عمومی

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز بالاخره رسیدن به اهدافی که مدت ها برای رسیدن به آنها تلاش کرده بوده اید میسر خواهد شد. البته همه چیز به همین سادگی نخواهد بود و برای رسیدن به نتیجه ی نهایی زحمات و تلاش هایی که کرده اید مجبور خواهید بود امروز هم حسابی زحمت بکشید و ساعت ها از وقتتان را صرف دوندگی در راه رسیدن به این هدف کنید. شاید مجبور باشید ساعت ها با ماشین از اینجا به آنجا بروید و افراد زیادی را ببینید، اما نتیجه ی نهایی ارزش زحماتی که برای آن می کشید را خواهد داشت. خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت و هیچ مانع خاصی سر راهتان سبز نخواهد شد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند را با دقت و توجه بیشتری بررسی کنید و سعی کنید واکنش های احساسی به آنها نشان ندهید. به شرایط موجود نگاهی منطقی و بی طرفانه داشته باشید و اجازه ندهید تصورات و انتظارات قبلی تان این باور را در شما به وجود بیاورند که همه چیز باید مثل قبل پیش برود. این کار باعث خواهد شد فرصت های فوق العاده ای را از دست بدهید. شاید امروز به طور غیر منتظره ای پولی به دستتان رسیده باشد، یا پول اضافه ای در حسابتان داشته باشید که دلتان می خواهد آن را خرج چیزهای غیر ضروری کنید که دوست دارید. مواظب باشید زیاد ولخرجی نکنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز انجام کارهای تکراری و خسته کننده ی روزمره بخش عمده ای از صبح شما را خواهند گرفت، اما باید این بخش از کارهایتان را انجام دهید تا بتوانید به بخش هیجان انگیزتر پروژه ها و کارهای امروزتان برسید. کاغذبازی ها و دوندگی های زیادی در انتظار شما هستند، اما خوشبختانه خیلی سریع تمام کارهایتان را پیش خواهید برد. شما در مسیر درست قرار گرفته اید، پس تمام تلاش و توان خود را به کار بگیرید تا به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کنید. امروز ممکن است به صورت کاملا ناگهانی و غیر منتظره تغییرات مثبتی در وضعیت اقتصادی شما ایجاد شوند و حقوق های عقب افتاده تان را دریافت کنید، یا وامی که مدت ها پیش قرار بوده بگیرید بالاخره به حسابتان واریز شوید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
با این که امروز کمی افسرده و ناراحت به نظر می رسید، اما اتفاقات خوبی برایتان می افتد که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. البته باید انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید. اگر به دنبال فرصتی هستید تا مشکلات عاطفی خود را حل کنید، امروز بهترین زمان است. اگرچه صحبت کردن با فردی که مغرور و خودخواه است کمی سخت می باشد اما شما از پس آن بر می آیید. امروز کمی به خودتان اهمیت دهید. به خرید بروید، به ظاهرتان برسید یا استراحت کنید. این کارها باعض می شود که بیشتر دیده شوید و اعتماد به نفس تان نیز بیشتر شود.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
رفتار همراه با شوخ طبعی و بیخیالی امروز شما درست همان چیزی است که در حال و هوای جدی امروز مورد نیاز است، اما از طرفی هم باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید در انجام کارهایی که به عهده دارید موفق باشید لازم است رفتار جدی تری از خود نشان دهید و دست از بچه بازی بردارید. انتخاب با خودتان است، اما توصیه ی ما به شما این است که کمی عاقلانه تر رفتار کنید و با بهره گرفتن از حال و هوای جدی حاکم بر امروز کارهایی که مدتی است پشت گوش انداخته اید را به انجام برسانید. فردا برای شوخی و خنده و خوش گذراندن هر چقدر که دلتان بخواهد وقت خواهید داشت.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
سعی کنید انتقادات سازنده دیگران را زیادی به دل نگیرید و به جای جبهه گرفتن و ناراحت شدن از آنها سعی کنید به آنچه دیگران می خواهند به شما یاد بدهند گوش فرا دهید. امروز با این همه اتفاقاتی که در اطرافتان جریان دارد و احساساتی که در قلبتان در غلیان هستند شاید اوضاع خیلی باب میلتان نباشد، اما اگر می خواهید آرامش داشته باشید آن را خیلی جدی نگیرید. اگر در کاری نیاز به کسب اطلاعات دارید امروز روز خیلی خوبی می تواند باشد، چرا که از منابعی که حتی انتظارش را هم ندارید می توانید این اطلاعات را به دست بیاورید. روز خوبی برای تجسس می تواند باشد ولی مواظب باشید به این بهانه در کارهای دیگران فضولی نکنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
شاید امروز خبرهای بدی در مورد مسائل مالی و وضعیت اقتصادیتان به شما رسیده باشند، اما خوشبختانه امروز بهترین فرصت ممکن برای رسیدگی به چنین مشکلاتی است و اگر از آن به بهترین شکل ممکن بهره نبرید دیگر به این زودی ها چنین فرصتی دست نخواهد داد. اگر شما می خواهید که مشکلات فعلی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید در اولین قدم باید سعی کنید به شرایط از زاویه ی جدیدی نگاه کنید و در نگرش خود تغییراتی را ایجاد کنید. اگر بخواهید از همان روش های همیشگی استفاده کنید مسلما همان نتایج همیشگی را به دست خواهید آورد! خیالتان از اینکه همه چیز در نهایت روبراه خواهد شد راحت باشد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
می خواهید آزادانه عمل کنید اما احساس می کنید برخی مسائل دست و پای شما را بسته است. به برخی افراد که در زندگی شما قدرت بیشتری دارند، این حق را داده اید تا برای زندگی تان تصمیم بگیرند اما به شما پیشنهاد می کنیم که خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید. در گفتگو با شخصی، اگر آرامش خود را حفظ کنید، به نتایج مثبتی خواهید رسید. سفری در پیش دارید که اتفاقات جالبی را برایتان رقم خواهد زد، پس دست رد به آن نزنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
شرایط کیهانی موجود این طو نشان می دهد که شما می توانید با خیال راحت در انتظار روزهای خوبی باشید که منافع زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت. شما این اواخر به سختی تلاش کرده اید و تمام انرژی و توان خود را به کار گرفته اید، پس تعجبی ندارد اگر بالاخره به این مرحله رسیده باشید و زمان برداشت ثمره زحماتتان فرا رسیده باشد. حالا خواهید توانست مسافتی را که طی کرده اید و میزان پیشرفت خود را اندازه بگیرید و به سطح قدت خود پی ببرید. اکنون زمان بسیار خوبی برای تعیین اهداف جدید و یا بازبینی اهداف قدیمیتان می تواند باشد. فقط یادتان باشد هرکاری که می کنید بلندترین قله ها را هدف بگیرید!

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
شما تصمیم گرفته اید که دانش و توانایی های خود را افزایش دهید و خیلی خوب می دانید که به دنبال چه چیزی هستیدو به همین دلیل هم در مسیری درست قرار دارید. خانواده و دوستانتان نیز با دیدن تعهدی که نسبت به اهدافتان دارید تحت تأثیر قرار گرفته و برای گرفتن کمک و یا درخواست مشاوره به سراغتان خواهند آمد. با این حال به شما توصیه می شود که زیاد در کار آنها دخالت نکنید و تمرکزتان را روی کار خودتان بگذارید. شما امروز بسیار خونگرم و مهربان شده اید و همین باعث می شود مکالماتی که با عشقتان دارید خیلی خوب و اطمینان بخش باشند، البته باید مثل همیشه قبل از گفتن حرف هایتان به آنها فکر کنید در غیر این صورت ممکن است سوء تفاهم هایی ایجاد شوند.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود. از لحاظ جسمی خود را بسیار قوی و سرحال احساس می کنید. ولی ذهنتان کمی مبهم و گیج است. خیلی راحت حواستان پرت می شود و فکرتان مثل همیشه خوب کار نمی کند. امروز روز خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست. سعی کنید ذهنتان را روی انجام کارهای نیمه تمام قبلی متمرکز کرده و آنها را تمام کنید. تا اول هفته آینده دوباره آماده خواهید بود و فکرتان مثل ساعت کار خواهد کرد. اگر در انجام کارها روش تازه ای را پیش گرفته اید که سرعت پیشرفتتان را کاهش داده است سریع دلسرد نشوید و به خودتان فرصت بدهید تا با ریتم جدید انجام کارها هماهنگ شوید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
امروز در فعالیت های اجتماعی مختلفی شرکت خواهید کرد. شاید مهمان هایی به خانه خودتان هم بیایند، به احتمال زیاد این مهمان ها از شما خیلی بزرگتر هستند و شاید حتی پدر و مادرتان باشند. این دیدار خیلی هیجان انگیز نخواهد بود و مکالمات خیلی جدی و عمیقی در آن صورت نخواهند گرفت، اما در هر صورت از آن لذت خواهید برد. شاید بتوانید پس از این دیدار خانوادگی یک دورهمی هیجان انگیزتر با دوستان یا همکارانتان داشته باشید. امروز ممکن است ظاهرتان برای شما اهمیت بسیار زیادی پیدا کند و نگران این باشید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند. در ابتدای روزتان به خودتان برسید و لباس های زیبا به تن کنید تا احساس بهتری داشته باشید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن