عمومی

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز انرژی فوق العاده بالایی دارید. اعتماد به نفس تان نیز فوران کرده است. دلیل آن هم اتفاقات خوب اخیری ست که برایتان افتاده. شما در شرایطی هستید که به خودتان افتخار می کنید، به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که این موقعیت را حفظ کنید تا خیلی زود به هدف هایی که در سر دارید برسید. از آنجا که برای رسیدن به این شرایط اطرافیان تان به خصوص شریک زندگی تان صبر زیادی کرد، بهتر است که امشب را با آنها جشن بگیرید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز اگر پشتکار و نبوغتان را به خوبی به کار بگیرید می توانید یک رویای دست نیافتنی را به واقعیت تبدیل کنید. توانایی های ذهنی و حس ششم شما در حال حاضر در سطح خیلی بالایی دارند عمل می کنند، ولی مشکلی که دارید این است که نمی توانید تا چه حد می توانید روی این احساسات خود حساب کنید. اگر در کنار احساسات درونیتان منطق خود را هم به کار بگیرید، با اراده و پشتکار فراوانی که دارید می توانید هر مسئله پیچیده ای را هم حل کنید. امروز ممکن است بخواهید در زمینه حرفه ای برخی تغییرات در زندگی خود ایجاد کنید، چند روزی به این موضوع فکر کنید و اگر با گذشت چند روز نظرتان عوض نشد ایده تان را عملی کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز با یکی از دوستان و یا همکاران خود بحث هایی خواهید داشت که در نهایت شما را مجبور می کنند برخلاف میلتان تمام آنچه در ذهنتان می گذرد و احساساتی که دارید را به زبان بیاورید. داشتن این میزان از صداقت اصلا کار ساده ای نیست، اما این شرایط برعکس آنچه خودتان انتظار دارید باعث ایجاد احساس نزدیکی بیشتر بین شما خواهد شد و دوستی تان را محکم تر خواهد کرد. همچنین، صداقت شما می تواند در آغاز، پیشروی و رسیدن به اهداف بلند مدتتان نقش تأثیرگذاری داشته باشد. اگر کاری از دستتان برمی آید برای کمک به دیگران انجام دهید، اما ذهنتان را آنقدر درگیر مسائل دیگران نکنید که کارهای شخصی تان را فراموش کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز دور وبرتان پر از انرژی مثبت است به طوری که روی حال و هوای شما نیز تاثیر می گذارد. از این فرصت استفاده کنید و کارهای بزرگ و تصمیات بااهمیت را به سرانجام برسانید. در اطرافتان ممکن است گاهی تنش هایی از سوی دیگران رخ دهد اما از این شرایط استرس زا دور باشید و خودتان را کنار بکشید. اگر حرف های مهمی هست که باید با فردی بزنید، بد نیست که از برخی از برنامه هایتان بزنید و برای یک قرار دو نفره زمان بگذارید. صحبت های شما به خوبی پیش خواهد رفت و انرژی تان چند برابر خواهد شد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
پولی که انتظارش را داشتید به دست تان نمی رسد و این موضوع نگرانی های شما را تشدید می کند. اما بهتر است که خونسردی خود را حفظ کنید. با چند روز تاخیر هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد و شما به موقع برنامه هایتان را عملی خواهید کرد. اگر احساس می کنید که نیاز است در مورد موضوعی با شریک زندگی تان گفتگو کنید، معطل نکنید و همین امشب شرایط حرف زدن را فراهم کنید. هر چه صادقانه حرف هایتان را بزنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
دوستی را امروز ملاقات خواهید کرد و این دیدار دوباره انگیزی ای به شما خواهد داد که رابطه تان را با آنها بیشتر کنید. در رفت و آمدهایتان با آنها اطلاعات مفید و هیجان انگیزی را به دست خواهید آورد که بر زندگی تان نیز بی تاثیر نخواهند بود. سعی کنید اعتماد به نفس خود را بالاتر ببرید و ایده هایی را که در سر دارید با آنها در میان بگذارید تا شرایط برای شما مطلوب تر باشد. به زودی هیجانات زیادی را تجربه خواهید کرد. این هیجانات نه فیزیکی بلکه روحی است و شما را وارد مسیری می کند که مدت هاست انتظارش را می کشیدید. خودتان را برای روزهای پیش رو آماده کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
در مورد موقعیت شغلی خود کمی احساس نگرانی و ناامنی می کنید اما استرس خود را کنار بگذارید زیرا تغییراتی که در زندگی شما به وجود آمده، می تواند برایتان مفید باشد. اگر چه آرام بودن در این شرایط پر از استرس برایتان کمی سخت است اما سعی کنید با ورزش کردن یا گشت و گذار در طبیعت زیبای اطرافتان کمی مراقبه کنید. اگر مجرد هستید و احساس خلا می کنید، به زودی یکی از آشنایانتان به شما پیشنهادی می دهد که انتظارش را ندارید. بهتر است که در این باره زود تصمیم نگیرید و به هردویتان کمی زمان دهید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
پیشرفت غیر منتظره در وضع مالیتان امروز شما را خواهد ساخت. شاید ترفیع رتبه پیدا کنید و یا به دلیل دیگری درآمدتان افزایش پیدا کند. شاید این بهبودی که در وضع مالیتان به وجود آمده است به لطف پیشرفت تکنولوژی باشد و یا هدفی که مدت ها برای رسیدن به آن تلاش کرده بوده اید بالاخره به ثمر بنشیند. شاید هنوز مشخص نباشد که مقدار پولی کهقرار است به دست بیاورید چقدر خواهد بود، اما در هر حال این درآمد اضافه به هر دلیل و به هر اندازه ای که باشد روزتان را خواهد ساخت. چرا همین حالا برای یک جشن کوچک دوستانه و یا خانوادگی اقدام نمی کنید؟ این موفقیت می تواند بهانه خوبی برای دور هم جمع شدن باشد.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید، از آنچه می بینید وحشت خواهید کرد. شما احساس می کنید که ظاهرتان در وضعیت خوبی قرار ندارد و به این فکر می افتید که راه درمانی برای بهتر کردن وضعیت ظاهری خود پیدا کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید به ظاهر خود رسیدگی کنید، اما در واقع ظاهر شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید و مشکل اصلی در ذهن شماست! قضاوت فعلی شما در مورد ظاهرتان تحت تأثیر کاهش قابل توجه اعتماد به نفستان قرار دارد. دیدار با کسی که دوست دارید راه حل خوبی برای رهایی از این مشکل خواهد بود، او می تواند خیالتان را از این بابت که در اشتباه هستید راحت کند!

فال متولدین دی

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
اگر امروز دیدید که متوجه چیزی نمی شوید خجالت را کنار گذاشته و نکاتی را که برایتان مبهم هستند بپرسید. اگر چیزی به نظرتان عجیب و متفاوت است از اینکه دلیل این تفاوت را بپرسید هراسی نداشته باشید. شما امروز بسیار کنجکاوتر از همیشه شده اید و ایده ها و کارهای عجیب و متفاوت دیگران برایتان جای سؤال دارند. شاید با پی بردن به دلیل این تفاوت ها شما هم به این نتیجه برسید که باید تغییراتی را در افکار و عقاید خود ایجاد کنید. امروز شایعاتی در جریان هستند که نگرانی هایی را به وجود آورده اند. به احتمال زیاد این شایعات بر اساس چیزی جز غیبت و حرف های بیهوده قرار نگرفته اند، پس به سادگی آنها را نپذیرید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز اطلاعاتی از طریق یک منبع اطلاعاتی معتبر که دور از دسترس شماست به دستتان خواهند رسید که به شما انگیزه می دهند در مورد شنیده هایتان به تحقیق و مطالعه ی بیشتری بپردازید. شاید بخواهید این اطلاعات جدیدی که به دست می آورید را در پروژه ای که با همکاری یک نفر دیگر دارید انجام می دهید به کار بگیرید. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و اگر امروز لازم شد تصمیم مهمی بگیرید به شما توصیه می شود که حتما به ندای درونتان گوش کنید. امروز قدرت درونی شما به طرز عجیبی زیاد شده است و کافیست به چیزی فکر کنید تا اتفاق بیفتد، یا به یاد یکی از دوستانتان بیفتید تا خودش با شما تماس بگیرد!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۹
امروز چشم و گوشتان را خوب باز کنید. اگر حواستان را خوب جمع کنید اطلاعات مهمی را دریافت خواهید کرد که می توانند از راه های مختلف به افزایش درآمد شما کمک کنند و این تنهای یکی از اتفاقات فوق العاده ای است که امروز برایتان پیش خواهند آمد. شما امروز هم از لحاظ ظاهری و هم رفتاری از جذابیت بالایی برخوردار هستید و دیگران را با رفتار گرم و صمیمانه ی خود به راحتی تحت تأثیر قرار می دهید. تا می توانید از این همه انرژی مثبتی که اطرافتان را در برگرفته است بهره ببرید زیرا این وضعیت تا ابد ادامه پیدا نخواهد کرد. بعد از چند روز خسته کننده و همراه با اتفاقات نه چندان خوشایند امروز می تواند روز تازه ای برای شما باشد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن