عمومی

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز ممکن است با موانعی برخورد کنید، اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست. شما قادر هستید کارهایی انجام دهید تا این موانع را دور بزنید، اما چیزی که ذهن شما را بیش از خود این مانع ها درگیر کرده این است که آنها چرا و از کجا پیدا شده اند. سعی کنید زیاد ذهنتان را درگیر این موضوع نکنید، آنچه اهمیت دارد از بین رفتن آنهاست. امروز ممکن است با بحثی که بین شما و یکی از دوستان نزدیکتان پیش می آید از خودتان بپرسید که آیا اصلا این رابطه از اول درست بوده است. در هر حال سعی نکنید عقاید و نظرات واقعی خود را از دیگران مخفی کنید. این که نظرتان با بقیه فرق داشته باشد کاملا طبیعی و حق مسلم شماست. آزادی واقعی این است که بی آن که منتظر تأیید دیگران بمانید خودتان باشید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
نگرانی های شما در مورد مشکلی که برایتان پیش آمده، بی مورد است اما خوشبختانه پایان خوشی در انتظار شما است و تمام استرس های این چند وقت تان به اتمام می رسد و شما بالاخره می توانید مهمترین تصمیمات زندگی خود را بگیرید. این هفته انرژی زیادی برای روابط عاشقانه خود خواهید داشت. فرصت خوبی است که کدورت های قدیمی تان را از بین ببرید. امشب یک خبر خوب در مورد یکی از اعضای خانواده تان خواهید شنید که خوشحال تان می کند.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
اگر چه برای رسیدن به هدف تان تلاش زیادی کرده اید اما هنوز به نتیجه نرسیده اید. ناامید نشوید، با اراده محکم از جا بلند شوید و برای هدف تان بجنگید. امروز خبری می شنوید که به شما انگیزه بیشتری برای حرکت خواهد داد. پنهان کردن احساسات و نشان دادن بی تفاوتی آسان است اما این موضوع نه برای شما و نه برای شریک زندگی تان خوشایند نخواهد بود. پس بهتر است که امروز در بروز احساسات تان تلاش بیشتری کنید.  مطمئن باشید که اتفقات بهتری برایتان خواهد افتاد. اگر نذری دارید، هر چه زودتر ادا کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز انگار شما به طور ناگهانی شناخت تازه ای نسبت به دوستان خود پیدا کرده اید و نگاهتان به آنها تغییر یافته است. شاید این تغییر عقیده ی شما نسبت به آنها از موفقیت هایی که به دست آورده اند ریشه بگیرد و باعث شده باشد با تحسین به آنها نگاه کنید. اگر هنوز مجرد هستید امروز این احتمال وجود دارد که یکی از دوستان و آشنایانتان که پیش از این هم برای شما بسیار عزیز بوده است به یکباره جذابیت رمانتیکی برایتان پیدا کند. احتیاط کنید، شاید این احساس متقابل نباشد و با نشان دادن این تغییر ناگهانی در احساستان واکنشی منفی در طرف مقابلتان ایجاد کنید. شاید حتی این عشق ناگهانی سوء تفاهمی بیش نباشد و تا فردا همه چیز از سرتان افتاده باشد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
این روزها بدبین شده اید اما بدانید که همه قصد فریب شما را ندارد، کمی مثبت اندیش تر باشید تا تاثیر آن را نیز در زندگی تان ببینید. رابطه عاطفی شما دچار تغییراتی شده که شما نیز به خوبی از آن آگاهید. اگر این رابطه برایتان ارزشمند است، هر چه زودتر خودتان را در مسیر آن تغییر قرار دهید. بی شک هیجان و شادی زندگی شما نیز بیشتر خواهد شد. به زودی برخی از غیر ممکن ها برایتان امکان پذیر می شود پس خودتان را برای هر اتفاقی آماده کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز یک نفر که از نظر شما بسیار محترم و با شخصیت است در رابطه با موضوع خاصی از شما تقاضای کمک خواهد کرد، اگر کاری از دستتان برمی آید کمکتان را از او دریغ نکنید. مسائل عاطفی مرتبط با خانواده باعث شده اند کمی احساس ناراحتی کنید اما این موضوع باعث نخواهد شد که روزتان را خراب کنید. شما در حال حاضر بسیار مثبت اندیش هستید و نگاهتان نسبت به آینده کاملا امیدوار کننده است. شما هرگز از کار و تلاش هراسی ندارید و آماده اید تا برای رسیدن به خواسته هایتان هر کاری که لازم باشد انجام دهید. اهداف و خواسته هایتان را دنبال کنید تا هم خودتان و هم دیگران را خوشحال کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما تصمیم گرفته اید بدون هیچ مقدمه ی قبلی احساس خود را با شخصی که دوست دارید در میان بگذارید. اگر به اندازه ی کافی این شخص را می شناسید و فکر می کنید که او هم چنین حسی نسبت به شما دارد هیچ اشکالی ندارد، اما اگر تازه با هم آشنا شده اید با این کار آینده ی رابطه تان را به خطر خواهید انداخت و طرف مقابلتان احساس می کند که شما دارید زیادی تند می روید و ممکن است خودش را عقب بکشد. اگر امروز قصد دارید برای دوست یا عزیزی کاری انجام دهید این کار را بدون منت گذاشتن و از صمیم قلب انجام دهید، در غیر این صورت ارزش کارتان را از بین خواهید برد و او را هم آزرده خاطر خواهید کرد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز ممکن است اوضاع در محل کارتان طبق انتظار شما پیش نروند و نتوانید برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید. بعضی از همکارانتان به دلایلی که برای شما چندان واضح نیستند قصد دارند راه های دیگری برای انجام کارها انتخاب کنند که با برنامه ها و روش های پیشنهادی شما کاملا متفاوت هستند و این وضعیت برای شما اصلا قابل تحمل نیست. شما از آن آدم هایی نیستید که می توانند یک جا منتظر بنشینند تا بقیه برایشان تعیین تکلیف کنند. با این وجود بد نیست این را به خودتان یادآوری کنید که قرار نیست همیشه همه چیز طبق خواسته های شما پیش برود. کمی هم به دیگران فرصت بدهید تا اوضاع را کنترل کنند!

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما در عالم فکر و خیال فرو رفته اید و این وضعیت خاطرات گذشته را یکی یکی در ذهن شما بیدار می کنند. مرور این خاطرات می تواند شما را با برخی از ویژگی های اخلاقیتان که زیاد به آنها توجه نداشته اید رو در رو کند. شما نیاز شدیدی به در میان گذاشتن این احساسات و اکتشافات درونی با دوستی صمیمی و یا شریک زندگیتان احساس می کنید، اما متأسفانه طرف مقابلتان نمی داند چه واکنشی باید به گفته های شما نشان بدهد. شما نباید از این موضوع ناراحت شوید، زیرا هیچکس نمی تواند اهمیت این مسئله را به خوبی خودتان درک کند. اگر ایده هایی برای افزایش درآمدتان دارید فعلا در مورد این موضوع سکوت کرده و به تنهایی همه جوانب را مورد بررسی قرار دهید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز ایده های فوق العاده خلاقانه ای در سرتان موج می زنند ولی انتخاب یکی از آنها و تلاش برای رسیدن به نتیجه مطلوب کاری دشوار به نظر می رسد. شما نمی توانید تمام افکار و ایده های خود را عملی کنید، پس منطقی باشید و هدفتان را درست انتخاب کنید. فکر یک مسافرت پر هیجان ذهنتان را به خود مشغول کرده است، ولی متاسفانه در حال حاضر نمی توانید چمدانتان را بسته و هر کجا که دلتان خواست بروید. شما فعلا شرایط لازم برای این کار را ندارید، پس فانتزی های ایده آل گرایانه خود را کنار گذاشته و به دنیای واقعی بازگردید. شاید قبل از پایان تابستان بتوانید سفری هر چند کوتاه داشته باشید ولی الان وقت این کار نیست.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
برای رسیدن به اهداف تان تلاش زیادی می کنید اما موانعی بر سر راه شما قرار می گیرند. ناامید نشوید و با انگیزه به آنها به راهتان ادامه دهید. مطمئن باشید که در نهایت به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. امروز همانطور که در خانه نشسته اید، تلفن شما زنگ می خورد و فردی که انتظارش را نداشته اید، با شما صحبت می کند. بهتر است از پنهان کردن احساسات تان خودداری کنید. او نیز از این که توانسته شما را سورپرایز کند خوشحال می شود.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
امروز احساسات غریزی شما به کمکتان خواهند آمد تا حتی در شرایط دشوار و غیر قابل پیش بینی به راحتی با چالش هایی که پیش رویتان قرار می گیرند روبرو شوید. شما دارای احساس مسئولیت هستید و خودتان را به راحتی با شرایط مختلف وفق می دهید و این دو توانایی شما را قادر می سازند تا هر وقت که لازم داشته باشید مسیرتان را به بهترین شکل تغییر دهید. شما امروز با توانایی فوق العاده ای که در تحت کنترل درآوردن اوضاع از خود نشان می دهید رئیس، مربی، والدین و یا شخصی بزرگتر از خودتان را تحت تأثیر قرار خواهید داد. به آنچه حس درونیتان به شما می گوید گوش کنید و اهداف و آرزوهایتان را دنبال کنید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن