عمومی

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما با اشتیاق زیادی دوست دارید از پیله ی تنهایی که به دور خودتان پیچیده بودید خارج شده و به دوستانتان بپیوندید، اما برنامه ی کاری بسیار فشرده ای که دارید تمام روز شما را مشغول نگه خواهد داشت. طی یکی دو هفته آینده خیلی حال و هوای عاشقانه ای نخواهید داشت. پیدا کردن نیمه گمشده خود را به وقت دیگری واگذار کنید. اگر متاهل هستید سعی کنید تا می توانید برای خانواده و فرزندان خود وقت بگذارید، قرار نیست فقط آخر هفته ها آنها را به گردش ببرید! اگر اشتباهی کرده اید باید مثل یک انسان بالغ مسئولیت اشتباهتان را به عهده بگیرید و از مقصر دانستن دیگران به خاطر خطایی که خودتان کرده اید خودداری کنید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز فعالیت های اجتماعی مختلف وقت زیادی از شما را خواهند گرفت و شاید مجبور باشید تماس های تلفنی متعددی گرفته و پیام های زیادی بفرستید و به دیدار خیلی ها بروید. خوشبختانه تمام روابط اجتماعی شما به خوبی پیش خواهند رفت و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. امروز این فرصت را خواهید داشت که تمام مشکلاتی که بین شما و شخصی که دوست دارید وجود دارند را حل کنید و نزدیکیتان به یکدیگر را حتی از قبل هم بیشتر کنید. مطالعه ی یک کتاب یا تماشای یک فیلم شما را به یاد برخی خاطرات تلخ گذشته خواهد انداخت. اجازه ندهید درگیری با این خاطرات روز تعطیلتان را خراب کند.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
از نظر احساسی، امروز مخصوصا صبح، شرایط مناسبی دارید. این یک فرصت استثنایی برای شماست تا کارهایی که به مدیریت و برنامه ریزی نیاز دارند را پیگیری کنید و به انجام برسانید. به این فکر نکنید که از اطرافیانتان یک پله پایین تر هستید و آنها از شما بالاترند. طوری رفتار کنید که انگار در نقش یک مدیر و کارگردان خبره، قادر هستید کارها را به خوبی مدیریت کنید. آنگاه خواهید دید که دیگران به حمایت کردن از شما خواهند شتافت و از هر نظر به شما کمک خواهند کرد. شما توانایی های لازم برای رهبری یک گروه را دارید فقط باید به مهارت هایتان ایمان داشته باشید. قبل از هر کاری مشورت کردن با اعضای گروه را فراموش نکنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز هر چقدر هم که سعی کنید دهان خود را بسته نگاه دارید زیاد در انجام این کار موفق نخواهید بود و هر کس هر چیزی که بگوید شما چیزی برای اضافه کردن به داستان دارید. متاسفانه خیلی از این حرف هایی که شما فکر می کنید خیلی مهم هستند و باید حتما گفته شوند کاملا بی ربط هستند و برای طرف مقابلتان هیچ اهمیتی ندارد. امروز ایده های خلاقانه زیادی در سرتان دارید، شاید بتوانید این خلاقیت خود را در نظم دهی به خانه تان و ایجاد تغییرات لازم در دکوراسیون منزل به کار بگیرید. هر کدام از این کارها را که انجام بدهید نتیجه کار واقعا تحسین برانگیز خواهد بود، شاید حتی بتوانید به دیگران هم در این زمینه کمک کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز ممکن است اعتماد به نفس شما به چالش کشیده شود و به سختی بتوانید باوری که به خودتان و توانایی هایتان دارید را حفظ کنید. در هر صورت این نکته ی مهم را به یاد داشته باشید که تصورات و نظراتی که دیگران در مورد شما دارند لزوما انعکاس دهنده ی شخصیت واقعی شما نیست و ممکن است آنها برداشت درستی از رفتارها و کارهای شما نداشته باشند. شما مجبور نیستید به خاطر خوشحال کردن و راضی نگه داشتن دیگران کارهایی را انجام دهید که باب میلتان نیستند؛ تنها مسئولیت اصلی شما نسبت به خودتان است. اتفاقات عجیب و غریبی که امروز پیش می آیند تفکر شما را در مورد برخی مسائل مهم تغییر خواهند داد.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
اگر اوضاع آنطوری که شما دلتان می خواهد پیش نمی رود به جای این که سعی کنید به زور کارها را در مسیری که خودتان می خواهید قرار دهید بهتر است سعی کنید پایتان را از زندگی دیگران کنار کشیده و بگذارید همان کاری را بکنند که خودشان می خواهند. قرار نیست همیشه همه چیز همان طوری بشود که شما می خواهید. حتی اگر فکر کنید دیگران در اشتباه هستند هم گاهی بهتر است بگذارید خودشان به اشتباهشان پی ببرند. امروز اطرافیانتان نسبت به نظرات و تصمیمات خود تعصب زیادی دارند و هر حرفی که بزنید را به عنوان دخالت در کارهایشان برداشت خواهند کرد. بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که سرتان به کار خودتان باشد.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز به طور غیرمنتظره ای مبلغی پول به دستتان خواهند رسید که هر چند چندان زیاد نیست اما باعث خوشحالی شما خواهد شد. شاید پولی که مدت ها پیش به کسی قرض داده بودید و حتی خودتان هم آن را فراموش کرده بودید به شما بازگردانده شوید یا وسیله ای که دیگر لازم ندارید را بفروشید و کمی پول به دست بیاورید. در هر صورت لزومی ندارد این پول را پس انداز کنید! شما که روی آن حسابی باز نکرده بودید، پس بدون هیچگونه نگرانی و عذاب وجدانی آن را هر طور که خودتان دلتان می خواهد خرج کنید و خوش باشید. رفتارهای یک نفر باعث شده اند نگران قضاوت او در مورد خودتان باشید، اما آیا اینکه او در مورد شما چه فکری می کند واقعا مهم است؟!

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
مردم اغلب شما را به عنوان یک فرد خجالتی و کم حرف می شناسند ولی اینگونه نیست. خودتان نیز این موضوع را درک کرده اید که وقتی که با کسی احساس راحتی داشته باشید، دوستانه تر برخورد خواهید کرد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت خواهد بود. از آنجا که شما فردی اجتماعی هستید، این وضعیت برایتان خیلی غیر عادی خواهد بود. در واقع وقتی با دوستانتان خوش و بش می کنید، حرف های آنها شما را گیج و سردرگم می کند و شاید منظور حرف های آنها را نفهمید. این موضوع، با توجه به شخصیت دوستانه شما، بسیار عجیب است. باید یک مدت به خودتان استراحت دهید و حال و هوای این روزهای خود را عوض کنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
شاید بهتر باشد که در ارتباط با دیگران سیاست دیگری پیش بگیرید. سعی کنید انعطاف پذیرتر باشید. اگر متناسب با شرایط که در آن قرار می گیرید عکس العمل نشان دهید، جواب بهتری خواهید گرفت تا این که یک رفتار را در هر موقعیتی به کار برید. امروز نسبت به آنچه به زبان می آورید محتاط تر باشید. ذهن شما درگیر و خلاق است به همین دلیل دوست دارید که ایده های ناب خود را با دیگران نیز در میان بگذارید. فقط مراقب افراد سودجو باشید، زیرا ممکن است که از روراستی شما سو استفاده کنند.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
شما امروز از ذهنی قوی و پویا برخوردار هستید و با تحقیق و مطالع در مورد مسائل علمی و پیچیده می توانید از این قدرت فوق العاده به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. با انجام تحقیقات به صورت آنلاین و به ویژه جستجو در وبسایت دانشگاه های معتبر می توانید به اطلاعات مفید و سطح بالایی دست پیدا کنید که به کارتان خواهند آمد. امروز ممکن است یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان شما را به رفتن به یک سفر دسته جمعی دعوت کند. شاید این کار به نظرتان منطقی و حساب نشده باشد، اما شما در حال حاضر واقعا به چنین سفری نیاز دارید، پس بدون تعلل این پیشنهاد را بپذیرید و خیالتان راحت باشد که شرایط رفتن به آن خودبخود برایتان جور خواهد شد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
ذهن تان به شدت درگیر است و دوراهی های بسیاری در مقابل تان وجود دارد. اخیرا از تصمیمی که در مورد رابطه عاطفی تان گرفته شده، عصبانی هستید و نسبت به شریک زندگی تان سرد شده اید. اما بهترین کار این است که احساسات خود را کنترل کنید تا بتوانید منطق خود را برای حل مشکلات به کار گیرید. اگر از رابطه عاطفی خود خسته شده اید، کمی عقب نشینی کنید. در این صورت می توانید با زاویه دید جدیدی به آن نگاه و روش های جدیدی را برای برقراری یک رابطه مستحکم تر، به کار گیرید. هیچ دری به تاریکی باز نمی شود پس ناامید نشوید

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
امروز احساس می کنید که بیش از اندازه از خودتان کار کشیده اید و انرژی زیادی برایتان باقی نمانده است، خوشبختانه آخر هفته از راه رسیده و می توانید هر چقدر که دلتان خواست استراحت کرده و باتری هایتان را شارژ کنید، اما دلیل اصلی این کمبود انرژی استرس بیش از حد است و کاری که باید انجام دهید این است که از لحاظ ذهنی و روانی به خودتان استراحت دهید و کارهایی را انجام دهید که باعث دفع این استرس می شوند. بهترین گزینه ها برای انجام این کار تفریح با دوستانتان و یا خاموش کردن تلفن همراهتان و خلوت کردن با عشقتان می توانند باشند. اگر هیچ کدام از این ها نشد برای خودتان یک هدیه خوب بخرید تا فردا صبح با انرژی بیشتری بیدار شوید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن