عمومی

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
درست است که شما زیاد تحت فشار نیستید، اما به این فکر افتاده اید که زندگی حرفه ای خود را به طور جدی مورد بررسی قرار دهید. آیا همه چیز دارد خوب پیش می رود؟ موفقیت های اخیرتان چه چیزهایی بوده اند؟ به کدام یک از اهداف خود نرسیده اید؟ اگر جواب هایی که به این سؤال ها می دهید رضایت بخش نباشند وقت آن رسیده است که تغییراتی جدی در شغل و حرفه ی خود ایجاد کنید. زندگی آنقدر طولانی نیست که آن را با انجام کارهایی که دوست نداریم هدر کنیم. امروز شما می توانید به سادگی عادت های مثبت در خود به وجود بیاورید، پس این فرصت را دست کم نگیرید و حداکثر استفاده را از آن بکنید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
امروز از آن روزهایی است که احساس می کنید کنترل همه چیز از دستتان خارج شده است و دیگر نمی دانید چه می خواهید. احساس می کنید که دیگران نیازهای شما را درک نمی کنند و فکر می کنید که توضیح دادن در مورد اهداف و خواسته هایتان هم فایده ای نخواهد داشت. شاید بهترین کاری که در این شرایط از دستتان ساخته است این باشد که کمی از دنیای اطرافتان فاصله بگیرید و امروز دست از فکر کردن به این چیزها بردارید. اگر به تازگی رابطه عاطفی ناموفقی را پشت سر گذاشته اید بهتر است قبل از آغاز رابطه ای تازه به خودتان کمی فرصت داده و سنگ هایتان را با خودتان وا بکنید. الان برای شروع یک رابطه تازه خیلی زود است.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
روزهای سخت گذشت و حال زمان آن است که کمی به خودتان استراحت دهید. مدیتیشی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به خوبی بر افکار، احساسات و نیازهایتان تمرکز کنید. اگر احساس می کنید که عشق تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، نگران نشوید. شاید او می خواهد شما را در موقعیت های مختلف امتحان کند پس سعی کنید سر بلند از این امتحان بیرون آیید. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود تا خودی نشان دهید. اگر در این راه اعتماد به نفس داشته باشید، به هدفتان چند پله نزدیک تر خواهید شد.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
شما طی چند هفته ی گذشته توسط فرد و یا افرادی از خانواده تان مورد سوء استفاده و یا بدرفتاری قرار گرفته بوده اید، اما امروز بالاخره موفق شده اید از اتفاقاتی که در این مدت افتاده اند درس هایتان را بگیرید و به احساسات ناخوشایندی که داشته اید غلبه کنید. حالا شما این را خوب می دانید که اعضای خانواده باید در هر شرایطی کنار هم بمانند و اجازه ندهند سوء تفاهم های کوچک به مشکلات بزرگ تبدیل شوند. داشتن تفریح و سرگرمی خیلی خوب است، ولی نه تا حدی که بخواهد شما را از رسیدن به فعالیت های اصلی و اهدافتان بازدارد. شما باید در هر زمینه ای اعتدال را رعایت کنید، پس زمانی را هم برای رسیدگی به خودتان و بدنتان صرف کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
شما نسبت به وضعیت سلامتی خود دقت و توجه ویژه ای دارید و از معدود افرادی هستید که به برنامه ی ورزشی و رژیم غذایی خود توجه کافی دارند. امروز هم ممکن است بخواهید برای حل برخی مشکلات خود به سراغ درمان های خانگی و سنتی بروید. اگر قصد مبارزه با سرماخوردگی و یا آلرژی را دارید استفاده از درمان های خانگی می تواند درست به اندازه ی داروهای صنعتی و یا حتی بیشتر از آنها به بهتر شدن شما کمک کند، البته باید این کار را با تحقیق کافی انجام دهید. در محل کارتان اخباری به گوشتان خواهند رسید که ممکن است باعثنگرانی شما شوند، اما به احتمال زیاد تا فردا تمامی این اخبار تکذیب خواهند شد.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
امروز در خانه ماندن بهترین گزینه ی ممکن برای شما نخواهد بود. شاید از صبح که از خواب بیدار می شوید احساس بدن درد و کسالت داشته باشید، اما این نشانه ی آن نیست که باید در خانه مانده و استراحت کنید. این بدن دردها و گرفتگی عضلاتتان در نتیجه ی نداشتن فعالیت کافی و تمام مدت پشت میز و صندلی نشستن است. پس به جای اینکه در رختخوابتان مانده و استراحت کنید از خانه بیرون بزنید و به ورزش و پیاده روی بروید. این کار علاوه بر اینکه حال جسمیتان را بهتر می کند و باعث سر حال شدن شما می شود از لحاظ روحی نیز حالتان را بهتر خواهد کرد و شما را برای گذراندن یک روز خوب در کنار خانواده تان آماده می کند.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
شما این روزها خیلی جسورانه تصمیم می گیرید، این موضوع در چنین روزی می تواند به ضررتان تمام شود. بنابراین بهتر است که در انتخاب هایتان احتیاط کنید. رفتارهای یکی از اطرافیان تان شما را خسته کرده، به طوری که دوست دارید ارتباط تان را با او قطع کنید. بهتر است احساسات تان را کنار بگذارید و آنچه منطق تان به شما می گوید را عملی کنید. آنچه اهمیت دارد آرامش شماست، حتی اگر برخلاف خواسته دیگران باشد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
امروز شما نمی توانید درک کنید که این همه هیاهویی که در اطراف خود می بینید به چه دلیل است. ناگهان انگار آتشی همه جا را در بر گرفته است و شما نمی توانید انگیزه ی اطرافیانتان را از کارهایی که می کنند درک کنید. اگر می بینید که نمی توانید از اوضاع سر در بیاورید زیاد به خودتان سخت نگیرید و وقت خودتان را با فکر کردن به این موضوع هدر ندهید. فقط این یک درس را از این موقعیت بگیرید که شاید لازم باشد شما هم کمی هیجان به زندگی خود اضافه کنید. در چند هفته آینده تاثیر کلام خود را در رابطه عاطفیتان به وضوح خواهید دید. از خشم شما گرفته تا عشق و محبتتان، هر احساسی که در کلامتان باشد به عشقتان نیز سرایت خواهد کرد.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
زندگی شما در مسیر سختی در حال حرکت است، اما این موضوع نباید شما را ناامید کنید. مطمئن باشید که پس این سختی ها خوشبختی در انتظارتان است. این روزها کمی کسل و بی حوصله به نظر می رسسد. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، لازم نیست خیلی سخت بگیرید، تغییر دکوراسیون یا حتی تغییری در ظاهرتان هم می تواند روحیه تان را از این رو به آن رو کند. بنابراین با اتفاقات خوش کوچک شادی زندگی تان را بسازید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
امروز شاید بخواهید به اهل خانه و یا همکاران و دوستانتان خدمت کنید. شاید بخواهید آنها را با وسیله نقلیه تان به جایی ببرید و یا در انجام کارهای خانه به آنها کمک کنید. از طرفی کارهای شخصیتان را نیز باید انجام دهید و اگر حیوانات خانگی داشته باشید، آنها هم به رسیدگی و توجه شما نیاز خواهند داشت. شاید این همه کار به نظرتان زیاد از حد باشد، اما اصلا نگران نباشید زیرا تمام این کارها را از روی میل و رغبت انجام خواهید داد و مورد تحسین و تأیید دوستان و عزیزانتان نیز قرار خواهید گرفت و این موضوع باعث احساس شادی و رضایت شما خواهد شد. امشب به محض اینکه به تخت خوابتان بروید از شدت خستگی بیهوش خواهید شد!

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
دوستی که قرار بوده امروز به دیدارتان بیاید، ممکن است نتواند به قول خود عمل کرده و برای دیدین شما به منزلتان بیاید. ممکن است به خاطر این کار او نگران شوید، چون او فردی نیست که به قول خود عمل نکند و همیشه با شما صادق بوده است. فکر خود را بی جهت مشغول نکنید. او تصادف نکرده است. ممکن است دلیل نیامدن او ترافیک سنگین باشد. سعی کنید با دوستتان ارتباط تلفنی برقرار کنید. اگر پاسخگو نبود می توانید یک پیام کوتاه برای او بنویسید، تا وقتی در دسترس بود با شما تماس بگیرد. حال دوست شما به احتمال بسیار زیاد خوب می باشد ولی امروز نمی توانید او را ببینید. این دیدار را به روز دیگری موکول کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
اگر حرفی را که می خواهید بزنید، با شوخی بیان کنید، اثر بهتری خواهد داشت. شما نمی توانید با عصبانیت حرف تان را به کرسی بنشانید، بنابراین راه های دیگر را امتحان کنید. شما به سرعت تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید و نسبت به آنها عکس العمل نشان می دهید اما یادتان باشد که آنچه مهم است خود شما و طرز فکر شما است نه هیچ چیز دیگر. اگر خودتان را بیشتر قبول داشته باشید، کارهایتان بهتر جلو می رود و ذره ای دلشوره نخواهید داشت.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن