عمومی

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
مسئولیت های زیادی روی سرتان ریخته است، دوست دارید که دنباله کارهایتان را بگیرید اما تمرکزتان بهم می خورد و نمی توانید. اما بهتر است که به تلاش تان ادامه دهید. فراموش نکنید که هر دو جنبه زندگی شما، یعنی هم کاری و هم عاطفی، از اهمیت بالایی برخوردارند، پس ساده از هیچکدام نگذرید. شاید با برقراری تعادل بتوانید هر دوی آنها را درکنار هم داشته باشید. به زودی تلفی به شما می شود که حاوی اخبار خوب است. جشن کوچکی به مناسبت آن برپا کنید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز نگاهی به اطراف خانه تان بیندازید و ببینید چه چیزهایی به تغییر و پیشرفت نیاز دارند. به احتمال زیاد یکی از دوستان و یا اقوامتان به زودی به دیدنتان خواهد آمد و این می تواند فرصت خوبی باشد تا انگیزه ی لازم برای انجام این کارها را به خودتان داده و دست به کار شوید. اگر این مهمانتان خیلی برایتان باارزش است و ظاهر خانه تان هم به تغییر و نظم دهی اساسی نیاز دارد می توانید دیوارها را رنگ کرده و پرده ها و فرش ها را بشویید. در غیر این صورت با چند گلدان جدید و یک نظافت کامل می توانید کارتان را راه بیندازید. اگر یکی از دوستان صمیمی مدتی است تماس هایتان را پاسخ نمی دهد امروز از طریق دیگر آشنایانتان احوالش را جویا شوید، شاید مشکلی برایش پیش آمده باشد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
اگر بخواهید منتظر باشید تا شرایط همه جوره بر وفق مرادتان باشد، باید بدانید که این شرایط هیچ گاه فراهم نخواهد شد. پس بهتر است که از همین حالا آنچه در  سرتان است را عملی کنید زیرا فرصت جبران نخواهید داشت. شما قادرید با کلام خود در هر جنگی پیروز شوید بنابراین به جای جنگیدن، از راه عقل و منطق وارد شوید. زمان خوبی ست تا با فردی که دوستش دارید گفتگویی داشته باشید. با اعجاز کلام شما در چنین روزی، او نیز با شما همراه خواهد شد.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
به عنوان شخصی که سمبل مهربانی و ملایمت است، حال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نخواهد بود. برای شما بسیار دشوار است که در چنین روزی و با حال و هوای دلگیری که بر امروز حاکم است لبخند را به لب های دیگران بیاورید و یا خودتان را با آنها هماهنگ کنید. تنشی که بر جو امروز حاکم شده ممکن است حتی باعث شود بین شما و خواهر و برادرهایتان بحثی پیش بیاید و یا با صمیمی ترین دوستان خود دعوا کنید. اگر برایتان ممکن نیست که امروز از دیگران فاصله بگیرید سعی کنید به هیچ وجه خودتان را درگیر بحث های آنها نکنید و به اعصاب خود مسلط باشید. در غیر این صورت بعدا از رفتارها و حرف های خود پشیمان خواهید شد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز ممکن است با اطرافیان خود درگیری هایی داشته باشید. مشکل به احتمال زیاد از آنجایی آب می خورد که دیگران دارند بیش از حد خودخواهانه رفتار می کنند و تمام فکر و ذکرشان حفظ منافع خودشان است، اما شما منافع جمع را در نظر دارید و این رفتار آنها برایتان قابل تحمل نیست. سعی کنید زیاد به آنها سخت نگیرید و نگرانی هایشان را درک کنید، در حال حاضر آنها به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند. برای این که از این وضعیت جان سالم به در ببرید باید بتوانید در قلب این همه چالش و تنشی که اطرافتان را در بر گرفته است فرصت هایی که برایتان وجود دارند را پیدا کنید. وقت آن فرا رسیده است که نگرش خود را نسبت به بعضی چیزها تغییر دهید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز که حوصله زیادی ندارید، حرف های دیگران خیلی راحت می تواند شما را عصبانی کند. با وجود این که دورتان شلوغ است اما بهتر است که در هر فرصتی تنها شوید تا آرامش بیشتری داشته باشید. اگر چه در حال حاضر شرایط چنین است اما به زودی دیگران نیز به سمت شما جذب می شوند. امروز از زبان یکی از عزیزترین های زندگی تان چیزی می شنوید که شوکه تان می کند. بهتر است که شما نیز صادقانه به او پاسخ دهید. تغییری در محیط کار برایتان می افتد که آینده روشنی را برایتان به همراه خواهد داشت.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
این اواخر شما مدام در خیال و رویا بوده اید، اما امروز حسی از درونتان دارد شما را به دنیای واقعی فرا می خواند و به شما یادآوری می کند که باید احساسات خود را تحت کنترل درآورده و به یاد بیاورید که وقت رویاپردازی به پایان رسیده و شما در دنیای واقعی کارها و وظایفی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید. خوشبختانه در حال حاضر احساسات شما برای پذیرش این حقیقت از ثبات لازم برخودار هستند. به این فکر کنید که آیا رفتار شما با خودتان به اندازه ی کافی با احترام و مهربانی همراه هست؟ آیا شما آنطور که لازم است به خودتان رسیدگی می کنید؟ شاید بهتر باشد در رفتاری که با خودتان دارید کمی تجدید نظر کنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز در حالی که دارید در وبسایت ها و صفحه های مختلف اینترنتی می گردید به فرصت های شغلی جدیدی برخواهید خورد که با اهداف جاه طلبانه ی شما هماهنگ هستند، شاید حتی به فرصت هایی برای پیشرفت بربخورید که پیش از این هرگز به آنها فکر نکرده بودید. شاید فکر کردن به این فرصت ها شما را کمی نگران کند، اما قطعا برایتان هیجان انگیز خواهد بود. شما قطعا در این مورد از روی عجله تصمیم گیری نخواهید کرد، اما به احتمال زیاد این موقعیت ها برای شما قدرت و ثروت به همراه خواهند داشت. امروز چه قصد داشته باشید به رابطه ی عاطفی خود جان تازه ای ببخشید و چه تنها باشید و قصد شروع رابطه ی تازه ای را داشته باشید بخت با شما یار خواهد بود.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز ممکن است اطرافیانتان با خودشان فکر کنند که یک چیزی باعث شده شما مثل همیشه خوشحال و سرحال نباشید و این موضوع باعث نگرانی آنها شود. در واقع موضوع این است که شما علاقه ای به سرو کله زدن با دیگران ندارید و دلیل آن هم این است که ذهنتان درگیر مسائل احساسی بسیار پیچیده ای است که شاید مربوط به خاطرات دورانی شوند که مسئله ای باعث خدشه دار شدن احترام و اعتبار شما شده بود. خوشبختانه حرف زدن در مورد احساساتتان به بهتر شدن این وضعیت شما کمک قابل توجهی خواهد کرد، پس به نفعتان است که از دیگران فاصله نگیرید. حداقل کاری که می شود بکنید مشورت و صحبت با کسی است که دوستش دارید و مورد اعتمادتان است.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز کافی است چیزی را بخواهید تا آن را به دست بیاورید، اما اگر آن را واقعا می خواهید باید محکم و با اعتماد به نفس خواسته تان را بیان کنید. شما نباید منتظر بمانید تا آنچه می خواهید به شما داده شود، بلکه باید خودتان آن را بگیرید و حتی برای گرفتن آن بجنگید. انتظار نداشته باشید دیگران ذهن شما را بخوانند و از خواسته هایتان باخبر شوند، اگر انتظاری از آنها دارید و یا اگر چیزی از آنها میخواهید خیلی بلند و صریح خواسته ی خود را به زبان بیاورید. احتمال اینکه اتفاقات غیرمنتظره مشکلاتی جزئی را در مسیر شما قرار دهند زیاد است، اما اگر شما از هدف خود مطمئن باشید خیلی خوب از پس این موانع بی اهمیت برخواهید آمد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
امروز مسائل مادی برایتان هیچ ارزش و اهمیتی ندارند و معنویات برایتان در اولویت قرار گرفته اند. این وضعیت تا درجه ای پیش خواهد رفت که شاید حتی به این فکر بیفتید که کارتان را رها کرده و در یک روستای کوچک جنگلی ساکن شوید و به دور از هیاهوی دنیای مدرن در معنویات غرق شوید، اما چه باور کنید و چه نکنید این وضعیت کاملا موقتی است و شاید حتی همین فردا ناگهان لذت های دنیوی برایتان جذابیتی حتی بیشتر از قبل پیدا کنند. چنین تصمیم هایی خیلی بزرگتر از آن هستند که بتوانید یک روزه در مورد آنها به نتیجه برسید، پس در عملی کردن آنها زیاد هم عجله نکنید! اگر دوست داشته باشید می توانید در خلوت خانه تان هر چقدر که بخواهید به معنویات بپردازید!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
شروع هایی تازه و فرصت هایی نوید بخش به طوری کاملا غیر منتظره سر راه شما قرار خواهند گرفت که شاید برخی از آنها دربرگیرنده ی سفر به سرزمینی دوردست باشند. جنبه ی ماجراجوی وجودتان بسیار هیجان زده و مشتاق به نظ ر می رسد، اما بخش دیگر وجودتان که به ثبات و سکون علاقمند است سعی در بازداشتن شما دارد. فکر نکنید که همین حالا باید دست به کار شوید. قبل از هر کاری تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید و خیلی منطقی تصمیم گیری کنید. امروز خبرهای نگران کننده ای در رابطه با مسائل مادی به گوشتان خواهند رسید. نگران نباشید، اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن