این مدت آنقدر درگیر کار بوده اید که فراموش کرده اید به اولویت هایی که در زندگی دارید توجه کنید. امروز کمی به خودتان و ذهنتان استراحت بدهید و با دوستان و عزیزانتان وقت بگذارید. بخندید، صحبت کنید و خوش باشید و زیاد به کارهایی که در انتظارتان هستند فکر نکنید. شما در سکوت دارید تغییراتی که دارند در احساساتتان به وجود می آیند را نظاره می کنید، ولی هنوز چیزی نگفته اید تا وضعیت موجود را بهم نزنید. با این حال اگر حرف هایتان را با نزاکت و مراعات حال دیگران به زبان بیاورید هیچ اشکالی ندارد آنچه شما را آزار می دهد به زبان بیاورید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز اگر عاشق باشید یک روز خیلی رمانتیک را در پیش خواهید داشت و همراه با عشقتان در مورد هر چیزی از یک سفر عاشقانه گرفته تا ازدواج و بچه دار شدن برنامه ریزی خواهید کرد. درست است که آینده نگری شما معمولا اجازه نمی دهد بدون برنامه ریزی کاری انجام دهید، اما امروز خودتان را تسلیم کرده و برای اتفاقات غیر منتظره آماده شوید. کارهایی که در انجام آنها با کسی شریک هستید، با انگیزه بسیاری که دارید امروز خیلی خوب پیش خواهند رفت. این رفتار شما روی شریکتان نیز تأثیر مثبتی به جای خواهد گذاشت و برای انجام هر کار غیر ممکنی هم شجاعت و انگیزه پیدا خواهد کرد.

فال متولدین دی


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
در نتیجه ی تغییراتی که در وضعیت مالی شما به وجود آمده است ممکن است به این فکر افتاده باشید که محل زندگیتان را تغییر داده و به محله ی بهتری نقل مکان کنید. شاید به نظرتان غیرمنطقی بیاید، اما این تغییراتی که در دنیای اطرافتان دارند به وجود می آیند، منعکس کننده ی تغییرات درونی شما هستند. چیزی شما را ناراحت و عصبانی کرده است؟ واقعیت هایی وجود دارند که امروز باید مورد بحث قرار بگیرند و یا شاید احساسات خود را دارید از ترس پذیرفته نشدن توسط دیگران مخفی می کنید. این که خودتان را از خطر دور نگه دارید عاقلانه است، ولی باید متوجه باشید که در حال حاضر خطری شما را تهدید نمی کند و این ها تنها توهمات ذهنیتان هستند.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
شما معمولا خیلی محتاطانه و منطقی برخورد می کنید، ولی امروز به صورت ناگهانی وسوسه شده اید که پایتان را از ناحیه امن خود فراتر گذاشته و دیگران را با تمایلتان به ریسک کردن تعجب زده کنید. درواقع حتی اگر خودتان احتیاط کنید و نخواهید هم کمی ریسک و ماجراجویی در انتظارتان خواهد بود. دلتان می خواهد از زندگی یکنواخت خودتان فرار کنید و کاهای تازه ای انجام دهید. اگر این احساس طی یکی دو روز آینده برطرف نشد بهتر است نگاهی جدی و عمقی به زندگیتان بیندازید. شاید لازم باشد برخی تغییرات اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. فرصت های بسیاری در انتظارتان هستند و زندگی کوتاه تر از آن است که کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
امروز میان شما با همکار یا یکی از دوستان تان اختلاف نظر بوجود می آید. از آنجا که این بحث بسیار ابتدایی و پیش پا افتاده است، بهتر است که هر چه زودتر به آن پایان دهید. در غیر این صورت کش پیدا می کند و عمیق تر می شود. رازی دارید که از عشق زندگی تان پنهان کرده اید. نسبت به این موضوع نیز عذاب وجدان دارید، از این رو بهتر است که هر چه زودتر این بار را از دوش تان زمین بگذارید و حقیقت را به زبان آورید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن