عمومی

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
شما احساس می کنید که زندگی برایتان شبیه به عبور از بیابانی بی آب و علف شده است، اما خوشبختانه امروز بالاخره این بیابان به پایان خواهد رسید و یا حداقل به واحه ای در میان این بیابان خواهید رسید تا استراحتی کرده و خستگی را از تن به در کنید. برخی از افرادی که طی چند روز گذشته با آنها آشنا شده اید امروز چهره ی جدیدی را از خود به نمایش خواهند گذاشت که برایتان جذاب تر است و شما را به ادامه ی رابطه با آنها تشویق می کند. شاید شما هم بتوانید بخشی از چهره واقعیتان را که از آنها مخفی نگه داشته بودید نشان بدهید و ببینید که واکنش آنها چه خواهد بود. مطمئنا به نفعتان است که هر چه سریعتر خود واقعیتان را به آنها نشان دهید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
امروز شما شاهد پیشرفت هایی فوق العاده در جامعه ی اطرافتان و یا حتی در زندگی شخصی خودتان خواهید بود. شاید با برخی افراد جدید که در محله ی شما زندگی می کنند یا به تازگی به این محل نقل مکان کرده اند آشنا شوید. در دیدارهایی که امروز با دوستان و آشنایانتان خواهید داشت اطلاعات و خبرهای زیادی بین شما رد و بدل خواهند شد، مواظب باشید خودتان را درگیر غیبت کردن در مورد دیگران و مسائل شخصی شان نکنید. با توجه به اینکه موفقیت های اخیرتان دست و بالتان را کمی باز کرده است شاید بخواهید کمی به ظاهر خانه تان رسیدگی کنید و وسایل جدیدی را برای منزلتان بخرید، امروز فرصت خوبی برای این کار می تواند باشد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
امروز موانع زیادی پیش پایتان به خصوص از سمت دیگران، قرار می گیرد اما مراقب باشید که مسیر درست را پیش بگیرید. در این راه بهتر است که از دیگران کمک بگیرید زیرا ممکن است که تنهایی نتوانید از پس آن بر آیید. شما انتخاب های زیادی در سر دارید اما یکی از آنها مهمتر از بقیه است پس انرژی خود را صرف آن کنید. از صحبت کردن با فردی هراسانید و فکر می کنید که او ممکن است فکرهای بی ربطی درمورد شما بکند، اما بهتر است از فرصت ها استفاده کنید و همین امروز راز دلت تان را با او در میان بگذارید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
به فکرها و نظرات دیگران هم گوش کنید. اینکه فقط روی خودتان تمرکز کنید بدین معناست که زیبایی و آگاهی فوق العاده ای که می توانید از طریق گوش کردن به دیگران به دست بیاورید را از دست می دهید. همان طور که انتظار دارید دیگران به شما و نظراتتان احترام بگذارند شما هم باید برای نظرات و عقاید آنها ارزش قائل شوید. خودخواهی شما می تواند راه را به طور کامل به روی مغزتان ببندد و جلوی رشد آن را بگیرد. شما امروز افراد و موقعیت هایی که می توانند برای شما منافعی به همراه داشته باشند را به خود جذب خواهید کرد. سعی کنید از این فرصت حداکثر استفاده را برده و روابط خود را با آنها حفظ کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
شما روحی خلاق دارید و امروز این خلاقیت شما به اوج خود رسیده است. شما نمی تواند جلوی موج ایده های خلاقانه ای که به ذهنتان می رسند را بگیرید. حتی اگر پیش از این هرگز دست به قلم نشده باشید هم امروز ایده های بکری برای نوشتن داستان ها و رمان های هیجان انگیز در سر خواهید داشت. اگر نمی توانید همین امروز دست به کار نوشتن شوید حداقل ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید زیرا به احتمال زیاد اگر آنها را مورد استفاده قرار ندهید خیلی زود فراموششان خواهید کرد. اگر به هر دلیلی در حال حاضر از فرزندان خود دور هستید امروز حتما با آنها تماس تصویری برقرار کنید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید و به فکرشان هستید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
اگر در فکر رفتن به یک سفر هوایی بوده اید امروز بهترین فرصت ممکن برای شروع برنامه ریزی برای این سفر خواهد بود، شما حتی می توانید اگر امکانش را داشته باشید همین امروز راهی این سفر شوید. شما به شدت هیجان زده هستید و برای رفتن به این سفر لحظه شماری می کنید. حس ماجراجویی و هیجان طلبی شما در اوج خود قرار دارد، پس اگر امکان رفتن به چنین سفری در حال حاضر برایتان وجود ندارد، حتما برای انجام یک کار غیر عادی و هیجان انگیز دیگر برنامه ریزی کنید. شاید بتوانید به تماشای یک نمایش، کنسرت و یا حتی یک مسابقه ی ورزشی بروید. آنچه اهمیت دارد این است که کاری را انجام دهید که در حالت عادی انجام نمی داده اید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
شما استاد کنار گذاشتن خواسته های کوتاه مدت به نیت رسیدن به اهداف بلند مدت هستید. امروز هم چالشی دشوار بین انجام وظایف و مسئولیت های حرفه ای یا رفتن به دنبال عشقتان و بیان احساساتی که نسبت به او دارید گرفتار شده اید. این تصمیم شاید کمی دشوار باشد و نیاز داشته باشید کمی به این موضوع فکر کنید. اولین قدمی که در راه رسیدن به خواسته های خود باید بردارید داشتن شجاعت کافی برای رها کردن چیزهایی است که لازم ندارید. برای قهرمان بودن لازم نیست لباس های عجیب و غریب بپوشید و ماسک به صورتتان بزنید، همین که کاری را انجام دهید که دیگران جسارت آن را ندارند از شما یک قهرمان خواهد ساخت.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
امروز ممکن است خاطرات پدربزرگ و یا مادربزرگتان که از دنیا رفته است در ذهن شما زنده شده و احساس غم و نوستالژی وجودتان را در بر بگیرد. سعی کنید به خاطرات خوب آن دوران فکر کرده و بسته به اعتقادات مذهبیتان برای او از خداوند طلب آمرزش کنید. شما نمی توانید درک کنید که چرا وقتی خودتان می توانید مشکلی را حل کنید باید صبر کنید تا یک نفر دیگر انجام این کار را در دست بگیرد. به همین دلیل هم امروز در برابر مانعی که سر راهتان قرار می گیرد به جای این که متوقف شوید تخته گاز پیش خواهید رفت، اما اگر رفتارتان همراه با بی احتیاطی باشد فقط اوضاع را از این که هست بدتر خواهید کرد. قبل از هر کاری همه جوانب را در نظر گرفته و به هیچ عنوان عجله نکنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
امروز در انتخاب این که انرژی و وقت خود را صرف چه چیزهایی بکنید احتیاط و دقت بیشتری داشته باشید. وقت خود را برای کارها و موقعیت هایی که نفعی به حالتان ندارند و شما را به اهدافتان نزدیک تر نمی کنند هدر ندهید. اگر هم می بینید حال و حوصله ی هیچ کاری را ندارید اشکالی ندارد. امروز روز تعطیل است و شما کاملا حق دارید که وقتتان را همان طوری که دوست دارید بگذرانید. شما کمی احساس تنبلی می کنید و سطح انرژیتان پایین است، پس زیاد فعالیت نکنید و انرژیتان را طوری مدیریت کنید که خسته نشوید. در چنین شرایطی ماندن در خانه و گذراندن روز به تنبلانه ترین شکل ممکن می تواند بهترین گزینه باشد!

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
اگرچه امروز صبح با بی حوصلگی از خواب بیدار می شوید اما هر چه بیشتر زمان می گذرد، شما نیز حالتان سر جایش می آید. هر چه امروز با دیگران بیشتر در ارتباط باشید، راحت تر می توانید کارهایتان را پیش ببرید. اگر امروز زمان اضافی دارید، این زمان را صرف برنامه ریزی برای ماههای آینده خود کنید. به زودی اتفاقی شما غافلگیر خواهد کرد که اگر بی برنامه پیش بروید، این فرصت را از دست خواهید داد. عشق زندگی تان منتظر فرصتی ست تا حقیقتی را به شما بگوید، این فرصت را برای او فراهم کنید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
اگر چه شما فرد باگذشت و مهربانی هستید که دیگران می توانند روی شما حساب باز کنند اما تمام انرژی خودتان را صرف دیگران نکنید، آن وقت چیزی برای خودتان باقی نخواهد ماند. تعادل را رعایت کنید در غیر این صورت خودتان ضرر می کنید. دوستی نزد شما می آید و تا می تواند پیش شما دردودل می کند. مرهم دردهای او باشید اما نگذارید که ناراحتی ها او روی شما نیز تاثیر منفی بگذارد. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، از همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید. در غیر این صورت موانع پیش رویتان انگیزه لازم را در شما از بین خواهد برد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۷ دی ۱۳۹۸
امروز شما بسیار خسته تر و عصبی تر از آن هستید که بتوانید روی اهدافی که برای خود تعیین کرده اید تمرکز کنید، مخصوصا اگر این اهداف در ارتباط با مسائل مادی باشند. شاید یاد برخی ناکامی های گذشته هم در خاطرتان زنده شده و اوضاع را حتی از آنچه بوده است هم سخت تر کرده باشد، اما شما باید دست از سرزنش کردن خودتان به خاطر شکست های گذشته بردارید و به فکر این باشید که چطور می توانید آینده تان را بسازید. اگر در این مورد احتیاط کافی نداشته باشید این احساس سرخوردگی و پشیمانی در هر کاری که بخواهید انجام دهید سر راهتان سبز خواهد شد و جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن