عمومی

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز از آن روزهایی است که جهت وزش باد با مسیری که شما برای خودتان انتخاب می کنید موافق است و در هر مسیری که در پیش بگیرید بدون هیچگونه دشواری با حداکثر سرعت پیش خواهید رفت. فقط باید مواظب باشید که جهتتان را با حداکثر دقت انتخاب کنید زیرا بعد از اینکه انتخابتان را کردید تغییر مسیر به سادگی برایتان میسر نخواهد شد. امروز باید رویاهای بزرگی برای خودتان و زندگیتان در سر داشته باشید. به این فکر کنید که در زندگی چه چیزی را بیش از هر چیز دیگری می خواهید. بالاترین حد خواسته هایتان را در نظر بگیرید، زیرا در حال حاضر هیچ حد و مرز و محدودیتی برای شما وجود ندارد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
یکی از نزدیکان شما به کمک تان نیاز دارد. لازم نیست برای او کار بزرگی انجام دهید، همین که به او پیشنهادتان را بگویید، برایش کافی ست. کاری در دست دارید که به مشکل خورده، بهتر است فعلا بیخیال آن شوید تا شرایط بهتری برای اتمام اش فراهم شود. قولی به شریک زندگی تان داده اید که هنوز آن را عملی نکرده اید. بهتر است که قبل از این که او از دست شما ناراحت شود، به حرف تان عمل کنید. به زودی موقعیت برایتان فراهم می شود که می توانید شرایط مالی تان را بهبود بخشید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز ممکن است که یک نفر بخواهد توانایی های ذهنی شما را به چالش بکشد. شما عادت دارید که همیشه اطلاعاتی که دریافت می کنید را برای مدتی مورد تجزیه و تحیل قرار داده و بعد از مدتی تصمیم یا نظر خود را در مورد آن اعلام کنید. واقعیت مسئله این است که در حال حاضر کارهادارند خیلی سریعتر از آن چیزی پیش می روند که فکرش را می کنید و شما باید خیلی سریعتر تصمیم گیری کنید. با اعتماد به نفس تمام پیش بروید و به قدرت ذهن و منطق خود اعتماد داشته باشید. خیلی خوب است که احساسات واقعیتان را به زبان آورده و با کسی که دوست دارید از صمیم قلبتان حرف بزنید، ولی تنها حرف زدن کافی نیست، در عمل هم گفته هایتان را ثابت کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
شما به طور معمول دوست دارید که نزدیکان و دوستانتان شما را به عنوان فردی مسئولیت پذیر بشناسند و بتوانند با خیال راحت به شما تکیه کنند. ولی امروز عمل کردن به وعده هایی که به آنها داده اید برایتان کار چندان ساده ای نیست و با وجود انتظارهای زیادی که ممکن است آنها از شما داشته باشند تمایل چندانی به پرداختن به کارهای دیگران ندارید. ولی باید این را بدانید که امروز عمل کردن به تعهداتتان برای شما پاداش قابل توجهی خواهد داشت و حتی اگر برایتان یک اولویت نباشد هم ارزش وقت گذاشتن برای آن را خواهد داشت.هر رابطه ای بر اساس بده و بستان های متقابل شکل می گیرد، در رابطه عاطفی خود برای طرف مقابلتان بیشتر از خود مایه بگذارید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
شاید شما آدم حساسی باشید، اما به همان اندازه محکم و مصمم نیز هستید. شما طی چند هفته ی گذشته موج هایی را پشت سر گذاشته اید که هر چند رویارویی با آنها برایتان کار دشواری بوده است، ذره ای از توان و اراده ی شما کم نکرده اند. حالا که به این روزهای پرفشار نگاه می کنید احساس رضایت می کنید و از نتایجی که به دست آورده اید خوشحال هستید. هفته های آینده روزهای آرام تری را برای شما به ارمغان خواهند آورد، از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید و برای تحت کنترل درآوردن تمام جنبه های زندگی خود هر کاری که لازم می دانید را انجام دهید. فقط یادتان باشد استراحت کافی را هم در برنامه ی خود جای دهید!

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
قدرت ذهن شما و توانایی بالایی که در حفظ نظم و برنامه ریزی در راه رسیدن به اهدافتان دارید واقعا تحسین برانگیز هستند. امروز دیگران نسبت به این توانایی های شما و تلاش فوق العاده ای که از خودتان نشان می دهید دقت و توجه بیشتری دارند و شما را تحسین می کنند. از آنجایی که شما از منطق و ثبات شخصیتی بالایی برخوردار هستید ممکن است امروز یک نفر از شما بخواهد به او در انجام پروژه ی دشواری که در دست انجام دارد و یا حل کردن مشکلات عاطفی اش کمک کنید. شما معمولا ترجیح می دهید خودتان را درگیر مسائل شخصی دیگران نکنید، اما نباید توانایی ها و استعدادی که در این زمینه دارید را دست کم بگیرید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
دور شدن یکی از دوستان تان به شما فشار اورده آنقدر که حوصله کاری را ندارید. بهتر است که سر خودتان را با کار گرم کنید تا نبودش چندان به چشم نیاید. اگر چه روزهای سختی را پشت سر می گذارید اما اگر به نتیجه ای که برایتان خواهد داشت فکر کنید می بینید که انرژی تان دو برابر می شود. بنابراین این آخرین سختی ها هم تحمل کنید تا به مراد دلتان برسید. فردی را از خود رانده اید اما او از شما دلگیر نیست. بنابراین احساس عذاب وجدان نکنید و بدون نگرانی به سمت او بازگردید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز مسایل مالی بیش از همیشه برایتان اهمیت پیدا می کند. نگران نشوید. شما در راه درستی قدم گذاشته اید، کافی ست همین مسیر را پیش روید تا اتفاقات خوب در مسیرتان قرار گیرند. کارهای گروهی در چنین روزی می تواند برای شما مفیدتر باشد. از این رو درخواست دیگران را برای همکاری پس نزنید. حال یکی از دوستان تان ناخوش است و این موضوع شما را نگران کرده، اما بهتر است به جای فکر و خیال، این روزها بیشتر در کنارش باشید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما انرژی و انگیزه لازم را برای انجام دادن ندارید. از این رو ممکن است که هیچ پیشرفتی نداشته باشید. در این شرایط سعی کنید از نظرات دیگران کمک بگیرید. اگر چه همیشه سعی می کنید که احساسات خود را به فردی که دوست اش دارید، با کارهایتان نشان دهید اما امروز باید ترک عادت کنید و هر آنچه در دل دارید را به زبان آورید. گاهی ما آدمها نیاز به شنیدن داریم، بنابراین آن را از طرف مقابل تان دریغ نکنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز انجام دادن هیچ یک از کارهایی که به عهده دارید برای شما کار سختی نخواهد بود. حتی اگر برای مدتی کوتاه احساس کنید که انرژی و انگیزه ی لازم را در اختیار ندارید هم خیلی زود خودتان را جمع و جور خواهید کرد و با انگیزه و اراده ای حتی بیشتر از قبل کارهایتان را تا زمان رسیدن به نتیجه ی مطلوب ادامه خواهید داد. خیلی خوب است که با این جدیت کار می کنید، اما حتما یادتان باشد که در پایان کار زمانی را هم برای خودتان کنار بگذارید و به تفریح و استراحت بپردازید. هر چه که باشد آخر هفته از راه رسیده است و شما باید برای این همه زحمتی که کشیده اید به خودتان یک جایزه ی اساسی بدهید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز بی دلیل کمی کم صبر شده اید و  از هر چیزی زود دلگیر می شوید. بنابراین بهتر است که سعی کنید خیلی با دیگران در ارتباط نباشید. بهتر است کمی ورزش و سپس در خانه استراحت کنید، آن وقت می بینید که چقدر حال و هوایتان بهتر خواهد شد. شما مشترکات زیادی با فرد مورد علاقه تان دارید، اما تنها چشمان تان را به روی مشکلات تان باز کرده اید. بهتر است که نیمه پر لیوان را ببینید در غیر این صورت نه تنها او را از دست می دهید، بلکه پشیمانی نیز به سراغ تان خواهد آمد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
امروز اگر به اشاره ای اشک در چشمانتان حلقه زد زیاد تعجب نکنید. شرایط کیهانی موجود حساسیت شما را به میزان قابل توجهی بالا برده است و خیلی زود احساساتی می شوید و کنترل احساستان برایتان دشوار است. به خودتان سخت نگیرید. اگر نیاز به گریه کردن دارید و ریختن چند قطره اشک حالتان را بهتر می کند خجالت نکشید. البته مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید و با گریه و زاری های بی دلیل اطرافیانتان را ناخواسته ناراحت نکنید. تا فردا حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد و مهار احساساتتان را دوباره در دست خواهید گرفت. فعلا مواظب خودتان باشید و از هر کاری که حالتان را خوب می کند استقبال کنید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن