عمومی

فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
امروز بهتر است در کارهایتان و همچنین در انتخاب لباس هایی که می پوشید دقت و احتیاطی بیش از همیشه به خرج دهید! پوشیدن لباس هایی که زیادی جلب توجه کنند یا رفتارهایی که حالت خودنمایانه داشته باشند دقیقا نتیجه ای برعکس آنچه انتظار دارید خواهند داشت و در طرف مقابلتان، خواه عشقتان باشد، خواه رئیستان، دافعه ایجاد خواهد کرد. درست است که مد و زیبایی در دنیای امروز از اهمیت زیادی برخوردار هستند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه شخصیت شما تأثیرگذار باشد. مواجه شدن با حقایق تلخ در رابطه با کسانی که دوستشان دارید همیشه برای شما سخت بوده است، اما دیگر وقت آن رسیده است که از حمایت بیهوده از آنها دست بردارید.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
اتفاقاتی برایتان افتاده اما لازم نیست که قضایا را سخت و پیچیده کنید، هر آنچه می بینید را باور کنید و از تجزیه و تحلیل های زیاد بپرهیزید. هر چه به خودتان ساده تر بگیرید، بهتر است. به زودی یک تغییر ناگهانی در رابطه عاطفی تان رخ می دهد. این تغییر ممکن است تمام شدن یک رابطه یا حتی بهبود آن باشد. اما در هر صورت شما را بسیار درگیر خود خواهد کرد. خودتان را برای روزهای پیش رو آماده کنید زیرا درگیری های زیادی خواهید داشت که در نهایت بر وفق مرادتان خواهد بود.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
منتظر شنیدن یک خبر هیجان انگیز باشید. این خبر می تواند راههای جدیدی را به شما نشان دهد فکر شما در حال حاضر پر از ایده های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری است. بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. وقت آن است کمی اجتماعی تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی در کنار آنها بخندید و خوش بگذرانید. جذابیت شما در این روز موجب محبوبیت تان می شود پس از آن استفاده کنید. اگر حرفی نگفته در دل دارید، آن را صادقانه بیان کنید.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
شرایط کنونی شما خیلی بر وفق مرادتان نیست اما این شمایید که باید مدارا کنید. سعی کنید میزان صبرتان را بالا ببرید تا این دوران بگذرد. یکی از دوستان قدیمی که رابطه اش را با شما قطع کرده بود، بار دیگر به سمت تان باز می گردد. اگر می خواهید برخلاف گذشته همه چیز به خوبی پیش رود، کمی منطقی تر عمل کنید. از امروز به بعد از نظر کاری پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت به شرط آنکه توانایی هایتان را بیشتر نشان دهید. این روزها به سلامتی تان اهمیت بیشتری دهید در غیر این صورت از کارهایتان عقب خواهید افتاد.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
فردی دوست دارید که مدام به شما دستور دهد اما این موضوع شما را می آزارد. بهتر است در این شرایط خیلی به خودتان سخت نگیرید. بدون هیچ استرسی به کار خودتان برسید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. پیشنهادی به شما شده که می خواهید ردش کنید، توصیه ما به شما این است که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن با یک فرد باتجربه صحبت کنید. فرصت هایی که در حال حاضر در اختیار شما قرار می گیرد محدود است، بنابراین آنها را از دست ندهید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید سرحال و پرانرژی هستید، اما هرچقدر که می گذرد استرس و نگرانی باعث خواهد شد که احساس خستگی شما را در برگرفته و شور و حال اولیه تان را از شما بگیرد. بهتر است مواظب برخوردی که با دیگران می کنید باشید، زیرا در اثر این همه فشار و استرس ممکن است عصبی شوید و کج خلقی کنید. بهتر است از ابتدای روز خودتان را با پذیرفتن کارها و مسئولیت های بیش از حد خسته نکنید و سعی نکنید یک تنه همه ی کارها را خودتان انجام دهید تا بتوانید انرژی تان را تا پایان روز حفظ کنید. شما که دوست ندارید روابطی که برایتان از ارزش و اهمیت زیادی برخودار هستند را قربانی بداخلاقی های امروزتان کنید؟

فال متولدین مهر


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
شما عادت دارید زمانی که می خواهید تصمیم مهمی بگیرید بیش از احساسات خود به واقعیت ها و منطق خود تکیه کنید، اما امروز این عادت خود را کنار گذاشته و چشمتان را به روی واقعیت ها بسته اید و دارید از روی احساس تصمیم می گیرید. این رفتار شما دیگران و حتی خودتان را غافلگیر کرده است. وقتی احساستان با صدایی به این بلندی شما را به راهی راهنمایی می کند بهتر است به حرف قلبتان گوش کنید. امروز صبح که از خواب بیدار می شوید با یک پرش از رختخوابتان بیرون می جهید و احساس می کنید که هزار تا کار روی سرتان ریخته است و هر یک شما را به سویی می کشد. به نظر می رسد که امروز اطرافیانتان به شما نیاز بیشتری دارند، پس سعی کنید آنچه در توانتان است را برای آنها انجام دهید.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
تأثیراتی که از گذشته روی شما باقی مانده اند حتی اگر خودتان هم ندانید امروز روی توانایی ها و عملکرد شما در رویارویی با مسائلی که به توانایی بالایی نیاز دارند به کمک شما خواهند آمد. شاید مجبور به انجام برخی کارهای اداری و کاغذبازی های خسته کننده باشید. نمی دانید قدرت درک شما بالا رفته است و یا اطرافیانتان افکار و احساسات خود را صریح تر بیان می کنند، در هر صورت امروز خیلی خوب می توانید به افکار و خواسته های آنها پی ببرید و رفتار خودتان را بر این اساس تصحیح کنید. بعد از ظهر امروز یک دیدار رمانتیک با عشقتان داشته باشید، شاید باورتان نشود، اما چنان به هم نزدیک خواهید بود که حتی نیازی به حرف زدن هم نخواهد بود!

فال متولدین آذر


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
اعتماد به نفس شما این روزها به میزان قابل توجهی زیاد شده است و همین به شما کمک می کند تا روز به روز اعتماد و باور بیشتری نسبت به خودتان داشته باشید. با این وجود، امروز سر و کله ی یک نفر پیدا خواهد شد که آنقدر محکم و با اطمینان خاطر برخورد می کند که تمام محاسبات شما را به هم می ریزد. اینقدر راحت خودتان را نبازید و خونسردی خود را حفظ کنید. شما همان آدمی هستید که دیروز هم بودید و هیچ چیزی عوض نشده است. به هیچ کس اجازه ندهید که شما را دست کم بگیرد و توانایی هایتان را زیر سؤال ببرد. اگر از خودتان دفاع نکنید در پایان روز خودتان را به خاطر ظلمی که در حق خود کرده اید نخواهید بخشید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
امروز روزی فوق العاده برای سر و کله زدن با مشکلات کوچکی که در زندگی روزمره تان دارید خواهد بود. از تعمیرات لوازم خانگیتان گرفته، تا مشکلات پیش افتاده ای که در وضعیت جسمانیتان دارید و یا خرده حساب هایی که باید به آنها رسیدگی کنید، همه و همه خیلی راحت تر و سریع تر از آنچه خودتان انتظارش را دارید خواهند شد، اما به شرط آنکه همین امروز برای حل آنها دست به کار شوید و کار امروز را به فردا نیندازید. سوالاتی ذهنتان را به خود درگیر کرده اند و نمی توانید برای یافتن پاسخ آنها مرز بین واقعیت و خیال را به خوبی پیدا کنید. شاید بتوانید در هر یک از این دو عالم پاسخ مجزایی برای سوال هایتان پیدا کنید و هر دو هم به نوبه ی خود درست باشند!

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
لازم نیست برای رضایت و خشنودی دیگران کاری را که به آن علاقه ندارید، انجام دهید. شما تنها مسئول خود هستید پس خود و علاقمندی هایتان را در اولویت قرار دهید. اتفاقات غیر منتظره ای می افتد که در تغییر افکار و نظرات شما موثر است و شما را به سمت راهی بهتر هدایت می کنند. شما توانایی این را دارید که تصورات خود را تبدیل به واقعیت کنید، به خصوص اگر پای رابطه عاطفی تان در میان باشد. بنابراین درنگ نکید و برای آرزوهایتان تلاش کنید.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
دوست دارید فعالیت های مورد علاقه تان را دنبال کنید اما زمان کافی برای آن ندارید. بهتر است دور خودتان را شلوغ نکنید، هر چه آرام تر و با دقت تر کارهایتان را رسیدگی کنید، نتیجه بهترین خواهید گرفت. مطمئنا باشید که به زودی فرصت برای انجام علاقمندی هایتان نیز فراهم خواهد شد. اگر می خواهید توجه فردی را به خود جلب کنید، کمی نرم تر باشید و احساسات خود را صادقانه بیان کنید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن