عمومی

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز ممکن است برداشتتان از حرف ها و شرایط مختلف زیاد درست نباشد و تفسیرهای عجیب و غریبی از آنها داشته باشید. وقتی در دنیای اطرافتان شاهد این همه دروغ و دورویی و ریا هستید حق دارید که به همه چیز با تردید و بدبینی نگاه کنید، اما گاهی هم زیاده روی در این تجزیه و تحلیل های منفی بینانه به ضررتان تمام می شود. سعی کنید نگاه منطقی تری به اوضاع داشته باشید و به جای تفسیر کردن آنها همه چیز را همان طوری که هست در نظر بگیرید، نه کمتر و نه بیشتر. حداقل امروز این روش از هر روش دیگری برایتان بهتر خواهد بود. امروز به خودتان بگویید که همه خوب و راستگو هستند مگر آنکه خلاف آن ثابت شود!

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز نگاهتان به اطراف تغییر می کند به طوری که دوست دارید کاری متفاوت تر از همیشه انجام دهید. فرصت خوبی ست تا با جسارت بالایی که دارید، دست به کاری خارق العاده بزنید. بی شک این تجربه درهای زیادی را به رویتان خواهد گشود. در رابطه عاطفی، مسئولیت های زیادی بر دوش تان است، این بار بهتر است که به جای مشورت با شریک زندگی، از یکی از دوستان تان کمک بگیرید. اگر به ندای قلب تان بیشتر گوش کنید، به زودی احساس آرامش خواهید کرد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
وقتی کارهایتان جلوی فعالیت های اجتماعی شما و یا وقت گذاندن با عشقتان را می گیرند اعصابتان حسابی به هم می ریزد و امروز هم یکی از همین روزها خواهد بود. شما تمام روز درگیر کارهایی خواهید بود که یا نتوانسته اید در طول هفته به پایان برسانید و یا در آخرین لحظات پایان هفته برایتان پیش آمده اند. تمام مدت ذهنتان درگیر این خواهد بود که کارهایتان را زودتر تمام کنید تا بتوانید به آغوش خانواده بازگردید. اگر می خواهید کارها هرچه سریعتر پیش بروند این فکرها را کنار گذاشته و فقط روی کارتان تمرکز کنید تا عملکردتان تحت تأثیر ذهن آشفته تان قرار نگیرد. در پایان روز با ذهنی آزاد و وجدانی راحت در کنار عزیزانتان خواهید بود.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز صحبت ها و اطلاعاتی که در ارتباط با مسائل معنوی یا فراطبیعی می شنوید برای شما گیج کننده و تا حدودی آزار دهنده خواهند بود. شاید تصمیم بگیرید که به تنهایی به مطالعه در این مورد بپردازید تا بتوانید به خوبی درکشان کنید و در مورد قبول کردن یا نکردن آنها تصمیم بگیرید، اما امروز روز خوبی برای این کار به نظر نمی رسد. این کار به احتمال زیاد تنها باعث خواهد شد که حتی از قبل هم گیج تر شوید. امروز بهتر است فقط به جمع آوری اطلاعات بپردازید و تصمیم گیری در مورد رد کردن یا پذیرش این ایده های جدید را به زمان دیگری موکول کنید. تا فردا ذهنتان بازتر خواهد بود و می توانید تصمیمات منطقی تری بگیرید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
شما تمام تلاش خود را می کنید تا در روابطتان هر چقدر که می توانید از خودتان مایه بگذارید و با این همه تلاشی که شما می کنید دیدن فاصله ای که بین شما و آنهایی که دوست دارید وجود دارد برایتان واقعا آزاردهنده است. امروز دیدن این فاصله باعث خواهد شد به جای تلاش برای از میان برداشتن آن شما هم در لاک تنهایی خود فرو رفته و این فاصله را بیشتر کنید. راستش را بخواهید شما حق دارید که ناراحت شوید و دست از تلاش بردارید، اما اگر دیدید که طرف مقابلتان سعی دارد به شما نزدیک شده و این وضع ناخوشایند را از بین ببرد گارد دفاعیتان را کنار گذاشته و به او اجازه دهید کوتاهی های خود را جبران کند.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز جنگی دارد در دنیای شما شکل می گیرد. مدام بحث هایی که تحت تأثیر احساسات شما قرار دارند پیش می آیند، اما نباید اجازه دهید این موضوع شما را ناراحت کند، فقط مواظب باشید پل های پشت سرتان را خراب نکنید. حواستان باشد که اگر طرف مقابلتان کمی حساس باشد، حرف هایتان ممکن است باعث شوند رابطه تان خراب شود، پس در انتخاب کلمات کمی بیشتر دقت کنید. شاید بد نباشد که امروز را در خانه بمانید و به کارهای عقب افتاده ای که در خانه دارید رسیدگی کنید و یا برای ساعت های طولانی بی آن که هیچ کاری کنید در تختخوابتان بمانید. اگر تصمیم گرفتید از خانه بیرون بروید حواستان به نقاط ضعفتان باشد تا بتوانید از منابع انرژی خود به درستی استفاده کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز برای بیان منظورتان و حالی کردن حرف هایتان به دیگران به یک مترجم نیاز خواهید داشت. تصمیم گیری برای شما کار ساده ای نخواهد بود، اما غیر ممکن هم نیست. به دنبال ماجراجویی باشید و به شانس خود اطمینان داشته باشید و ریسک کنید. اگر احساس کردید به کمک نیاز دارید حتما از دیگران تقاضای کمک کنید، اما بیش از حد به آنها وابسته نباشید. اکنون نزدیک شدن به کسی که دوست دارید برای شما بسیار راحت خواهد بود، اما باید دریچه های قلبتان را به روی او باز کرده و با صداقت پیش بروید. متأهل ها ممکن است به خاطر اختلاف نظر بحث هایی را در پیش داشته باشند که با کمی صحبت کردن خیلی زود برطرف خواهد شد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز خاطرات خوش دوران مدرسه در ذهنتان زنده شده اند و دلتان می خواهد به آن روزهای خوشی و بیخیالی بازگشته و همراه با دوستانتان بی آن که نگران هیچ چیزی باشید خوش بگذرانید و شیطنت کنید. خوب، مسلما شما نمی توانید به آن روزها بازگردید و زمان هیچ گاه به عقب برنمی گردد، اما حداقل می توانید با دوستان آن دوره تان تماس گرفته و برای یک دورهمی دوستانه برنامه ریزی کنید. حتی اگر مدتی طولانی از این دوستان خود بیخبر بوده اید یا آدرس و شماره تلفنی از آنها ندارید با کمی جستجو در شبکه های اجتماعی خواهید توانست پیدایشان کنید. امروز بهترین رنگی که می توانید در لباس پوشیدن انتخاب کنید رنگ قرمز است!

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز فرصتی برای شما به وجود خواهد آمد که باعث می شود به خودتان افتخار کنید. اما اجازه ندهید اوضاع به صورتی در بیاید که کنترل آن از دستتان خارج شود. این میزان از خود راضی بودن از آن حالت هایی نیست که شما اغلب به آن دچار شوید، اما کارهایی که می کنید و حرف هایی که می زنید اثراتی ماندگار خواهند داشت و فردا که شما این حالت امروز خود را فراموش کنید دیگران حرف هایی که زده اید و کارهایی که کرده اید را به شما یادآوری خواهند کرد. شاید امروز بین شما و یکی از همسایه هایتان یک درگیری جزئی به وجود بیاید، سعی کنید در صورت بروز چنین شرایطی خونسردی خود را حفظ کرده و در آرامش برای حل این مشکل با او صحبت کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
امروز از نظر خودتان جای هیچ تردیدی در کارهایتان نیست. شما فکر می کنید به خوبی می دانید که چکار دارید می کنید و کجا دارید می روید؛ همکارانتان یا باید حمایتتان کنند یا از سر راهتان کنار بروند و بگذارند کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید. این نگرش شما شاید در نگاه اول خوب به نظر بیاید، ولی در عمل فرصت چندانی به دیگران نمی دهد که استعدادها و توانایی هایشان را نشان دهند. اگر دیگران می خواهند در موفقیتتان شریک شده و شما را همراهی کنند به آنها این شانس را بدهید و کمی انعطاف پذیری نشان دهید. ملایمت در نگرش و رفتارتان بیش از هر چیز دیگری نشان دهنده قدرت شماست.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
اگر به فکر خرید کالایی هستید، امروز زمان خوبی ست تا به بازار بروید. هر چه بیشتر این دست و آن دست کنید بیشتر به ضررتان تمام خواهد شد. دوستی امروز به دیدن شما می آید، بهتر است فکری که در سرتان دارید را با او نیز در میان بگذارید. پس از آن خواهید دید که همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. یکی از اطرافیان تان بیش از همیشه به شما توجه می کند و این موضوع برایتان عجیب است. نگران نباشید زیرا او نیت بدی ندارد و برعکس اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
تأخیری که در تکمیل پروژه ی مهمی که در دست انجام دارید پیش آمده است ممکن است باعث عصبانیت و ناراحتی شما شود و حتی با وجود اینکه هر کاری که از دستتان بر می آمده است را انجام داده اید، شاید فکر کنید مشکلی که به وجود آمده به خاطر بی کفایتی شما بوده است. این مشکل به احتمال زیاد فراتر از کنترل شماست و کار زیادی در رابطه با آن از دست شما بر نمی آید و فقط باید صبر کنید. کارهای مهم زیاد دیگری در انتظارتان هستند، به آنها رسیدگی کنید و ذهنتان را از این کار منحرف کنید تا به وقتش انجام شود. اگر برای رابطه عشقی خود برنامه ای در سر دارید بدانید که فقط با رویاپردازی نمی شود پیش رفت، باید جلو بروید و هر چند کوچک، گام بردارید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن