عمومی

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
درست است که وقت تان محدود است، اما کاری را باید به پایان برسانید، بنابراین در انجام آن درنگ نکنید. به زودی به یک درآمد مالی خوبی می رسید، آنچه مدت هاست لایق اش هستید. دست از تلاش برندارید تا موفقیت های بیشتری نصیب تان شود. از دست یکی از اطرافیان تان شاکی هستید به قدری که دوست دارید حرف دلتان را بر سرش فریاد بزنید، بهتر است که کمی صبر کنید تا عصبانیت تان کم شود سپس تصمیم بگیرید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
از امروز بیشترین بهره ی ممکن را ببرید، زیرا امروز همان روزی است که مدت ها در انتظارش بوده اید. شما این قدرت را در اختیار دارید تا هر چیزی که می خواهید را به دست بیاورید و پیشرفت کنید، پس از موانع و سختی هایی که در نگاه اول ذهنتان را به خود مشغول می کنند هراسی نداشته باشید. قدرت اراده ی محکم و نظم فوق العاده ای که در انجام کارهایتان دارید می توانند اثراتی معجزه بخش داشته باشند. از فرصت هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند استفاده کنید و با اعتماد به نفس مسیری که شما را به سوی آینده ای روشن هدایت خواهد کرد در پیش بگیرید. یادتان باشد که در این راه باید ریسک هایی هم بکنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
اگر چه استقلال خوب است اما نه بدین معنی که شما تمام بار مسئولیت را تنهایی به دوش کشید. گاهی مشورت و درخواست کمک از دیگران می تواند ایده های جدیدی را در ذهن تان شکوفا و سرعت پیشرفت تان را نیز تسریع کند. با شریک زندگی تان بحث کرده اید، در این شرایط بهتر است که گفتگو را کنار بگذارید و تنها سکوت کنید. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید فعلا دست نگه دارید تا شرایط کمی ثابت شود سپس اقدام کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز احساس می کنید در یک هزارتو گرفتار شده اید و دور تا دور شما را دیوارهای بلند و راهروهای تو در تو در بر گرفته اند و هر چقدر که تقلا می کنید نمی توانید از این که در مسیر درست قرار دارید یا خیر اطمینان حاصل کنید. به جای اینکه بدون داشتن یک هدف مشخص و بی آنکه بدانید چکار می خواهید بکنید از این طرف به آن طرف بدوید بهتر است دست نگه دارید و از دیگران تقاضای کمک کنید. اگر نگاهی به دور و برتان بیندازید خواهید دید که شما تنها آدم روی زمین نیستید و خیلی ها وجود دارند که دانش و آگاهی بالاتری دارند و می توانند به شما کمک کنند از این وضعیت آزاردهنده نجات پیدا کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز ارتباط با افراد مختلف، اتفاقات خوبی را برای شما رقم خواهد زد. پیشنهادهای تازه ای را می شنوید که جهانی تازه به رویتان می گشاید. شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر، عمل می کنید. بد نیست کمی با خودتان خلوت کنید تا ذهن تام آرام گیرد. سعی کنید که میان عقل و منطق، به خصوص در مورد مسائل عاطفی، تعادل برقرار کنید. شریک زندگی تان از دست شما شاکی ست، به جای عصبانیت و دست پیش گرفتن، با او کمی صحبت کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز مسائل مالی ذهن یکی از دوستان شما و یا شخصی که دوست دارید را به شدت به خود مشغول کرده اند و او به احتمال زیاد برای گرفتن مشورت در این مورد به سراغ شما خواهد آمد، اگر قصد کمک کردن به او را دارید بهتر است امروز از مشاوره دادن به او خودداری کنید زیرا خودتان از لحاظ ذهنی در شرایطی نیستید که بتوانید به او کمک کنید. حتی اگ خودتان هم قصد شروع انجام کار یا پروژه ی جدیدی را دارید به شما توصیه می کنیم که فعلا دست نگه دارید، زیرا به احتمال زیاد در محاسبه ی زمان، هزینه ها و منابع لازم دچار اشتباه خواهید شد. اگر یکی دو روزی صبر کنید و بعد مشغول به کار شوید همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران خواهد گذاشت، بنابراین وقت بیشتری را با اطرافیان تان بگذرانید مطمئن باشید آنها نیز در مواقع نیاز به داد شما خواهند رسید. افراد برای حرف‌های شما ارزش زیادی قائل‌اند بنابراین قبل از بیان کلمات خود، آن‌ها را خوب بسنجید و شرایط را در نظر بگیرید. اگر امروز در حرف زدن محتاط نباشید، ممکن است که یک سوتفاهم ایجاد کنید. در فکر نزدیک شدن به کسی هستید، اما قبل از اولین دیدار به جنبه‌های مختلف رابطه‌تان باندیشید. اگر با صبر و احتیاط عمل کنید، به نتیجه دلخواه تان خواهید رسید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز به هیچ عنوان از موضع خودتان کوتاه نیایید و اگر چیزی را می خواهید تا زمانی که به آن دست نیافته اید تسلیم نشوید. شما خیلی خوب به عقاید و نظرات خود آگاهی دارید، پس اجازه ندهید چیزی سر راهتان قرار گرفته و ذهنتان را درگیر کند. درست است که باید انعطاف پذیر باشیم و با ذهن باز افکار و نظرات مخالف را مورد بررسی قرار دهیم، اما وفاداری به افکار و عقایدتان امروز به نفع شما خواهد بود. اجازه ندهید دیگران با نظراتشان شما را از راهتان منحرف کنند. امروز شاید مجردها فکر کنند یک نفر توجهشان را به خود جلب کرده است و این خیال باطل در آنها ایجاد شود که نسبت به او علاقه مند هستند، در حال حاضر بهتر است در این زمینه تصمیم گیری نکنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز اتفاقات پیش بینی نشده در تمام طول روز شما را راحت نخواهند گذاشت و شما هم ظاهرا قصد ندارید به راحتی با این موقعیت های غیر منتظره به راحتی کنار بیایید. شاید بهتر باشد کمی دست نگه داشته و در سیاست هایتان در برخورد با دیگران تا حدودی تجدید نظر کنید. داشتن رفتارهای خودخواهانه و این تصور که تمام دنیا حول محور شما می چرخد تنها باعث ایجاد فاصله ی بیشتر بین شما و افرادی خواهد شد که سعی دارید به آنها نزدیک شوید. کمی بیشتر به کارهایتان و تأثیراتی که روی افرادی که دوست دارید می گذارند فکر کنید، شاید لازم باشد در برخی رفتارهایتان تجدیدنظر کنید و کمی دست از خودخواهی بردارید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
شما امروز کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، اما پیش از آنکه به سراغ این کارهای مهمتان بروید چند کار کوچک هم هستند که باید انجام دهید. اگر در آغاز روز از انجام این کارها سر باز بزنید تمام مدت و در حین انجام کارهای مهمتان موی دماغتان خواهند شد! امروز اطرافیانتان شما را به چشم قهرمانی قدرتمند می بینند و خوشبختانه با استفاده از گنجینه ی استعدادها و مهارت هایتان آنها را نا امید نخواهید کرد. البته این توجه و محبت اطرافیان مسئولیت هایی را هم برایتان به همراه خواهد داشت و بار اضافه ای بر دوشتان خواهد گذاشت که باید آن را هم بپذیرید. یادتان باشد که خدمت به خلق عبادت است!

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
اگر می خواهید به هدف تان برسید باید جسورتر عمل کنید. در این شرایط محتاط بودن فایده ای برای شما نخواهد داشت. برای آنچه می خواهید به دست آورید، حتی اگر مجبور شدید، بجنگید. مطمئنا نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت. خودتان را برای اتفاقات غیرمنتظره در رابطه عاطفی آماده کنید. به زودی رفتاری از طرف مقابل تان می بینید که برایتان قابل درک نیست. اگر چه پس از مدتی همه چیز به شرایط عادی خود باز می گردد اما حداقل شما آن را هیچگاه فراموش نخواهید کرد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۷ دی ۱۳۹۸
امروز با پیدا شدن سر و کله ی یک گروه مهمان ناخوانده فشار و استرس زیادی را به شما وارد خواهد کرد. شما دوست داشتید که امروز را به استراحت کردن بگذرانید، یا شاید هم کارهای مهمی در داخل یا خارج از منزل داشته اید که باید به آنها رسیدگی می کرده اید، اما حالا با رسیدن این مهمان ها تمام نقشه هایتان نقش بر آب شده اند و باید در خانه بنشینید و سر مهمان هایتان را گرم کنید. اگر حال و حوصله ی پذیرایی از مهمان را ندارید به آنها اصرار نکنید که برای شام یا ناهار پیش شما بمانند! البته که باید از مهمان هایتان پذیرایی کنید و رفتار شایسته ای با آنها داشته باشید، اما مجبور هم نیستید کارهایی را انجام دهید که تمایلی به آنها ندارید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن