عمومی

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز کارهای شما خیلی خوب پیش خواهند رفت. از این فرصت استفاده کرده و تا جایی که می توانید بدرخشید و خودتان را به دنیای اطرافتان نشان دهید. لبخند زیبایتان را از اطرافیان خود دریغ نکنید و تا جایی که ممکن است بخندید تا دیگران را نیز به خنده بیاورید. پشت اعتماد به نفس شما قدرتی فوق العاده نهفته است، با انرژی و شور و هیجان تمام به کارهایتان بپردازید. چنانچه اطرافیانتان منظورتان را متوجه نشدند به جای این که عصبانی شوید با آرامش اشتباهشان را برایشان توضیح دهید. در کارگاه ها و سمینارهای یک روزه در زمینه های خوشبختی و موفقیت ثبت نام کنید تا هم احساس بهتری نسبت به زندگی پیدا کرده و هم با افراد جدید آشنا شوید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز کارهایتان به آن خوبی که خودتان انتظار دارید پیش نخواهند رفت. افرادی که انتظار داشته اید در انجام کارها با شما همکاری کنند به دلایل مختلف از زیر بار انجام این کارها شانه خالی خواهند کرد و شما را تک و تنها خواهند گذاشت. به نظر می رسد امروز از آن روزهایی باشد که انجام کارها با موانع کوچک و بزرگ زیادی روبرو می شود و دیگران برایتان دردسر درست می کنند. سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و عصبانی نشوید. شاید بهتر باشد کمی به خودتان استراحت داده و انجام کارهایی که ضرورت چندانی ندارند را به روز دیگری موکول کنید. مطمئن باشید هر چه بیشتر تقلا کنید فقط همه چیز را برای خودتان سخت تر خواهید کرد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
شما طی چند روز گذشته در مورد روابط خانوادگی و یا رابطه ی عاطفی خود احساسات آشفته ای را تجربه کرده اید و قادر نبوده اید نگرانی های خود را به طور کامل بیان کرده و ترس هایتان را با عزیزانتان در میان بگذارید، اما امروز بالاخره راهی برای بروز این احساسات پیدا خواهید کرد. کمی چشم هایتان را باز کرده و دور و برتان را خوب نگاه کنید. ممکن است یک نفر در کنارتان باشد که بی آنکه خودتان حواستان به او باشد آماده است تا در حل مشکلاتی که دارید به شما کمک کند. امروز در انتخاب مسیرتان با احتیاط بیشتری عمل کنید اما مواظب باشید که این احتیاط شما را فلج نکند و از ادامه ی حرکت باز ندارد. آنچه بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد این است که بدانید چه می خواهید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
شما کاملا حق دارید که بخواهید به خاطر تمام موفقیت هایی که داشته اید به خودتان افتخار کنید. امروز از موفقیت های خود لذت ببرید و به آنها فکر کنید و ببینید چه چیزهایی زمینه ساز این موفقیت ها بوده اند. البته اگر فرصت جدیدی برایتان به وجود آمد و خواستید به سراغ آن رفته و تلاش هایتان را از سر بگیرید هم اصلا جای تعجب نیست. حتی اگر ندانید چه مقصدی در انتظار شماست آماده هستید تا ماجراجویی هایتان را باری دیگر آغاز کنید. اکنون جای درنگ و تردید نیست و هرچه سریعتر دست به کار شوید به نفعتان خواهد بود. داشتن اعتماد به نفس و اطمینان به آنچه می خواهید به دست بیاورید کلید موفقیت شما خواهد بود.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
بعد از یک صبح همراه با استرس درونی و یا مخالفت های اطرافیان وقتی بعدازظهر می بینید که مخالفت ها و موانع دارند از بین می روند و اوضاع به حالت عادی باز می گردد خیلی خوشحال خواهید شد. با این حال نباید انتظار داشته باشید که بدون تلاش و کوشش به نتیجه دلخواهتان برسید و همه چیز برایتان به سادگی آب خوردن باشد. این ضرب المثل که «نابرده رنج گنج میسر نمی شود» را امروز شعار خود قرار داده و تا می توانید برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. اشکالی ندارد اگر امروز مجبور شوید کمی بیشتر از حد معمول کار کنید، در عوض می توانید در تعطیلات آخر حسابی استراحت کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز به رویاهای شب گذشته تان فکر کنید. از قدیم حتی حکمرانان هم به خواب هایی که می دیده اند به چشم نشانه ای برای خود نگاه می کرده اند و برای بسیاری از تصمیم گیری هایشان به آنها تکیه می کرده اند. خواب هایی که مدام تکرار می شوند بدون شک معنا و پیامی را در خود دارند که گاه اتفاقی را پیش بینی می کند و گاهی از ضمیر ناخودآگاه شما و دغدغه های ذهنیتان سرچشمه می گیرد. امروز خوب به این موضوع فکر کنید و اگر می توانید از فردی که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرید. اگر در حال حاضر کسب و کارتان به آن شکلی که انتظار داشته اید پیش نمی رود بهتر است به جای فکر کردن به تغییر حرفه تان کمی صبر کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
این که از امروزتان به خوبی استفاده کنید و بیکار ننشینید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به خودتان و حس ششمتان اعتماد داشته باشید. شما اغلب بهترین توصیه ها را در هر موقعیتی و برای هر کسی به غیر از خودتان دارید، پس بهتر است برای حل مشکل خودتان با شخصی که مورد اعتمادتان است مشورت کنید تا به شما در سر و سامان دادن به افکارتان کمک کند. وقتی تصمیمی گرفتید دیگر تردید به دلتان راه ندهید چون این کار تنها باعث تأخیر در انجام کارهایتان خواهد شد. اگر با یکی از دوستان و یا همکارانتان به مشکل برخوردید سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و با حرف زدن این مشکل را حل کنید و نگذارید کار به دعوا بکشد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز حوصله تان حسابی سر رفته و نمی دانید چکار بکنید، به همین دلیل هم ممکن است بدون هیچگونه برنامه ریزی قبلی از خانه بیرون بروید و مبلغ قابل توجهی را در مراکز خرید مختلف خرج کنید و چیزهایی را بخرید که اصلا لازم ندارید. شاید هم شکمتان را با خوردن خوراکی های مختلف در حد خفگی پر کنید. شاید این کارها در لحظه حالتان را کمی بهتر کنند، اما این حس خوب کاملا گذرا خواهد بود و خیلی زود شما خواهید ماند و یک جیب خالی و یک معده درد اساسی! البته که هیچ ضرری ندارد اگر گاهی به خودتان جایزه بدهید، اما نباید در این کار زیاده روی کنید. شما که نمی خواهید وقتی فردا به کارهای امروزتان فکر می کنید احساس پشیمانی کنید؟

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز ممکن است کارها از کنترل شما خارج شوند. شما امروز با جدیت تمام مشغول کارهایتان هستید و از هر کاری که باعث شود چیز جدیدی بدست آورید استقبال خواهید کرد. ممکن است این حجم از کار شما را خسته کند، پس فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار به خود استراحت کوتاهی بدهید. غذا خوردن را فراموش نکنید. بدون غذای مناسب انرژی کافی برای کار کردن نخواهید داشت. اگر همکارانتان از شما زیاد تعریف می کنند تعجب نکنید، چون شما لایق این تعریف ها هستید. بعد از ظهر برای شام از خانه بیرون بروید و استراحت مفصلی داشته باشید. به زودی همه ی اطرافیانتان هم نتایج این سخت کوشی های شما را خواهند دید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
نگرانی هایی در ارتباط با مسائل کاری و همچنین وضعیت سلامتی شما ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. استرس در ارتباط با کارهایی که دارید انجام می دهید شما را در بر گرفته است و به همین دلیل هم نسبت به همیشه انرژی کمتری در وجود خود احساس می کنید. بهترین راه حل برای وضعیت فعلی این است که روی کارهایی که در دست انجام دارید تمرکز کنید و سپس باقی مانده ی وقتتان را به استراحت اختصاص دهید. تا وقتی به اندازه ی کافی استراحت نکنید از این احساس استرس رهایی نخواهید داشت. کمی تفریح و خوش گذرانی در کنار آنهایی که دوست دارید بهترین راه حل برای بهتر شدن حالتان خواهد بود.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
امروز با گروهی از دوستانتان دیدار خواهید داشت و در مورد موضوعات جالبی به بحث خواهید پرداخت. ایده های منحصر به فردی که شما دارید برای خیلی از آنها جذاب هستند و شاید حتی این موضوع باعث شود برخی از افرادی که در این جمع تا پیش از این با شما فقط در حد آشنایی دور بوده اند بخواهند یک دوستی صمیمی با شما برقرار کنند. امروز شما با لجبازی خاصی به درست بودن تصمیم های خودتان اصرار دارید و اگر کسی با شما مخالفت کند ناگهان خودتان را در میانه بحث و درگیری خواهید یافت. کمی خودتان را با دیگران هماهنگ کنید تا از ایجاد دلخوری جلوگیری کنید، مخصوصا کسی که دوست دارید طاقت این لجبازی های بیرحمانه شما را نخواهد داشت.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
یک از کارهایی که مدت ها در دست داشتید، امروز به اتمام می رسد و این موضوع بر روحیه شما تاثیر مثبت زیادی می گذارد. به زودی از جایی که ایستاده اید، چند پله بالاتر می روید و زاویه دیدتان نیز به همان نسبت به اطراف تان تغییر می کند. امروز جسارت لازم را برای رو در رو شدن با هر کسی دارید. بهترین زمان است که حرفی که مدت ها در دلتان مانده اما جسارت بیان آن را نداشتید، به زبان آورید و باری را از روی دوش تان کم کنید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن