عمومی

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز دوست دارید که آزادانه دست به هر کاری بزنید اما احساس می کنید برخی مسائل دست و پای شما را بسته است. به برخی افراد که در زندگی شما قدرت بیشتری دارند، این حق را داده اید تا برای زندگی تان تصمیم بگیرند اما به شما پیشنهاد می کنیم که این اجازه را به آنها ندهید و هر چه دلتان می گوید را عملی کنید. امروز در گفتگو با شخصی، اگر آرامش خود را حفظ کنید، به نتایج مثبتی خواهید رسید. حتی اگر با او مخالف هستید، سعی کنید با سیاست خودتان را همفکر با او نشان دهید. مطمئنا باشید که به هدف تان خواهید رسید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
احساس می کنید که در دریایی طوفانی با قدرتی شدید که کنترل آن از دست شما خارج است گرفتار شده اید. امروز تلاش برای به دست گرفتن کنترل اوضاع تنها با هدر رفتن وقت و انرژیتان همراه خواهد بود. آسان گرفتن و استراحت دادن به خودتان برای امروز تاکتیک هوشمندانه ای خواهد بود. نیازی نیست در مسیر خود تغییری ایجاد کنید، فقط کافی است به آگاهی کیهان اعتماد کرده و امروز فشار کمتری به خودتان وارد کنید. این که بدانید چه زمانی باید محکم و با اراده به برنامه هایتان چسبیده و چه زمانی باید به خودتان راحت بگیرید به این معنی است که سلطان سرنوشت خود شده اید و کنترل آن را در دست خود گرفته اید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
مواظب باشید بیش از اندازه برای قانع کردن دیگران به پذیرش حرف ها و نظرات خود تلاش نکنید. به احساسات و افکار دیگران احترام بگذارید و به خصوص در ارتباط با مسائل عاطفی با احتیاط و توجه کافی پیش بروید. شاید خود شما برای پیش بردن رابطه تان به اندازه کافی احساس آمادگی کنید، اما باید ببینید که آیا طرف مقابلتان نیز به همین اندازه احساس آمادگی می کند. مواظب رفتار خودتان باشید و کاری نکنید که هم در چشم طرف مقابلتان کوچک شوید و هم خودتان احساس پشیمانی کنید. امروز در بازی های مختلف و در شرط بندی کردن از شانس زیادی برخوردار نیستید، پس اگر تحمل باخت را ندارید حواستان را خوب جمع کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز همه ی اطرافیانتان به نظر شما خودخواه و از خود راضی شده اند و دلشان می خواهد در مورد همه چیز نظر بدهند و حرف خودشان را به کرسی بنشانند. خودتان را برای روبرو شدن با این وضعیت آماده کنید و توجه داشته باشید که هر چند تنش ها و درگیری هایی به وجود آمده اند، اما این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید از موضع خود کوتاه بیایید. انعطاف پذیر باشید و دیگران و حرف هایشان را درک کنید، اما منفعل نباشید و اگر حرف کسی به نظرتان درست آمد یا سعی داشت که شما را قانع کند که در اشتباه هستید، فکر نکنید که نظر شما غلط است. به حرف دیگران گوش کنید، اما به باورهای خودتان هم وفادار باشید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
هر برنامه ای که برای امروزتان داشته باشید هم یادتان باشد اول باید کارهایی که منتظرتان هستند را به انجام برسانید و از وظایف خود شانه خالی نکنید. با چیزهایی که امروز یاد می گیرید خواهید توانست به موفقیتی بزرگ دست پیدا کنید. وقتی ذهن خلاقتان اینقدر فعال شده است چه اصراری دارید که حتما وقتتان را به انجام کارهای منطقی و عملی بگذرانید؟! به خلاقیت خود مجال بروز بدهید. فکر کردن به اهداف و برنامه هایی که برای آینده خود دارید به شما آرامشی که دنبالش هستید را خواهد بخشید. می توانید با کسی که دوست دارید در این رابطه صحبت کنید و با یکدیگر کوچکترین جزئیات مربوط به آینده مشترکتان را هم تصور کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
شما این اواخر از نظر روحی وضعیت بدی دارید و امروز وضعیت روحی شما بدتر هم خواهد شد. شاید در این فکر باشید که با انجام فعالیت های مذهبی و معنوی راهی برای رساندن ذهن و روح خود به آرامش پیدا کنید. امروز حس معنوی قدرتمندی دارید و حتی ممکن است پیشگویی هایی انجام دهید که به واقعیت تبدیل شوند. این پیشگویی ها از کائنات به شما الهام می شوند و یا ممکن است حاصل تجربیات قبلی شما در مورد وضعیت های مختلف بوده باشند. این یک موقعیت بسیار خوب برای تقویت حس معنویتان می باشد. البته این را هم فراموش نکنید که کمی تفریح و خوشگذرانی می تواند همان داروی معجزه بخشی باشد که به دنبالش هستید!

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
شما فردی هستید که ثبات را می پسندید اما گاهی هیجان و ماجراجویی نیز برای شما لازم است و شما را قوی تر از قبل می کند. بنابراین بد نیست که از مرزهایتان پا را فراتر بگذارید و تجربه های جدید را نیز امتحان کنید. توصیه می کنیم با دوستان تان به مکان هایی که تا به حال نرفته اید، سری بزنید. اگر افکاری در سر دارید که می خواهید با عشق زندگی تان در میان بگذارید، درنگ نکنید. او را به مکانی خاص ببرید و راز دل خود را با او در میان بگذارید. پولی از دست تان رفته است که خیلی غصه اش را می خورید. بهتر است به جای غصه خوردن، با برنامه ریزی دقیق برای جبران آن تلاش کنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز یکی از آن روزهایی است که به یک چهارراه رسیده اید اما نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید و وقتی از دیگران می پرسید آنها هم نمی توانند شما را راهنمایی کنند. منتظر ننشینید تا ببینید دیگران چه راهی را در پیش می گیرند تا شما هم به دنبال آنها بروید. وقت خود را هدر ندهید و با جسارت پیش قدم شوید. شاید دیگران عادت نداشته باشند چنین رفتاری را از شما ببینند، اما می توانید با عملکردتان به آنها نشان دهید که اگر اهل سر و صدا به راه انداختن نیستید این بدان معنا نیست که نمی دانید چکار باید بکنید. امروز دیدار با عشقتان ممکن است شما را پشیمان کند! اگر برایتان ممکن است امروز کمی از هم فاصله بگیرید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
همه این را می دانند که شما چه اراده ی محکمی دارید. شما همیشه خیلی فعال و پرانرژی هستید و این توانایی را دارید که با هر مانعی که سر راهتان قرار بگیرد بجنگید و هر مشکلی را از سر راه خود بردارید. شما خیلی خوب می دانید که چطور باید از نیروهایی که می توانند به یاریتان بیایند کمک بگیرید. امروز این قدرت و نیروی درونی با قرار گرفتن در میان جمعی که شما و توانایی هایتان را باور دارند چند برابر خواهد شد. شاید با خودتان فکر کنید که شما خیلی فراتر از قانون هستید و می توانید برای پیش بردن کارهایی که می خواهید انجام دهید قانون را دور بزنید. اما این نکته را فراموش نکنید که حتی اگر کسی متوجه قانون گریزی شما نشود هم دیر یا زود عاقبت این کار را خواهید دید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
اطلاعاتی که امروز در مورد یکی از اطرافیان، دوستان و یا حتی شاید عشق خود به دست خواهید آورد شما را بسیار هیجان زده و شاید تا حدودی عصبانی خواهد نمود. یادتان باشد که برای یک بحث به دو نفر نیاز هست و باید به طرف مقابلتان هم مجال صحبت کردن بدهید. اگر می خواهید صلح و آرامش را برقرار کنید کلامتان و زبان بدنتان نیز باید همین را بگوید. اگر هم هدفتان چیزی به غیر از برقرری صلح و آرامش است باید به درون خود رجوع کرده و دلیلی برای این رفتار خود پیدا کنید. اگر پروژه ی شخصی نیمه تمامی دارید این هفته بهترین فرصت ممکن برای تکمیل و به نتیجه رساندن آن خواهد بود.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز برای تک تک قدم هایی که بر می دارید، فکر کنید. اگر قدم اشتباهی بردارید، در چاهی که به دست خودتان کنده اید، خواهید افتاد. بنابراین تمام تلاش تان را به کار گیرید تا بی فکر عمل نکنید. اتفاقی برایتان افتاده که اعتماد به نفس تان را کاهش داده است. بهتر است به جای این که ضعف هایتان را بزرگ کنید، روی نقاط قوت تان تمرکز کنید. اگر می خواهید که شریک زندگی تان تغییر کند، اول از همه خودتان باید تغییراتی را به رفتارتان بدهید. در غیر این صورت انتظارتان بیهوده خواهد بود.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز شما درگیر بلندپروازی ها و جاه طلبی های خود هستید و در ذهنتان نقشه هایی جدی برای رسیدن به به اهدافتان دارید. با این حال به زبان آوردن نیازهایتان برایتان کار بسیار سختی است و حس می کنید این کار از شخصیت شما به دور است! هر چقدر هم که خجالتی باشید اکنون زمان خوبی برای این می تواند باشد که به خودتان اعتماد کرده و به سوی دیگران قدم بردارید. نیازی نیست اینقدر سرسختانه برای سرکوب احساسات خود تلاش کنید. شجاع باشید و دلتان را به دریا بزنید. بیخیال کار و نظم و جاه طلبی شوید و تا می توانید برای عشقتان وقت بگذارید و با تمام وجود به او ثابت کنید که دوستش دارید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن