عمومی

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز روز چندان خوبی برای سخنرانی های تأثیر گذار نیست! روز خوبی برای اینکه بخواهید دیگران را با خود همراه کرده و نظرات خود را به آنها تحمیل کنید هم نیست. امروز روز گوش کردن است. به آنچه دوستان و عزیزانتان، همکاران و یا حتی همسایه هایتان به شما می گویند گوش کنید و با آنها احساس همدردی و همراهی کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا روابط خود را با اطرافیانتان محکم کنید و خودتان هم چیزهای جدیدی را یاد بگیرید. اگر به یک مهمانی دعوت شدید با بهترین ظاهر ممکن در آن حضور پیدا کنید و تا می توانید به خودتان برسانید، احتمال اینکه در این مهمانی با اشخاص مهمی روبرو شوید بسیار زیاد خواهد بود.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز زیاد خودتان را با اطرافیانتان درگیر نکنید و سعی نداشته باشید که دیگران را مجبور کنید به شما جواب پس بدهند و یا به احساسات و وضعیت فعلی شما زیاد اهمیت بدهند. با آنها در مورد موضوعات جدی و فلسفی بحث کنید و حتی در مورد معنای زندگی صحبت کنید، اما انتظار نداشته باشید آنها با نظرات شما همراه شوند.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
شما این مهارت را دارید که به مهم ترین مسائل با مهارت و ظرافت تمام رسیدگی کنید. امروز هم با شرکت در بحثی که مسائل خیلی حساسی را در برمی گیرد باید این مهارت خود را به کار بگیرید تا روابطی که آسیب دیده اند و احساساتی که به آنها لطمه وارد شده است را درمان کنید. البته اگر بخواهید گارد دفاعی گرفته و حمایت از خودتان را در درجه اول اهمیت قرار دهید و انصاف را رعایت نکنید، نخواهید توانست راه حلی جدی برای این مشکل پیدا کنید. خوشبختانه اگر نیت خالصانه و صمیمانه داشته باشید، تلاش هایتان در این زمینه بی نتیجه نخواهند ماند. امروز هر طور شده ساعاتی را در پارک ها و فضای سبز بگذرانید و یا حداقل به گلدان های خانه تان رسیدگی کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت هیچ کس را ندارید. در چنین شرایطی نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام کارهایتان برسید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان حرف بزنید. او هم حرف هایی دارد که شما باید بشنوید. اگر سعی کنید که زندگی را ساده تر بگیرید و همه چیز را پیچیده نکنید، زندگی نیز بر شما ساده تر خواهد گذشت. یک کار ناتمامی دارید که بهتر است فردا نشده آن را به پایان برسانید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
خبری که مدت ها منتظرش بوده اید را می شنوید و آنقدر خوشحال می شوید که قلب تان آماده پرواز کردن است اما نیرویی شما را از درون کنترل می کند. برای حفظ این احساس تمام بندها را پاره کنید و از تک تک لحظات خود لذت ببرید. اگر پیشنهادی در زمینه کاری به شما شده اما نمی دانید چه جوابی بدهید، کمی وقت بخرید تا در مورد تصمیم تان اطمینان یابید. یک میهمانی بزرگ در راه است که روحیه شما را از این رو به آن رو می کند. اگر مجرد هستید، بهترین لباس خود را به تن کنید زیرا زیر نظر خواهید بود.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما می توانید با چرب زبانی خودتان را از هر موقعیت دشواری به راحتی نجات دهید. شما قدرت فوق العاده ای را در اختیار دارید که اگر از استفاده از آن هراسی نداشته باشید شما را قادر خواهد ساخت در هر کاری که بخواهید به موفقیت دست پیدا کنید. از شکست هراسی نداشته باشید. تا وقتی تلاش نکنید و شانس خودتان را امتحان نکنید نخواهید توانست به موفقیت دست پیدا کنید. اگر نقاط کوری در نقشه هایتان وجود دارند و مشکلاتی دارید که نمی دانید چطور باید حلشان کنید نگران نباشید. وقتی در مسیر انجام کارهایتان قرار بگیرید خواهید دید که همه چیز خودبخود روبراه خواهد شد. چشم هایتان را به هدفتان دوخته و با حداکثر قدرت پیش بروید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
یک جدایی موقت و دوری از شخصی که دوست دارید،باعث ناراحتی شدید شما خواهد شد و وحشتناک ترین سناریوهای ممکن به ذهنتان خواهند آمد و حتی به این فکر خواهید افتاد که شاید طرف مقابلتان شما را دیگر دوست نداشته باشد و به شخص دیگری علاقمند شده باشد. این کار را با خودتان نکنید! طرف مقابلتان نیز به احتمال زیاد دلتنگ شما است اما به دلایل حرفه ای و یا شاید هم خانوادگی، مجبور است کمی از شما دور باشد. شما برای وسایل و داشته هایتان ارزش و اهمیت زیادی قائل هستید و به راحتی از آنها دل نمی کنید، اما امروز تصمیم بگیرید هر آنچه به دردتان نمی خورد را دور بیندازید و دور و برتان را کمی خلوت کنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز خبری می شنوید که روحیه شما را از این رو به آن رو می کند و از بار مسئولیت هایی که دارید می کاهد. برای پیش بردن کارهایتان، شاید مجبور به انجام کارهایی شوید که خیلی بر وقف مرادتان نیست اما در نهایت نتیجه ای لذت بخش برایتان به همراه خواهد داشت. کنترل رابطه عاطفی از دست تان در رفته است، برای رفع این حالت بهتر است کمی ریسک پذیرتر باشید. به جای این که در جایتان بنشینید و منتظر طرف مقابل باشید تا قدم پیش بگذارد، خودتان دست به کار شوید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
شما نیازی به این که زحمات و کارهایتان در محل کار توسط دیگران دیده شوند ندارید و همین که وظایف خود را به طور کامل و سر وقت انجام دهید برای شما لذت بخش ترین پاداش ممکن خواهد بود. در هر صورت این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر بخواهید همه کارها را به تنهایی انجام دهید نمی توانید خیلی کارامد باشید. در حال حاضر شما می توانید به خوبی از حمایت و ایده های مفید دوستان و همکارانتان استفاده کنید. خوشبختانه ترکیب تفکر منطقی و مکالمات صریح و صادقانه به شما کمک می کند به پیچیدگی ها و مشکلات موجود در کارتان غلبه کنید؛ همیشه هم آشپز که دو تا شد آش شور یا بی نمک نمی شود.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
اگر هدفی در سر داشته اید که هیچگاه عملی نشده است، ناامید نشوید، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است پس به راهتان همچنان ادامه دهید تا به موفقیتی که می خواهید دست یابید. امروز برای شما اتفاقی خاصی می افتد که نسبت به خود و زندگی تان امیدوار می شوید. امروز قدرت تشخیص شما بالاست، از این رو زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم است. به جای وقت تلف کردن، هر چه سریع تر در زمینه ای که می خواهید وارد عمل شود. به زودی تغییری در زندگی تان ایجاد می شود که مدت هاست انتظارش را می کشیدید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز باید سعی کنید انرژی و هیجان بیشتری را وارد روابط عاطفی خود نمایید. کمی ماجراجویی و هیجان به پیشرفت رابطه ی عاطفی شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. در بیان احساسات خود جسارت داشته باشید، زیرا هر چقدر رفتارتان جسورانه تر باشد احتمال اینکه به خواسته هایتان دست پیدا کنید و واکنش مورد انتظارتان را از طرف شخصی که دوست دارید دریافت کنید بیشتر خواهد بود. شما همیشه ترجیح می دهید کارهایتان را بر اسا برنامه و به صورت حساب شده پیش ببرید، اما عشق و روابط عاطفی چیزی نیست که بشود در مورد آن چنین روشی را در پیش گرفت. اعتماد به نفس داشته باشید و وقتی پای عشق در میان است در لحظه زندگی کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
امروز یکی از اهداف بلند مدت شما، درست آنجا که انتظارش را ندارید، برآورده خواهد شد و به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید. این روزها تا می توانید فعالیت های گروهی تان را بیشتر کنید، به خصوص آنهایی که با موضوعات سیاسی و اجتماعی در ارتباطند. از آنجا که امروز روز پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت، شب زودتر به رختخواب بروید تا خستگی تان جبران شود و فردا بتوانید با انرژی کافی روز دیگری را آغاز کنید. در انتهای شب دوستی شما را سورپرایز می کند. این عمل او را بی پاسخ نگذارید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن