عمومی

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
تغییرات پیش بینی نشده ممکن است شما را وادار کنند کمی برنامه اولیه تان را تغییر دهید. اشکالی ندارد اگر برخی کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید، ولی به بهانه کمبود وقت عمل کردن به وعده هایی که به دیگران داده اید را به تعویق نیندازید. با کمی منطق و برنامه ریزی مجدد می توانید زمانتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا هم وظایف اصلیتان را انجام دهید و هم مجبور نشوید بدقولی کنید. آیا به اندازه کافی همراه با کسی که دوست دارید وقت می گذرانید؟ با یکدیگر در مورد افکار و احساساتتان حرف می زنید؟ برای هم تعریف می کنید که روزتان را چگونه گذرانده اید؟ یادتان باشد بی توجهی قاتل هر رابطه ای می تواند باشد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز موقعیت و یا شخصی که برایتان چندان خوشایند نیست سر راهتان قرار خواهد گرفت. در نظر داشته باشید که شما به هیچ عنوان مجبور نیستید که خود را با این شخص یا موقعیت هماهنگ کنید. اگر چیزی دارد آزارتان می دهد خیلی راحت در مقابل آن بایستید و مخالفت خود را بیان کنید و بگذارید نظرهایتان شنیده شوند. گاهی لازم است برای حفظ آرامش خودان و حتی اطرافیانتان کمی صراحت کلام داشته باشید و دست از در لفافه سحن گفتن بردارید. دیدن این که یکی از دوستانتان پیام های شما را می خواند اما هیچ جوابی به شما نمی دهد برایتان خیلی آزار دهنده است، اما در نظر داشته باشید که شاید او مشکلی دارد یا از لحاظ روحی در وضعیت خوبی نیست.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز نمی توانید احساساتتان را از دارایی های مادی خود جدا کنید. پشت هر چیزی که شما به دست می آورید داستانی نهفته است که به آن ارزشی منحصر به فرد می بخشد ولی برخی چیزها تجربه های سختی را در ذهن شما تداعی می کنند که احساس وحشت و ترس را در شما زنده می کند. سعی کنید خودتان را از چیزهایی که خاطره بدی را در وجودتان زنده می کنند و یادآور روزهای تلخ گذشته هستند با بخشیدن و یا فروختن آنها رها کنید. شکی نیست که فراموش کردن این خاطرات زمان بر است و به تلاش زیادی نیاز دارد، ولی اولین قدم این است که هر چیزی که به آنها مربوط می شود را از زندگی خود بیرون کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز شما بی عصبی و بیقرار هستید و نمی توانید یک جا آرام بنشینید و نیاز شدیدی به تحرک و کار کردن در خود احساس می کنید. متأسفانه تلاش های شما در به انجام رساندن کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید با مشکلات و موانع زیادی روبرو خواهد بود و مجبور خواهید شد مدام از جایی به جای دیگر بروید تا کاری که در حالت عادی در مدت زمان خیلی کوتاهی انجام می شده است را به پایان برسانید. خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آرامش کارهایتان را پیش ببرید. اگر به سادگی تسلیم نشوید در پایان روز خواهید دید که بیشتر کارها انجام شده اند و همین باعث احساس رضایت و آرامش شما خواهد شد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شما رویاهای بزرگی در سر دارید، اما این رویاپردازی ها دارند ذهن شما را بیش از حد به خود درگیر می کنند و جلوی داشتن توجه کافی به کارتان را می گیرند. با این حال باید به شما بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی نیست! شما هیچ وقت در تحویل به موقع کارهایتان با مشکل مواجه نشده اید و همیشه حتی اگر لازم بوده تا آخرین لحظه کار کنید هم وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اید. در نتیجه اشکالی ندارد اگر در حین انجام کارهایتان برای قدم های بعدیتان نیز برنامه ریزی کنید. در مهمانی هایی که امشب می روید مواظب باشید تا جای ممکن از بحث کردن با دیگران، خصوصا آنهایی که زیاد نمی شناسید خودداری کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شاید امروز در فکر رفتن به مسافرت باشید، این مسافرت چه به داخل کشور و چه خارج از کشور باشد، اگر هنوز برای آن بلیطی تهیه نکرده باشید برنامه ریزی برای آن اصلا کار راحتی نخواهد بود. اگر این سفر هوایی باشد برنامه ریزی برای آن حتی سخت تر هم خواهد بود. در هر صورت این سفر خاطرات بسیار خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت و درس های زیادی از آن خواهید گرفت، پس هر کاری از دستتان برمی آید برای رفتن به این سفر انجام دهید. اگر قصد رفتن به خانه ی یکی از دوستانتان را دارید بهتر است از قبل با او هماهنگ کنید، زیرا به احتمال زیاد او مهمان های دیگری هم دارد که شاید زیاد از دیدن آنها خوشحال نشوید!

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
چند وقتی ست که زندگی شما پستی و بلندی های زیادی پیدا کرده است، اما نگران نباشید زیرا به زودی شرایط تان ثابت خواهد شد و شما آرامش دوباره ای را تجربه خواهید کرد. مدتی ست که از شریک زندگی تان غافل شده اید. اگر می خواهید او را بی نهایت شاد کنید، هدیه ای بگیرید که او مدت ها در فکر خریدش است. این کار شما و تشکر و قدردانی او باعث می شود که بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شوید. خبری عجیب می شنوید اما خیلی زود متوجه می شوید که نه تنها عجیب بلکه بسیار هم برای شما خوشحال کننده است.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز خیلی خوب می توانید متوجه شوید که چه کسی دارد بهانه های بیهوده برایتان می آورد و نگاه نافذتان آنها را مضطرب و عصبی خواهد کرد. شما امروز خیلی در رابطه با حدس هایتان دقیق هستید و به خوبی به واقعیت امر پی می برید، اما چنانچه در مطرح کردن موضوعی حساس رفتار نادرستی داشته باشید، اوضاع را از آنچه که هست بدتر خواهید کرد. شما خیلی راحت حاضرید از حق و حقوق خودتان به خاطر دیگران بگذرید و یا هر فداکاری دیگری برای عزیزانتان بکنید. امروز هم این احساس شما می تواند باعث شود خودتان را درگیر یک رابطه عاطفی کنید که هیچ ارتباطی با شما ندارد، بهتر است خودتان را کنار بکشید و بگذارید دیگران مشکل خودشان را حل کنند.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز بیرون آمدن از رختخواب برایتان کمی دشوار خواهد بود و دلتان می خواهد تمام روز را در تخت خوابتان بمانید. به خاطر این احساستان عذاب وجدان نداشته باشید. اگر مجبور هستید صبح به محل کارتان بروید بعدازظهر زودتر به خانه بیایید و کمی بخوابید تا امشب انرژی کافی برای وقت گذراندن همراه با دوستان و اعضای خانواده تان را داشته باشید. احتمالا بودن در خانه برایتان لذت بخش تر خواهد بود، پس اگر می خواهید دوستانتان را ببینید بهتر است آنها را به خانه تان دعوت کنید. امروز مهارت شما در سخن گفتن و فصاحت کلامتان نقطه قوت شما خواهد بود، اما مواظب باشید با چرب زبانی بیش از اندازه در دیگران دافعه ایجاد نکنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
شما به تازگی تصمیم های بزرگ و مهمی برای زندگی خود گرفته اید، تصمیم هایی که شاید عملی کردن برخی از آنها برایتان چندان خوشایند نباشد و تمایل و عجله ی چندانی برای عملی کردن آنها نداشته باشید. اینقدر همه چیز را برای خودتان سخت نکنید! شما آدمی نیستید که نتواند خودش را با تغییرات وفق دهد و وقتی راهی را برای خود انتخاب می کنید بدون شک دلیل های محکم و قانع کننده ای برای این انتخاب خود داشته اید. شاید برداشتن قدم های اول برایتان دشوار باشد، اما مطمئنا آنچه در انتظارتان است ارزش تمام چیزهایی که می خواهید پشت سر بگذارید را دارد. به پشت سر فکر نکنید و چشمانتان را به روبرو بدوزید!

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
امروز ممکن است به صورتی کاملا غیر منتظره یک فرصت کاری یا تجاری فوق العاده برایتان فراهم شود. شما فکر نمی کنید الان زمان مناسبی برای شروع این کار باشد و حتی اگر حاضر شوید در آن نقشی به عهده گرفته و شرکت کنید هم به صورت موقت و برای به دست آوردن کمی پول بیشتر خواهد بود. شاید امروز در فکر این باشید که در خانه تان تغییراتی ایجاد کنید، اما اگر به فکر تغییرات بزرگی مانند تعویض مبلمان یا تغییر رنگ دیوارها هستید حالا دیگر وقتش نیست و نخواهید توانست قبل از سال نو کارهایتان را به اتمام برسانید. سعی کنید با ایجاد تغییرات کوچک و سریع حال و هوای منزلتان را تغییر داده و بهار را به خانه تان بیاورید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
درست است که این روزها خیلی ها می گویند «خواستن توانستن است» و «شما با قدرت فکرتان می توانید هر کاری را انجام دهید»، اما گاهی غیر ممکن را نمی توان با قدرت اراده و انرژی مثبت هم ممکن کرد. اعتماد به نفس شما قابل تحسین است، اما برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه تان کافی نیست و شما به چیزی فراتر از تفکر مثبت نیاز دارید. شما در یکی از نقاط عطف رابطه عاطفیتان قرار گرفته اید و باید تصمیم بگیرید یا یک قدم جلوتر رفته و این رابطه را جدی تر کنید و یا عقب نشینی کرده و خودتان را به احساس امنیتی که به دنبالش هستید برسانید. مواظب باشید، زیرا امروز اگر منطقتان را به کار نگیرید ممکن است تصمیمات و انتخاب های اشتباهی داشته باشید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن