عمومی

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
شما از رویارویی با چیزهایی که برایتان خوشایند نیستند اکراه دارید و ترجیح می دهید که از آنها فرار کنید، اما امروز نخواهید توانست به این سادگی ها فرار کنید. کسی که دوست دارید و یا یکی از اعضای خانواده تان شما را تحت فشار قرار داده است. شما به احتمال زیاد راه حلی برای این شرایط در سر دارید اما ترجیح می دهید فعلا در این مورد سکوت کنید. شاید بتوانید فعلا با گفتن حرفی که طرف مقابلتان انتظار دارد بشنود او را آرام کنید تا بعدا بتوانید همان کاری را بکنید که خودتان می خواهید، فقط حواستان باشد دروغ نگویید. امشب آشپزخانه تان را به کار بیندازید و با یک غذای خوشمزه اهل خانه را دور هم جمع کنید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز دوری یکی از اعضای خانواده و یا عشقتان باعث دلتنگی شما شده است و خبری از آن شخصیت سرزنده و سرحال همیشگی شما نیست. شاید برای سرگرم کردن خودتان تمام بعدازظهر جلوی تلویزیون لم بدهید و هر برنامه ی به درد نخوری که تلویزیون دارد را تماشا کنید، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که حتی افسرده تر و عصبی تر شوید. بهتر است به جای این که در خانه بنشینید، بیرون بروید و در پارک نزدیک خانه تان قدم بزنید و یا تا کتاب فروشی محلتان پیاده روی کنید و خودتان را در دنیای کتاب ها غرق کرده و یکی دو تا کتاب خوب بخرید. مطمئن باشید این کارها به بهتر شدن حالتان کمک خیلی بیشتری خواهند کرد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز دقیقا همان چیزهایی که همیشه از آن ها فراری بوده اید شما را به طور وصف ناپذیری هیجان زده خواهند کرد. اگر کمی با خودتان فکر کنید شاید ببینید که این وضعیت تنها ناشی از نیازی است که به داشتن تنوع احساس می کنید و ریشه در خستگی شما از تکرار و روزمرگی دارد. به جای انجام کارهای غیر منطقی و دیوانه وار سعی کنید با انجام کارهایی مثل یادگیری یک زبان جدید و یا ثبت نام در یک کلاس هنری یا شروع فعالیت های ورزشی که مدت هاست آرزویشان را دارید اما هر بار به بهانه ای آنها را به تعویق می اندازید خودتان را از این رکود نجات دهید. عوض کردن حال و هوایتان آنقدرها که خودتان فکر می کنید سخت نخواهد بود.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز شما احساس می کنید که نسبت به همیشه جذاب تر شده اید و احساسات رمانتیکتان نیز در اوج خود قرار دارند. راستش را بخواهید شما حق دارید که احساس جذابیت کنید و امروز می توانید مدرک اثبات این احساستان را در واکنش های اطرافیانتان نیز مشاهده کنید. شخصی که دوست دارید امروز توجه ویژه ای به شما خواهد داشت و اگر نامزد دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما برای یک قرار عاشقانه ی دو نفره برنامه ریزی کنید. شما طی چند روز گذشته فشارهای زیادی را تحمل کرده اید و چند ساعت وقت گذراندن با عشقتان درست همان چیزی است که برای رهایی از این فشارها و استرس ها به آن نیاز دارید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز جواب هایی که می گیرید به احتمال زیاد به آن وضوحی که انتظارش را دارید نخواهند بود. طرف مقابلتان حرف هایش را به طور واضح و مشخص نخواهد گفت و این موضوع شرایط را برای شما کمی دشوار می کند، اما نباید خودتان را زیاد درگیر این موضوع کنید. از خانه بیرون بزنید و با دوستانتان به گردش و تفریح بروید. به پیک نیک بروید، در دل طبیعت بادبادک هوا کنید و یا به کوهنوردی بروید. وقتی این کارها را بکنید در کمال تعجب خواهید دید همان جواب هایی که ذهنتان به شدت درگیرشان بوده است به شما خیلی نزدیک هستند و حتی در هوای اطرافتان جریان دارند. از جستجو برای آنها در جاهای دوردست و عجیب دست بردارید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز با تمام وجود می خواهید که به اهداف و برنامه هایتان برسید، حتی اگر این کار به قیمت فراموش کردن نیازهای دیگران تمام شود و لازم باشد که خودتان را در اولویت قرار دهید. دیگران هم متوجه این موضوع هستند و با توجه به کارها و رفتارتان می دانند که شما به کمی آزادی نیاز دارید. با این همه شرکت در فعالیت های اجتماعی بهترین راه ممکن برای نشان دادن سخاوت روحتان است و کمی مهربانی و سازش با دیگران بهترین راه حل برای راضی نگه داشتن خودتان و دیگران است. بالاخره درگیری های ذهنی و کاری که طی ماه گذشته داشته اید دارند حل می شوند و وارد دوره آرامتری می شوید، با خیال راحت از روز جمعه تان لذت ببرید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
شما انرژی فوق العاده ای را در وجود خود احساس می کنید و به دنبال فرصتی هرچند کوچک هستید تا این انرژی را تخلیه کنید. با این حال باید مواظب باشید که قبل از هر اقدامی تمام جوانب را بسنجید و فقط برای اینکه کاری کرده باشید دست به کارهایی که ممکن است برایتان دردسرساز باشند نزنید. اثرات کارهایی که امروز می کنید تا مدت ها در زندگی شما باقی خواهند ماند. شما مشکلی دارید که نمی شود بیش از این نسبت به آن بی تفاوت باشید و آن را نادیده بگیرید. دیگر وقت آن رسیده است که در راه حل این مشکل قدم بردارید و خودتان را یک بار برای همیشه از شر آن راحت کنید. مطمئن باشید سختی راه تنها در چند قدم اول است.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
امروز احساس خوبی می کنید. نه تنها از سلامت جسمی، بلکه از سلامت روحی بالایی برخوردارید. شما شرایط سختی را پشت سر گذاشتید و خوشبختانه توانستید به خوبی از پس آن برآیید. همین به شما انگیزه داده تا راهتان را با اراده بیشتری ادامه دهید. به فکر تغییر شغل هستید تا نه تنها درآمدتان را افزایش دهید بلکه کاری بیابید که واقعا به آن علاقه دارید. توصیه ما این است که این راه را حتما دنبال کنید چون پیشرفت تان قطعی است. به زودی تغییری در روابط عاطفی تان ایجاد می شود که بر خوشحالی تان خواهد افزود.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
شما فرد محتاطی هستید اما دوست دارید که تغییرات اساسی به زندگی تان بدهید. ما نیز شما را به این کار تشویق می کنیم زیرا نتیجه آن یک تغییر اساسی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد و مسیری تازه ای را به روی زندگی شما می گشاید. به جای گوش کردن به حرف های دیگرنا، به ندای قلب تان با دقت گوش دهید و طبق آنها جلو بروید تا راه را به شما نشان دهند. اگر مجرد هستید، در میهمانی که به زودی دعوت می شوید، حضور یابید زیرا فرصت های عاطفی تازه ای پیش پایتان قرار می گیرد.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
مکالماتی که امروز دارید گرم و صمیمانه، حاوی اطلاعاتی مفید و سرگرم کننده خواهند بود و رابطه ی شما با افرادی که در کنارتان هستند به لطف این مکالمات نزدیک تر خواهد شد. در حال حاضر خلاقیت شما در سطح بالایی قرار دارد و به شما توصیه می شود که آن را بلا استفاده نگذارید. امروز دوستان و یا اقوامتان از راه دور به دیدن شما خواهند آمد و خانه تان خیلی شلوغ خواهد شد. شما تا جایی که بتوانید تلاش خواهید کرد که خانه را مرتب نگه داشته و به همه چیز نظم بدهید تا مبادا آبرویتان جلوی این مهمان ها برود، اما بهتر است زیاده روی نکنید؛ با این کار نه شما و نه دوستانتان از این دیدار لذت خواهید برد. به جای این کارها تا می توانید با هم بگویید و بخندید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
کلید موفقیت شما در چنین روزی همکاری با دیگران است. سعی کنید که در جمع های مختلف حاضر شوید و برای انجام کارهایتان از دیگران کمک بگیرید. امروز تنها بودن می تواند به ضرر شما تمام شود.. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید و از بیهوده پرسه زدن بپرهیزید. اگر چه شما فرد دلسوز و مهربانی هستید اما بهتر است که در کار دیگران دخالت نکنید. هر کسی مسئول مشکلات خود است و شما با دخالت تنها سوتفاهم ها را بیشتر می کنید. خبر خوبی از راه دور می شنوید که روزتان را به بهترین شکل می سازد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
شما شخصی بسیار درونگرا و محافظه کار هستید و افکار و مسائل شخصیتان را تنها با عده ی خاص و محدودی در میان می گذارید. با وجود اینکه این رفتارتان مخصوصا اگر در گذشته از کسی زخم خورده باشید از نظر خودتان کاملا طبیعی است، نباید اجازه بدهید که باعث شود با دیگران ارتباط برقرار نکنید و به آنها برای نزدیک شدن به خودتان فرصتی ندهید. از درس هایی که از اتفاقات گذشته گرفته اید استفاده کنید، اما اجازه ندهید شما را بیش از اندازه محدود و بدبین کنند. اگر بتوانید درک و احترام متقابل را در رابطه تان ایجاد کنید و حد و مرزهای درستی را برای خودتان و طرف مقابلتان ایجاد کنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن