عمومی

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
همیشه همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود. گاهی مجبور می شوید از مسیر اصلی منحرف شوید. لازم نیست نگران باشید، اگر چه سرعت تان کند می شود اما در نهایت موفقیت از آن شماست. امروز عقل و احساس شما بهم گره خورده و نمی توانید آنها را از هم جدا کنید طوری که تصور می کنید سرابی که می بینید هم واقعی است. بد نیست کمی منطقی تر عمل کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر مدت هاست در فکر شروع کاری هستید، امروز با فرد مورد نظر صحبت کنید و قدم اول را بردارید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
شما امروز بین دو روش متفاوت برای انجام یک کار مردد هستید و نمی دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. مواظب باشید گول ظاهر اوضاع را نخورید و فکر نکنید که اگر راهی به ظاهر جذاب تر است لزوما شما را به جاهای بهتری خواهد رساند. این را هم به یاد داشته باشید که بهترین راه ها همیشه راه های امتحان شده نیستند و گاهی مسیرهایی که پیش از این هرگز نرفته اید می توانند بهترین مسیر ممکن باشند. شاید بهترین راه برای شما این باشد که امروز به ندای درونتان گوش کنید و بعد از بررسی منطقی تمام جوانب ببینید غریزه تان شما را به کدام راه هدایت می کند. مطمئن باشید راه درست همان راهی است که قلبتان به شما می گوید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
اگر هنرمند باشید امروز برای شما یک روز رویایی خواهد بود و بعد از دوره ای از ناامیدی، موفق خواهید شد آثارتان را با قیمتی بسیار خوب به فروش رسانده و یا در گالری های معروف به نمایش دربیاورید. این تنها یک نمونه از اتفاقات فوق العاده و غیرمنتظره ای است که امروزممکن است برای شما پیش بیایند. شما در راه رسیدن به اهدافتان حالتی تهاجمی گرفته و آماده اید تا هر کاری که در لیست وظایف امروزتان باشد را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به نظر شما هیچ چیزی در رابطه آینده تان وابسته به اما و اگرها نیست و تنها کافی است چیزی را بخواهید و در راه رسیدن به آن تلاش کنید تا آن را به دست بیاورید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
چند وقته که همش در حال دویدن هستید، امروز زمان خوبی برای ایستادن و تمرکز کردن است. برای بدن تان احترام قائل شوید و با او آنطور که شایسته آن است برخورد کنید. از خوردن مواد غذایی مضر بپرهیزید و پس از کارهای سخت به بدن تان استراحت دهید. شما از وضعیت کنونی خود رضایت کامل را ندارید. اما بدانید که برای تغییر خودتان باید دست به کار شوید. شاید ابتدای راه کمی برایتان سخت بگذرد اما آینده ای روشن در انتظارتان خواهد بود اگر با انرژی پیش بروید و ناامید نشوید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
امروز حجم زیادی از وقتتان را در خودرو و مشغول انجام دادن وظایف روزمره ی خود خواهید گذراند. احتمال دارد برخی از آشنایانی که مدتی از آنها بیخبر بوده اید را ببینید که خبرهای مهمی را برای شما به همراه دارند. ممکن است فرصت شغلی جدیدی برایتان در نزدیکی منزلتان فراهم شود. امروز با اشتیاقی زیاد منتظر تماس تلفنی از جانب کسی هستید که دوست دارید ولی متاسفانه او در زمانی که انتظار دارید با شما تماس نخواهد گرفت. این موضوع باعث ایجاد حس عدم امنیت در شما می شود و باعث می شود بدترین افکار ممکن به سرتان بزنند، اما او احتمالا تا بعد از ظهر با شما تماس گرفته و خیالتان را راحت می کند.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
رابطه تان با خانواده و تمامی اعضای خانه امروز در بهترین حالت خود قرار دارد. اگر همکارانتان را بیرون از محیط کارتان دیدید، آنها نیز ممکن است دوستانه و با مهربانی با شما برخورد کنند. این وضعیت ممکن است نتیجه مکالمات باز و درک عمیق شما از یکدیگر باشد. شما به سطح جدیدی از درک کردن اطرافیانتان رسیده اید و روابطتان رو به بهبودی است. به پیشرفتتان ادامه دهید و بدانید که این نه تنها به نفع شماست بلکه به نفع همه افرادی است که با شما رابطه دارند. شما قدرت این را دارید که بدترین فاجعه ها را به آرامش تبدیل کنید. از این تواناییتان برای ترمیم روابطی که رو به نابودی هستند استفاده کنید. نظم دادن به کارها هم از توانایی های دیگر شماست. از آن هم استفاده کنید!

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
امروز ناگهان ریتم همه چیز آرامتر شده است، حتی خیلی آرامتر از آن چه شما انتظار دارید و این برای شما چندان خوشایند نیست. اما باور کنید این وضع موقتی است، پس سعی کنید از این وضعیت بیشترین بهره را ببرید. در حال حاضر فرصت های موجود به آن سرعتی که فکر می کنید از بین نخواهند رفت. پس سرفرصت و با حوصله برای استفاده مناسب از آنها برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و در مورد مسائل مهم با حوصله رفتار می کنید. سعی کنید امشب را همراه با عشقتان در کنار آنهایی که حالتان را خوب می کنند و برایتان اهمیت دارند بیرون بروید. تا آخر شب خواهید دید که این دیدار چه تاثیر مثبتی روی رابطه شما و عشقتان نیز خواهد داشت.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
در چنین روزی که شور زندگی و اشتیاق در شما موج می زند، آن را با اطرافیانتان تقسیم کنید. هر چه بیشتر احساسات تان را با آنها قسمت کنید، آنها نیز اعتمادشان به شما بیشتر خواهد شد. توانایی شما آنقدر زیاد است که به هر چه بخواهید می‌توانید دست یابید اما این را بدانید که قدرت شما ناشی از ارتباطات تان با دیگران است بنابراین سعی کنید که ارتباطات تان را از دست ندهید. شاید گاهی لازم باشد برای رسیدن به اهداف زندگی تان، از برخی چیزها که دوست دارید بگذرید اما نگران نباشید زیرا به زودی کمبود تمام آنها را جبران خواهید کرد. اگر چه در این مرحله از زندگی تان هنوز به آنچه می خواستید نرسیدید اما ناامید نشوید زیرا هنوز راههای زیادی مانده که امتحان نکرده اید. با جسارت و اعتماد به نفس بالا می توانید به تمام شان دست یابید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
امروز اوضاع خیلی جدی و تا حدودی دلسرد کننده به نظر می رسد و احساس می کنید ابرهای تیره و تار بر زندگیتان سایه افکنده اند، اما این لزوما بدین معنا نیست که باران مشکلات حتما بر سرتان خواهد بارید. بعضی چیزها در زندگی شما دارند به مرحله ای با اهمیتی حیاتی می رسند و وضعیت امروز می تواند پیامی باشد که می خواهد به شما بگوید که باید با دقت و احتیاط بیشتری عمل کنید. سعی کنید زیبایی را در وجود خودتان، دیگران و هر موقعیتی که در برابرتان قرار می گیرد پیدا کنید و به هر روز با شور و اشتیاقی تازه نگاه کنید. حواستان را خوب جمع کنید که هیچ تماس، پیام و یا ایمیلی را بی جواب نگذارید، زیرا این احتمال وجود دارد که فرصت های خاصی را از دست بدهید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
ایفای نقش پدر و مادری سخت گیر و یا دوستی که می خواهد اعمال کنترل کند اشتباهی جبران ناپذیر می تواند باشد و اگر بخواهید روی همه کس و همه چیز کنترل داشته باشید روز سختی را در پیش خواهید داشت. اگر یاد بگیرید کمی راحتتر برخورد کنید هم از لحاظ حرفه ای و هم در زمینه مسائل شخصی به نتایج بهتر و موثرتری خواهید رسید. اعتماد کردن به دیگران به آنها انگیزه می دهد تا شما را نا امید نکنند. امروز شاید تصمیم بگیرید که بدون هیچ برنامه ی قبلی یک مهمانی به راه بیندازید و افراد جالبی را به این دورهمی دوستانه دعوت کنید. بدون شک در این مهمانی به شما حسابی خوش خواهد گذشت.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
دورهمی های دوستانه و یا حتی مکالمات کوتاهی که در محل کار و یا دانشگاه با دوستان و همکاران خود خواهید داشت اطلاعات جدید و جالبی را برای شما به همراه خواهند داشت که در آنها چیزهایی وجود دارند که ذهن شما را به خود مشغول کرده و شاید حتی در مسیری کاملا جدید و متفاوت قرار خواهند داد. در حال حاضر روابط شما با اطرافیان، از عشقتان گرفته تا همکاران و رؤسایتان خیلی گرم و صمیمی هستند و همه چیز دارد به خوبی پیش می رود. از این فرصتی که دست داده است به خوبی استفاده کنید و اگر موضوع مهمی وجود دارد که مدت هاست قصد مطرح کردن آن را داشته اید همین حالا دست به کار شوید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
امروز هر چقدر که می گذرد می بینید که تلاش هایتان برای حفظ وضعیت فعلی رابطه تان بیهوده هستند و نمی توانید از بحث های احتمالی جلوگیری کنید. در ابتدای روز شما می توانید خودتان را با چالش های عاطفی که برایتان پیش می آیند و به توجه شما نیاز دارند تطبیق دهید، اما پس از مدتی اتفاقی می افتد که کاسه ی صبرتان را لبریز می کند و دیگر نمی توانید آن لبخند ساختگی روی لب هایتان را حفظ کنید. بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید و باری بیش از حد تحملتان را به خود تحمیل نکنید. بعد از مدت ها سکون در روابط عاطفیتان امروز دوباره شکوفه های عشق در قلبتان جوانه خواهند زد و راه برای عشقی تازه باز خواهد شد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن