عمومی

فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به توانایی هایتان اعتقاد داشته باشید و سختی ها عقب نکشید. برای این که بتوانید به آنچه می خواهید برسید، باید انعطاف پذیری بیشتری به خرج دهید. امروز پر از احساسات مثبت هستید، نسبت به آینده تان نیز خوش بین شده اید. از این فرصت استفاده کنید و موانعی که بر سر راهتان قرار گرفته را به عنوان فرصتی برای یادگیری و تجربه چیزهای جدید ببینید. به زودی خبر خوبی به دست تان می رسد که یکی از نگرانی هایتان را برطرف خواهد کرد.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
دست از پنهان شدن در پشت نقابی که برای خودتان ساخته اید بردارید. بازی کردن شما را به هیچ جایی نخواهد رساند. قدرت واقعی این است که در هر شرایطی با جسارت تمام در مورد احساسات و افکار خود صحبت کنید، مخصوصا وقتی شخصی مقابلتان قرار گرفته است که دوستش دارید. اگر فکر می کنید لازم است چیزی را به زبان بیاورید همین حالا آن را بیان کنید و منتظر نمانید. شما این اواخر موفقیت های زیادی به دست آورده اید، اما شکست یا موفقیت بعدیتان به انتخاب های امروزتان بستگی دارد، پس اگر می خواهید توانایی هایتان را به همه و مهمتر از آن به خودتان ثابت کنید باید نهایت دقت را داشته باشید.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
توانایی شما آنقدر زیاد است که به هر چه بخواهید می‌توانید دست یابید اما این را بدانید که قدرت شما ناشی از ارتباطات تان با دیگران است بنابراین ارتباطات خود را حفظ کنید. شاید گاهی باید لازم باشد برای نزدیکی به عشقتان از او دور شوید. بنابراین این فرصت را بهم بدهید و مدتی از هم فاصله بگیرید. نگران نباشید زیرا این دوری می تواند اتفاقات خوشایندی را برایتان رقم بزند. اگر مجرد هستید، به زودی فردی را در یک میهمانی ملاقات می کنید که آتش عشق را در زندگی تان روشن خواهد کرد.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
کاری نیمه تمام دارید اما نمی دانید چگونه آن را به پایان برسانید، بهتر است که مدتی دور آن را خط بکشید، ذهن تان که باز شد دوباره به سراغ اش بروید. مطمئنا ایده های تازه ای به ذهن تان خطور خواهد کرد. یکی از بستگان تان به کمک شما احتیاج دارد، قبل از آنکه دیر شود، نزدش بروید و مشکل اش را بر طرف کنید. اگر مشکلی با شریک زندگی تان دارید، بهتر است که تظاهر به خوب بودن را کنار بگذارید و در مورد احساس تان صادقانه حرف بزنید. در غیر این صورت شرایط بدتر از قبل خواهد شد.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز قرار نیست دنیا به دور شما بچرخد، پس بهتر است از آغز روز این واقعیت را بپذیرید! شاید این چیزی نباشد که دلتان می خواهد بشنوید، اما دقیقا همان چیزی است که باید بشنوید. از انرژی زیادی که همیشه در وجودتان برای کمک و نگهداری از دیگران نهفته است استفاده کنید. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که لازم است بیشتر از آنکه به خودتان اهمیت بدهید به اطرافیان و به ویژه خانواده تان توجه کنید. مسئولیت هایی که نسبت به خانه و خانواده تان دارید را با دقت و دلسوزی انجام دهید و تا جای ممکن سعی کنید در خانه بمانید و اگر کاری از دستتان برمی آید برای عزیزانتان انجام دهید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
شما همیشه طبق قوانینی که دیگران برایتان تعریف کرده بودند پیش می رفتید. حال زمان آن است که استانداردهای زندگی خود را تغییر دهید و آنطور که خود دارید، پیش بروید. برای محبوبیت لازم نیست خودتان را تحت فشار بگذارید، دیگران شما را هر جور که باشید دوست دارند. در رابطه عاطفی خود با مشکلات زیادی رو به رو شده اید، فرقی نمی کند عامل آن خودتان باشد یا حتی دیگران، بهتر است تمام آنها را دور بریزید و فضایی رمانتیک بین خود و شریک زندگی تان ایجاد کنید. این کار از شما بر می آید بنابراین این فرصت را از دست ندهید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز انجام کارهایی که به تمرکز و یا خلاقیت نیاز دارند برای شما بسیار راحت خواهد بود. از طرفی هم انرژی و قدرت جسمانی قابل توجهی در اختیارتان قرار گرفته است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اگر این اواخر احساس خستگی و کسالت می کرده اید امروز پایان دهنده ی تمام این احساسات ناخوشایند خواهد بود. مهربانی و سخاوت یک ویژگی قابل تحسین است، اما وقتی در مقابل چیزی دریافت نکنید ادامه دادن این رفتار سخت و حتی غیر منطقی به نظر می رسد. این که بدانید دقیقا چه انتظاری از دیگران دارید اهمیت بسیاری دارد و باید بتوانید به طرف مقابلتان اعتماد داشته باشید؛ یادتان باشد که اعتماد یک جاده دوطرفه است.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز با استفاده از ارتباط نزدیک خود با دوستانتان و کسانی که به آنها عشق می ورزید، یک فعالیت گروهی ایجاد کنید. با اینکار احساس فوق العاده ای خواهید داشت و مجذوب فعالیت های اجتماعی می شوید. سعی کنید دوستانتان را برای یک بازی جالب و یا برای خوردن شام به منزل خود دعوت کنید. اگر احساس پر انرژی بودن دارید، کمی ورزش کردن به شما حس تازگی شگفت انگیزی خواهد داد. هر کاری لازم است انجام دهید تا بتوانید کمی گردش کرده و هوای تازه بگیرید. امروز وقتی برای تلف کردن ندارید، پس هر چه زودتر کارهایتان را به اتمام برسانید و برای خوش گذرانیتان برنامه ریزی کنید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز ممکن است احساس کنید که دیگران فقط به فکر خواسته ها و منافع خودشان هستند و به شما هیچ اهمیتی نمی دهند. هر چند شما سعی می کنید که با این وضعیت کنار بیایید، ولی برخی افراد نسبت به مسئولیت ها و وظایف خود بی تفاوت هستند و این موضوع شما را آزار می دهد. حتی اگر ته دلتان ترجیح می دهید کمی دست نگه دارید هم از گرفتن تصمیمات و بزرگ وحشتی نداشته باشید. در مورد این که آیا می توانید به طرف مقابلتان اعتماد کنید یا خیر به ندای درونتان گوش کنید. عمق بخشیدن به روابط اجتماعیتان به شما این قدرت را می دهد که چیزی خیلی بیشتر از آنچه که انتظارش را دارید به دست بیاورید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز فعالیت های گروهی و اجتماعی با محوریت مسائل معنوی، اجتماعی و بشر دوستانه در انتظار شما خواهند بود. این کار برای شما لذت بخش خواهد بود و امکان آشنایی با افراد تازه و دوستی های جدید را برای شما فراهم خواهد کرد. شاید فکر کنید اگر احساسات خود را به زبان بیاورید همه چیز در رابطه عاطفیتان در مسیر درست قرار خواهد گرفت. ولی طرف مقابلتان امروز درگیری های ذهنی خودش را دارد و توجه چندانی به شما و احساساتتان ندارد. به جای آن که بیش از حد درگیر بیان احساساتتان شوید چند قدم عقب تر بروید و نگاهی دقیق تر به اوضاع بیندازید. شاید فکر کنید که هر چیزی که لازم است را می دانید ولی شما فقط از زاویه دید خودتان دارید به ماجرا نگاه می کنید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
امروز با شرکت در یک جمع به ظاهر دوستانه با افرادی در ارتباط قرار خواهید گرفت که عاشق غیبت کردن هستند. آنها گزارش های هیجان انگیزی در مورد مسائل شخصی بعضی از افرادی که می شناسید خواهند داشت که شاید باعث شوند بین گوش کردن به این حرف ها از روی کنجکاوی یا علاقه به شخص مورد بحث یا عوض کردن موضوع صحبت هایتان مردد بمانید. اگر این غیبت ها منفی نیستند و شخصیت فرد مورد بحث را زیر سؤال نمی برند با خیال راحت به آنها گوش کنید، اما هرگاه دیدید دارند بدی کسی را می گویند خیلی صریح نارضایتی خود را ابراز کنید، بالاخره گاهی یک نفر باید در مقابل چنین افرادی بایستد!

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
چه مجرد باشید و چه متأهل امروز برای شما روز حساسی خواهد بود! امروز توجه شما به جنس مخالف بیشتر از روزهای دیگر شده است، اگر متأهل هستید باید به نفس خود غلبه کنید و ارتباط خود با جنس مخالف را به حداقل برسانید، اما اگر مجرد هستید می توانید از این فرصت برای پیدا کردن شریک راهتان استفاده کنید. شاید حتی امروز به این نتیجه برسید که یک نفر از اطرافیانتان که مدت ها فقط در حد یک آشنا بوده است همان شخصی است که مدت ها در جستجوی او بوده اید. خواه امروز را در خانه بگذرانید و خواه در محل کارتان، سعی کنید تمام مسئولیت هایی که به عهده دارید را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، شاید امروز روز امتحان شما باشد!منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن