عمومی

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
به نظر می رسد که در حال حاضر زندگی دارد به شما لبخند می زند. نیرویی شگفت انگیز وارد زندگی شما شده و دارد به روابط شما با دیگران قدرت می بخشد. این انرژی شما را قادر می سازد تا در هر کاری که به عهده می گیرید موفق باشید. شانس به شما روی آورده است و شما به شدت احساس خوشحالی و خوشبختی می کنید. قدر این فرصت فوق العاده را بدانید و از آن حداکثر استفاده را بکنید. امروز مهمان های ناخوانده ای به دیدن شما خواهند آمد که از دیدن آنها بسیار خوشحال می شوید، اما حضور آنها در خانه تان تا حدودی بی نظمی به وجود خواهد آورد. در هر صورت خوشحالی شما از دیدن آنها آنقدر هست که این آشفتگی را برایتان بی اهمیت کند.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز متعجب نشوید اگر نتوانستید تمرکزتان را بر روی کارهایتان بگذارید و مدام پرش ذهن داشتید. افکار زیادی به سراغتان خواهند آمد و اکثرا اهمیت چندانی ندارند. بیشتر حواستان بر روی افکار نه چندان مهم و خیالی خواهد بود تا مسائل مهم و حیاتی و این موضوع می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند. به احتمال زیاد به فکر های عمیق فرو خواهید رفت و سفر های ذهنی و خیالی خواهید داشت. برای کنترل این وضعیت، بسیار مهم است که لیستی از کارهایی که برای حفظ تمرکزتان بر روی کارهای مهم لازم هستند تهیه کنید و تلاش کنید که آنها را رعایت کنید. با اینکار به اهداف کوتاه مدت و روزانه تان خواهید رسید و می توانید بعد از ظهر استراحت کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز با افرادی در ارتباط خواهید بود که در زمینه ی بهداشت و پزشکی فعالیت می کنند و در صحبت هایی که با این افراد دارید در جریان اخبار مربوط به اکتشافات و اختراعات جدید دنیای پزشکی قرار خواهید گرفت. این اخبار و اطلاعات نظر شما را به خود جلب خواهند کرد و شاید زمینه ساز گرفتن تصمیم جدیدی شوند که می تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. بد نیست شماره تماس این شخص را بگیرید تا بتوانید در صورت لزوم بعدا با او ارتباط برقرار کنید. اختلافاتی که بین شما و یکی از همکارانتان پیش آمده اند امروز با کوچکترین بی احتیاطی از جانب شما می توانند باعث به وجود آمدن بحث و دعوا بین شما دو نفر شوند، پس حواستان را خوب جمع کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
شرایط کیهانی موجود نشان دهنده ی آن است که به احتمال زیاد مباغ قابل توجهی به صورت کاملا غیرمنتظره به دستتان خواهد رسید. این موقعیت فوق العاده است اما هنوز وقت جشن گرفتن آن فرا نرسیده است. هرچند تمام نشانه ها حاکی از آن است که از طریقی، خواه افزایش حقوقتان باشد، خواه دریافت ارثیه ای که مدت ها در انتظارش بوده اید پول زیادی در اختیارتان قرار خواهد گرفت، اما احتمال اینکه کمی طول بکشد تا این پول به دستتان برسد زیاد خواهد بود. پس فعلا بر اساس همان بودجه بندی قبلی پیش بروید و خودتان را به دردسر نیندازید. بعدا هم برای جشن گرفتن به اندازه ی کافی فرصت خواهید داشت.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز سعی کنید به احساسات خود ثبات ببخشید. شما این روزها رفتار خیلی متغیری دارید و یک لحظه در اوج آسمان هستید و لحظه ای دیگر در قعر زمین فرو می روید. به سیستم عصبی خود کمی استراحت بدهید و خودتان و ذهنتان را آرام کنید. کارهایی را انجام دهید که می دانید به رهایی از فشار و استرس هایی که این اواخر به شما وارد شده اند کمک می کنند. به پیاده روی بروید، در پارک قدم بزنید، با دوستانتان دیدار کنید و یا اگر تنهایی را ترجیح می دهید در خانه بمانید. حواستان را خوب جمع کنید و مواظب باشید که تمام کارهایتان از روی برنامه ریزی و حساب شده هستند و پیش از اینکه حرفی بزنید از اینکه به اعصابتان مسلط هستید اطمینان حاصل کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
اگر می خواهید تاثیر بیشتری بر دیگران بگذارید، باید از ته قلب تان حرف بزنید. تظاهر کردن دیر یا زود دست تان را رو می کند. امروز یکی از اهداف شما که احتمالا مربوط به زمینه کاریتان است، رنگ واقعیت به خود می گیرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نشانه های این پیروزی را به دقت شناسایی کنید و قدم های بعدی تان را بر اساس آنها بر دارید. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، هر چه زودتر اقدامات آن را فراهم کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز یک مکالمه ی ناخوشایند باعث خواهد شد که در تمام ساعات باقی مانده از روز یک انرژی منفی را در اطراف خود احساس کنید و هر اتفاقی که می افتد تنها جنبه ی منفی آن را ببینید. این کار را با خودتان نکنید! تمرکز روی جنبه ی منفی مسائل تنها باعث خواهد شد که یک روز از تعطیلات خود را با ناراحتی سپری کنید. مطمئن باشید اگر روی این اتفاق تمرکز نکنید خیلی زود آن را فراموش خواهید کرد و هر چقدر که بگذرد دیدتان مثبت تر خواهد شد. امروز ممکن است یک وسیله ی ارتباطی جدید برای خودتان بخرید و زمان زیادی را صرف یاد گرفتن روش استفاده از آن بکنید. وقتتان را زیاد هدر نکنید، دیر یا زود روش استفاده از تمام امکانات آن را یاد خواهید گرفت.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
توصیه می کنیم امروز چیزهای جدید را امتحان کنید و عادات خود را بشکنید تا روزی پر از هیجان داشته باشید. گاهی برای پیشرفت باید از محدودیت ها پا را فراتر گذاشت. از این که از عادات روزانه خود دور شوید نهراسید، در حال حاضر خلاقیت مهمترین چیز در زندگی تان است. خوشی های زندگی شما بیش از آنچه فکر را می کنید است فقط کافی است کمی دقیق تر به اطراف تان نگاه کنید و صبور باشید. در جمع دیگران حضور یابید و ایده های خود را با آنها به اشتراک بگذارید. در رابطه با آنها صادق و گشاده رو باشید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز داشتن نگرشی منطقی نسبت به مسائل عاطفی برای شما بسیار دشوار خواهد بود. موضوعی که نسبت به آن بسیار حساس هستید شما را در شرایطی قرار داده است که احساس می کنید نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و انگار در میان بیابان به حال خود رها شده اید. شاید بهتر باشد امروز کنترل اوضاع را به دست دیگران بسپارید و خودتان را تا زمانی که دوباره بین عقل و احساستان تعادل برقرار نکرده اید کنار بکشید و از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید. امروز دوستانتان حمایتی که از آنها انتظار دارید را نشان نخواهند داد، ولی به احتمال زیاد برای این کارشان دلیلی دارند، چرا که آنها بدون شک صلاح شما را می خواهند.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
به زودی پولی به دست تان می رسد که بهتر است آن را هر جور که دوست دارید استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید در کلاس موسیقی ثبت نام کنید، به مسافرت بروید یا حتی آن را خرج نکنید و کناری بگذارید. در هر صورت آنچه که دلتان می گوید را انجام دهید. اگر امروز وقتی خالی پیدا کردید، دست به کاری خلاقانه بزنید. امروز ایده های نابی در سر دارید که می تواند شروع یک راه برایتان باشد. وارد رابطه ای شده اید و دوست دارید در مورد طرف مقابل تان بیشتر بدانید. تنها کاری که می توانید انجام دهید، صبر کردن است.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امروز تحت کنترل گرفتن احساساتتان کار دشواری خواهد بود و نمی توانید در درون خود تعادل را برقرار کنید. تنش هایی در درونتان دارند شکل می گیرند که باعث وحشت شما شده اند و این تصور را در شما به وجود آورده اند که مهار این اوضاع دارد از دستتان خارج می شود. این همه فشار به خودتان وارد نکنید و اوضاع را از این که هست برای خودتان سخت تر نکنید، همه چیز دیر یا زود روبراه خواهد شد. اگر می بینید گره ای باز نمی شود با دندان به جان آن نیفتید! چند روزی به خودتان فرصت بدهید و تا آرام شدن اوضاع دست نگه دارید. اگر می توانید چند روزی به خودتان استراحت بدهید و یا حداقل روی انجام کارهایی که قدرت کنترل کردنشان را دارید تمرکز کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
اگر برنامه ای برای رفتن به مسافرت نداشته باشید هم امروز باید هر طور که شده است به دل طبیعت بروید و زیر آسمان آبی و نور خورشید روحتان را تازه کنید. شما این قدرت را در اختیار دارید که از دل یک موقعیت منفی و نگران کننده شرایطی مثبت به وجود بیاورید، اما باید تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان را کنار گذاشته و جسور باشید. اگر خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید دیگران چطور می توانند به شما اعتماد کنند؟ شما تمام چالش های اخیر را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته اید و حالا آماده پرواز به سوی مقصد مورد نظرتان هستید. با این حال باید مواظب باشید که در انتخاب هدفتان اشتباه نکنید و یک شیء براق را به اشتباه طلا نپندارید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن