عمومی

فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز تعداد افرادی که برای مشورت کردن و یا درد دل کردن به سراغتان خواهند آمد خیلی بیشتر از حد انتظارتان خواهد بود. شما یکی از بهترین گزینه های ممکن برای آنها هستید و می توانید حمایت و توجهی که نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهید. فقط یادتان بشد آنقدر خودتان را درگیر دیگران و مسائل و مشکلاتشان نکنید که خودتان و کار و زندگیتان را فراموش کنید. در یک رابطه ی دوستی واقعی مشکلات باید به اشتراک گذاشته شوند، اما قرار نیست دیگران همه ی بار مشکلاتشان را سر شما خالی کنند و شما مسائل و مشکلاتتان را برای خودتان نگه دارید. اگر بخواهید به همین صورت پیش بروید به زودی دیگر نخواهید توانست به هیچ کس کمک کنید.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز دست از تقلا برای پیشرفت و جلو رفتن بردارید و حتی یک قدم رو به عقب بردارید. اجازه بدهید روحتان در دنیای آرام خیال و رویا غرق شود و آحساس لذت شما را دربر بگیرد. امروز اشیای زینتی، بوهای خوش و چیزهای زیبا توجه شما را به خود جلب می کنند. این بهترین فرصت برای کمی خرید کردن و یا رفتن به یک رستوران خیلی خوب می تواند باشد. شما باید در چنین شرایطی تا می توانید با دیگران در ارتباط باشید و در فعالیت های اجتماعی مختلف شرکت کنید. سعی کنید به جای اینکه برای در دست گرفتن کنترل اوضاع و تحت تسلط داشتن دیگران از بودن در کنار آنها لذت ببرید و روی نقاط مشترکی که با آنها دارید تمرکز کنید.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران خواهد گذاشت، بنابراین وقت بیشتری را با اطرافیان تان بگذرانید مطمئن باشید آنها نیز در مواقع نیاز به داد شما خواهند رسید. افراد برای حرف‌های شما ارزش زیادی قائل‌اند بنابراین قبل از بیان کلمات خود، آن‌ها را خوب بسنجید و شرایط را در نظر بگیرید. اگر امروز در حرف زدن محتاط نباشید، ممکن است که یک سوتفاهم ایجاد کنید. در فکر نزدیک شدن به کسی هستید، اما قبل از اولین دیدار به جنبه‌های مختلف رابطه‌تان باندیشید. اگر با صبر و احتیاط عمل کنید، به نتیجه دلخواه تان خواهید رسید.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما درگیر بلندپروازی ها و جاه طلبی های خود هستید و در ذهنتان نقشه هایی جدی برای رسیدن به به اهدافتان دارید. با این حال به زبان آوردن نیازهایتان برایتان کار بسیار سختی است و حس می کنید این کار از شخصیت شما به دور است! هر چقدر هم که خجالتی باشید اکنون زمان خوبی برای این می تواند باشد که به خودتان اعتماد کرده و به سوی دیگران قدم بردارید. نیازی نیست اینقدر سرسختانه برای سرکوب احساسات خود تلاش کنید. شجاع باشید و دلتان را به دریا بزنید. بیخیال کار و نظم و جاه طلبی شوید و تا می توانید برای عشقتان وقت بگذارید و با تمام وجود به او ثابت کنید که دوستش دارید.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز خودتان را زیاد با دیگران درگیر نکنید. هر چقدر بیشتر سعی کنید دیگران را متوجه منظور خودتان بکنید و یا حرف خودتان را به کرسی بنشانید کمتر موفق خواهید شد و با مقاومت و لجبازی بیشتری روبرو خواهید شد. امروز به نفعتان است که بیشتر آنچه در اطرافتان در جریان است را تحت نظر گرفته و زیاد در جریان امور دخالت نکنید. انگار همه به یکباره به شدت احساساتی شده و عقل و منطقشان را کنار گذاشته اند. دلیل آوردن برای کسی که تصمیمش را گرفته که بجنگد هیچ فایده ای نخواهد داشت. انرژی خود را برای کارهای مهمتری که در انتظارتان هستند کنار بگذارید و وقتتان را هم بیهوده تلف نکنید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
در حال حاضر هدف اصلی شما این است که در زمینه ی حرفه ای و در اجتماعی که قرار دارید شناخته شوید و مورد تأیید قرار بگیرید، اما حاضر نیستید در این راه همه چیز را فدا کنید. شما ترجیح می دادید که امروز می توانستید به جای فکر کردن به اهدافتان و تلاش برای رسیدن به آنها با دوستان خود همراه شوید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید. فراموش نکنید که شما در انتخاب آزاد هستید و انتخاب با خودتان است، اما خوب باید عواقب این انتخاب های خود را هم بپذیرید. برای رسیدن به جاه طلبی هایتان باید بهایی پرداخت کنید. شما معمولا در قضاوت در مورد دیگران به حس ششم خود اعتماد کامل دارید، اما امروز به نفعتان است در این مورد زیاد به این احساسات درونیتان توجهی نکنید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز شاید مخالفت هایی زیادی با شما صورت بگیرد یا موانع مختلفی سر راهتان قرار بگیرند، اما اجازه ندهید این موضوع شما را دلسرد کرده و یا از میدان به در کند. اگر می خواهید از این وضعیت جان سالم به در ببرید نگرش مثبت خود را حفظ کنید و منطقی باشید. امروز از آن روزهایی است که شما می توانید تعادل مطلوبی در بسیاری از زمینه های زندگی خود ایجاد کنید، به شرط آن که افکار و احساسات طرف مقابلتان را درک کرده و به آنها احترام بگذارید. انجام کارهای خیر و کمک به افراد نیازمند به شما کمک خواهد کرد که کارهایتان را خیلی راحت تر از آن چیزی که انتظارش را دارید پیش ببرید. پس کمی دست و دل بازی به خرج داده و بخشی از پول، وقت یا انرژیتان را به بقیه اختصاص دهید.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما ذهن بازتری نسبت به افکار و ایده های جدید دارید و می توانید آنها را راحت تر از همیشه بپذیرید. به حرف های دیگران گوش کنید و یادتان باشد که هر کسی می تواند درس تازه ای برای شما داشته باشد و در هر موقعیتی درسی نهفته است. این را هم به خاطر بسپارید که مغزتان هم درست مثل سایر اعضای بدنتان به تمرین و ورزش نیاز دارد و برای اینکه خوب کار کند باید روزانه آن را به تحرک واداشته و به چالش بکشید. امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. در هر وضعیتی خوش اخلاقی بهترین روشی است که می توانید در پیش بگیرید. با کودکان وقت بگذرانید و از دنیای جادویی آنها لذت ببرید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
در حال حاضر و تحت شرایط کیهانی موجود شما باید دقت بیشتری به رژیم غذایی خود داشته باشید. شما باید بیشتر میوه بخورید و از مصرف غذاهای چرب و سرخ کردنی خودداری کنید. باور کنید آنچه در حالحاضر برای مراقبت از بدن خود انجام می دهید ظرف یکی دو هفته ی آینده نتایجی باورنکردنی را برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین شما باید بیشتر بخوابید و به اندازه ی کافی استراحت کنید. اگر به مغزتان به اندازه ی کافی استراحت ندهید نمی توانید انتظار داشته باشید که به خوبی همیشه کار کند و آن ایده های نبوغ آمیز همیشگی را تولید کند. با مراقبت از بدنتان برای آینده ی خود سرمایه گذاری کنید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
شما امروز مجبور به انجام کاری خواهید بود که به مهارت بالایی در نوشتن نیاز دارد و در کمال تعجب درخواهید یافت که بدون آنکه خودتان خبر داشته باشید استعداد زیادی در این زمینه داشته اید. شاید هم به وجود استعداد دیگری در وجود خود پی ببرید که مرتبط با استفاده از تکنولوژی و یا راه های خلاقانه برای کسب درآمد باشد، در هر صورت این استعدادی که تازه کشف کرده اید را دست کم نگیرید و هر کاری که برای پرورش آن از دستتان برمی آید انجام دهید. امروز چند نفر از دوستان و اطرافیانتان برای گرفتن مشورت به سراغتان خواهند آمد، خودتان را برای جواب دادن به سؤال های آنها بی آنکه در امور شخصی شان دخالت کرده باشید، آماده کنید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز ممکن است اوضاع کمی آشفته و گیج کننده به نظر برسد، اما لزومی ندارد که شما حتما از همه چیز سر در بیاورید؛ در واقع چنین چیزی غیرممکن است. هر کاری که انجام می دهید یادتان باشد که به خود واقعیتان وفادار باشید و به چیزی غیر از آن تظاهر نکنید. امروز دیگران مردد و بلاتکلیف هستند، پس شما باید به طبیعت خلاق خود اجازه ی درخشش بدهید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. فقط باید مواظب باشید که نیازهای دیگران را فراموش نکنید و فقط به فکر خودتان نباشید. تماس های تلفنی که از جانب عزیزانتان با شما گرفته می شوند را بی جواب نگذارید. این کار شما باعث نگرانی شدید آنها خواهد شد.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
امروز احساس خلاقیت شما اوج گرفته و جنبه هنرمند وجودتان فعال شده و سرشار از ایده های نو برای شروع پروژه های جدید هستید. با این حال مسئولیت های دیگری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و وقت زیادی برای فعالیت های ذوقی و هنری برای شما باقی نمی گذارند. در هر صورت ذهنتان آنقدر درگیر این ایده های جدیدتان خواهد بود که نمی توانید روی کارهایی که در دست انجام دارید به اندازه کافی تمرکز داشته باشید. برای این که خیالتان راحت شود این ایده های خود را یادداشت کنید تا بعدا سر فرصت به سراغشان بروید و از آنها استفاده کنید. کارهای یک نفر از اطرافیانتان اعصابتان را به هم ریخته اند، سعی کنید زیاد به این موضوع توجه نکنید و امروز از این شخص فاصله بگیرید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن