عمومی

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
وقتی تنش و درگیری زیاد می شود احساس امنیت و آرامش شما به خطر می افتد. شاید امروز درگیری هایی با اطرافیان خود داشته باشید و کنار آمدن با آنها برایتان سخت باشد. برای این که به آرامش برسید ممکن است در انجام یک کار، مثلا در خوردن، زیاده روی کنید. شاید پناه بردن به چنین روش هایی در کوتاه مدت حالتان را بهتر کند، اما در دراز مدت نتیجه ای جز پشیمانی برای شما نخواهد داشت و مشکلتان نیز سر جایش باقی خواهد ماند. بهتر است همین حالا سنگ هایتان را با آنهایی که باعث ناراحتیتان شده اند وا بکنید تا هم وزنتان بالا نرود و هم اعصابتان آرام شود، از همه اینها گذشته روابطتان هم با اطرافیانتان بهتر خواهد شد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
با وجود اینکه شما از آن دسته آدم هایی هستید که هر آنچه به عهده شان گذاشته می شود را به خوبی انجام می دهند و در دنبال کردن اهداف شخصی شان نیز موفق هستند، هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید که از زندگی عقب هستید. چرا با این افکار در ابتدای روز وجود خود را از استرس پر می کنید؟! به جای اینکه به این چیزها فکر کنید برای خودتان برنامه ی دقیقی در نظر گرفته و اولویت هایتان را مشخص کرده و بر اساس آن انرژی و وقتتان را مصرف کنید. عجله کردن تنها باعث خواهد شد به اشتباه بیفتید و بعدا مجبور شوید وقت و انرژی زیادی را صرف تصحیح اشتباهات خود کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز هرچقدر ایده های جسورانه تر و متفاوت تری داشته باشید شانس موفقیتتان هم بیشتر خواهد بود. در حال حاضر مأموریت اصلی شما این است که با به کارگیری تمام مهارت و توانایی هایی که در اختیار دارید محصولات و یا تجارت خود را در مرکز توجه قرار دهید. شخصت تکروی شما باعث شده است که جدا بودن از دیگران و تمایز از آنها برای شما کار دشوار و عجیبی نباشد. امروز هم اگر فکر می کنید حق با شماست از اینکه کاری جز آنچه مشاوران و یا عزیزانتان به شما می گویند انجام دهید ترسی نداشته باشید. مطمئن باشید وقتی به نتیجه ی مورد نظرتان برسید از اینکه این کار را انجام داده اید پشیمان نخواهید بود.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز ممکن است احساس کنید یک جنگ اساسی آغاز شده است و شما در آن مورد هدف قرار گرفته اید. اگر قدرت مورد توجهی پشتتان نباشد و از شما حمایت نشود، این احتمال وجود دارد که روز سختی در پیش داشته باشید. از لحاظ عاطفی نیر امروز برای شما روز چندان خوبی نخواهد بود و تمام سعی خودتان را خواهید کرد که در هنگام صحبت کردن با دیگران احساساتتان را مخفی نگه دارید. سعی کنید با نزدیکان و به ویژه اقوام و اعضای خانواده رفتار ملایم تری داشته باشید. شاید آنها اختلاف نظرهایی با شما داشته باشند یا از نظرتان تاریخ مصرف عقایدشان گذشته باشد، اما هر چه باشد آنها وابستگان و عزیزان شما هستند.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز بد نیست یک جفت چشم هم پشت سرتان داشته باشید. اینکه بدانید یک دوست عزیز یا همکاری مهربان هوایتان را دارد فوق العاده است، اما اگر تنها پرواز می کنید باید خیلی بیشتر حواستان به خودتان و دور و برتان باشد. خوشبختانه در حال حاضر حس ششم شما خیلی قوی عمل می کند و می توانید به راحتی از پس تمام آنهایی که نیت بدی دارند و یا انرژی منفی از خودشان ساطع می کنند بایستید. شاید چالش هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند سخت باشند، اما شما هم به همان اندازه و حتی بیشتر سر سخت و قدرتمند هستید. اگر همین امروز تمام قدرتتان را به کار بگیرید تا شب گره های زیادی را باز خواهید کرد.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما خیلی اجتماعی شده اید و دوست دارید با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید و خیلی زود با هر کسی که سر راهتان قرار بگیرد سر صحبت را باز خواهید کرد. در طی این مکالماتی که دارید خبرهای خوبی به گوشتان خواهند رسید و به احتمال زیاد بخش زیادی از شنیده هایتان هم واقعیت دارند، اما از آنجایی که این خبرها خیلی دست به دست شده اند تا به شما رسیده اند به احتمال زیاد چیزهایی به آنها اضافه و یا کم شده اند و بهتر است این طور فرض کنید که شنیده هایتان تمام واقعیت نیستند. اگر برایتان امکان دارد خودتان در مورد این موضوع تحقیق کرده و به اصل ماجرا پی ببرید تا خیالتان راحت باشد.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
شما در مکالماتی که در ارتباط با مسائل فلسفی و سیاسی دارید نظرات خود را خیلی صریح و بدون هیچگونه پرده پوشی بیان خواهید کرد. اگر مواظب خودتان نباشید و حواستان به اینکه با چه کسی دارید صحبت می کنید نباشد، این صراحت کلامتان امروز باعث دردسر شما خواهد شد. شاید بهتر باشد یک راه فرار برای خودتان بگذارید و هر وقت دیدید اوضاع دارد بهم می ریزد موضوع بحث را تغییر دهید. امروز خبرهای خوبی در مورد یکی از اعضای خانواده خواهید شنید که زندگی شما را هم تحت تأثیر قرار خواهند داد. حالا که آخر هفته هم از راه رسیده است شاید بتوانید این اتفاق خوب را در کنار خانواده و عزیزانتان جشن بگیرید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
عشق دارد به سراغ شما می آید. شما امروز خیلی احساساتی تر از همیشه شده اید، اما باید مواظب باشید این شور و اشتیاق فوق العاده ای که در خود احساس می کنید باعث نشود زیاده روی کنید و رفتارهایی از خودتان نشان دهید که شاید به جای اینکه عشقتان را ثابت کنند به ضررتان تمام شوند. ممکن است شما برداشت غیر واقع بینانه ای از شرایط موجود داشته باشید و یا یک نفر بخواهد شما را گمراه کرده و چیزی که حقیقت ندارد را به جای واقعیت به شما نشان دهد تا شما را در مسیری قرار دهد که خودش دلش می خواهد. بهتر است امروز به سادگی به دیگران اعتماد نکنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز سرحال تر از روزهای قبل هستید. تلفن های زیادی به شما می شود و خبرهای خوبی می شنوید که بر تغییر روحیه تان بی تاثیر نخواهند بود. اگر به فکر انجام کاری هستید، همین امروز آنهم به کمک دیگران آن را به پایان برسانید. اگر چه به خودتان ایمان دارید اما نظر دیگران هم می تواند در پیشرفت شما موثر باشد. اخیرا یکی از دوستان تان از شما دلگیر شده، برای این که رابطه تان را بار دیگر بهبود بخشید، همین امشب با او قرار ملاقاتی بگذارید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز احساس می کنید که یکی از اطرافیانتان دارد به شما دروغ می گوید و آنچه این وضعیت را برای شما دشوارتر می کند این است که این شخص به شما خیلی نزدیک است. شما به طور ذاتی از آن دسته آدم هایی نیستید که در چنین موقعیت هایی  سر و صدا به راه می اندازند و به همین دلیل هم ترجیح می دهید آرامش اوضاع را حفظ کنید و روی تردیدهایتان سرپوش بگذارید. راستش را بخواهید غریزه تان دارد واقعیت را به شما می گوید و این شخص دارد بعضی چیزها را از شما مخفی می کند، اما آن چیزی که اهمیت دارد این است که او این کار را به خاطر منافع خود شما می کند و وقتی مشکل از میان برود همه چیز را به شما خواهد گفت.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
شما نمی خواهید اطرافیان و به ویژه عزیزانتان از دستتان ناراحت شوند و به همین دلیلی هم ممکن است رفتاری ریاکارانه داشته باشید و همان حرف هایی را بزنید که می دانید آنها دوست دارند بشنوند، اما یک دقیقه بعد ببینید دارید برای خوشایند یک نفر دیگر درست برعکس همان حرف هایی را می زنید که چند لحظه پیش داشتید می گفتید. خودتان را بشناسید و به خود واقعیتان وفادار باشید و به خاطر هیچ چیز و هیچ کس هم شخصیت واقعی خود را پنهان نکنید. اگر کسی از شما خوشش نمی آید این مشکل اوست، نه شما! امشب کمی زودتر بخوابید زیرا به احتمال آخر هفته ی شلوغی در انتظارتان است!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز احساساتتان هنوز خام و نسبتا سطحی هستند، ولی به احتمال زیاد نسبت به دیروز از آرامش بیشتری برخوردار هستید. حتی ار از لحاظ احساسی دچار ناراحتی و سردرگمی هستید هم بهتر است امروز خیلی به خودتان سخت نگیرید. احتمال دارد اطلاعاتی به دست بیاورید که با آنچه فکر می کرده اید حقیقت دارد تفاوت دارند. به جای این که خودتان را با فکر تطبیق دادن داستان های متفاوت و پی بردن به اصل آنها دیوانه کنید، تا وقتی حقیقت ماجرا برایتان مشخص نشده است همه احتمالات را به یک اندازه معتبر بدانید. کمی صبر کنید تا بعد از فروکش کردن این همه گرد و خاک حقیقت مطلب برایتان آشکار شود.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن