عمومی

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز احساس می کنید نسبت به یکی از دوستان بسیار صمیمی و یا عشق زندگیتان درک و شناخت بالاتری پیدا کرده اید. رابطه ی عاشقانه ی شما حالتی بسیار رمانتیک پیدا کرده است و شما آماده اید تا بیخیال هرچیز دیگری شده و تمام وقت و انرژی خود را صرف عشقتان کنید. اشکالی ندارد اگر برای یک روز هم که شده تمام کارهایی که همیشه کاملا جدی می گرفته اید را رها کنید تا برای عشقتان وقت بگذارید و یا اگر مجرد هستید وقتتان را به تفریح و شرکت در فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید. این کار شور و نشاط ویژه ای به شما خواهد بخشید و باتری هایتان را برای روزهای باقی مانده تا آخر هفته شارژ خواهد کرد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
شما راهی را انتخاب کرده اید اما در آن شک دارید اما مراقب باشید که از مسیر خود دور نشوید. مسیر شما همان است که دلتان می گوید. پس انعطاف پیذیری بیشتری به خرج دهید و با گوش دادن به ندای قلب تان راهی که در پیش گرفته اید را ادامه دهید. اگر سر سخت نباشید ممکن است طوفان شما را از مسیر اصلی منحرف کند. پس احتیاط لازم را به خرج دهید و با اعتماد به نفس کافی جلو روید. به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را پیدا می کنید که می تواند تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد کند.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
چالش های دشواری که سعی در نادیده گرفتن آنها داشته اید و تا جای ممکن از رویارویی با آنها طفره رفته اید امروز به سراغتان خواهند آمد و این بار هیچ راه فراری نخواهید داشت و باید با آنها روبرو شوید. شاید در آغاز کار می شد این مشکلات را نادیده گرفت، اما حالا به رسیدگی فوری شما نیاز دارند. اگر فکر می کنید آمادگی کامل را برای اینکه با آنها روبرو شوید ندارید از یک نفر که مهارت و تجربه ی کافی دارد تقاضای کمک کنید. البته باید مواظب باشید فرد مورد اعتمادی را برای این کار انتخاب کنید تا مشکل را برای خودتان از این که هست پیچیده تر نکنید. نگران نباشید، تا پایان روز همه چیز خیلی بهتر خواهد بود.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز فرصت رفتن به یک سفر هوایی برایتان فراهم خواهد شد. خواه این سفر انفرادی باشد و چه دست جمعی به شما توصیه می شود که این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. شما این اواخر خیلی تلاش کرده اید و حالا استحقاق کمی تفریح و هیجان را دارید، پس خودتان را برای یک روز فوق العاده آماده کنید. امروز جذابیت شما به ویژه در زمینه روابط عاطفی برایتان دردسرساز خواهد شد. در واقع شما خودتان دارید دنبال دردسر می گردید تا حرص یک نفر دیگر را در بیاورید. ولی یادتان باشد که در حال حاضر عقل و منطقتان خیلی خوب عمل نمی کند، پس قبل از این که همه جوانب را در نظر بگیرید هیچ تعهدی ندهید و برای خودتان مشکل ایجاد نکنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز کنترل اوضاع زندگیتان را در دست بگیرید و خودتان را از هر بار اضافه ای که زندگی را برایتان سخت کرده است رها کنید. اوضاع دارد به مرحله ای بحرانی می رسد و الان اصلا زمان مناسبی برای عقب نشینی نیست. شما باید در شرایط فعلی از حد و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بروید. به آینده همان طوری نگاه کنید که وقتی یک کودک بودید نگاه می کردید. هیچ محدودیتی برای خودتان نبینید و دست از نگرانی های بیهوده بردارید. شما باید چشم هایتان را باز کنید تا فرصت هایی که پیش رویتان قرار گرفته اند را ببینید. گاهی آنچه در نگاه اول یک مصیبت است تبدیل به بزرگترین فرصت زندگی ما می شود.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
تغییر نظر ناگهانی شما درباره تصمیمی که قبلا گرفته اید همکارانتان را متعجب خواهد کرد، ولی در واقع رفتار شما آنقدرها هم تعجب آور نیست. برای خودتان کاملا مشخصی است که تصمیمی که قبلا گرفته اید شما را به آینده ای که لیاقتش را دارید نخواهد رساند. مثل این که رویاهای گذشته تان یکباره جان تازه ای یافته اند و ذهن شما را درگیر خود کرده اند. ولی بیان کردن این رویاها و نقشه هایی که در رابطه با آنها دارید کاری غیر ضروری است که ممکن است به اعتبارتان لطمه بزند. به مرور زمان و با پیشروی شما به سوی اهدافتان دیگران نیز متوجه دلیل اصلی این تغییرات خواهد شد. به اسم های داخل دفترچه تلفنتان نگاه کنید و با چند نفر از دوستانی که مدت هاست از آنها بی خبر هستید تماس بگیرید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
شما مهارت زیادی در به کار گرفتن اصول معنوی و روحانی خود در شیوه زندگی کردنتان دارید! از قضا امروز بهتر از روزهای دیگر می توانید از این مهارت استفاده کنید مخصوصا وقتی که پای درک کردن عقاید و نظرات دیگران و دادن بازخورد مناسب به آنها در میان باشد. هر نوع رابطه ای با افراد پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. روابطی که برای شما اهمیت زیادی دارند به وضع غیر قابل باوری بهتر خواهند شد. روابطی هم که برای شما ارزشی ندارند و به ادامه دادن این روابط اهمیت چندانی نمی دهید، از بین خواهند رفت. فرصت بسیار مناسبی برای تغییرات در روابطتان و همچنین شخصیت درونیتان به وجود آمده است. این فرصت را از دست ندهید!

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز شما به صورتی غیرمنتظره مجبور خواهید شد که در برابر جمع نسبتا بزرگی سخنرانی کنید، اصلا نگران نباشید و خیالتان راحت باشد که همه از شنیدن حرف هایتان لذت خواهند برد. خوشبختانه بدون هیچ زحمتی حرف هایتان جفت و جور خواهند شد و اعتماد به نفستان در سطح بالایی قرار خواهد داشت. انرژی شما در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارد و بعد از چند ماه تلاش، حالا دیگر هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را گرفته و مانع پیشرفت شما شود. متاسفانه دیگران توجه چندانی به وضعیت فعلی شما ندارند و نسبت به نیازهای شما حساسیت چندانی نشان نمی دهند، پس روی هیچ کسی به غیر از خودتان حساب باز نکنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز باید مواظب سرعتتان باشید! خواه در هنگام رانندگی باشد، خواه در انجام کارهای حرفه ای و یا شخصیتان، در غیر این صورت حتما، به شکل یک برگه جریمه و یا بروز مشکل در کارتان، متضرر خواهید شد. اگر می خواهید خودتان را از چنین موقعیت هایی دور نگه دارید تنها چاره این است که احساسات خود را تحت کنترل درآورده و سرعت خود را هم کم کنید و عجول نباشید. از این وضعیت شکایت نکنید و بپذیرید که این کار به نفع خودتان است. دلتان می خواهد کاری جدید و یا رابطه ای تازه را تجربه کنید، اما خویشتن داری و ترس هایی که دارید شما را باز می دارند. احتیاط خوب است اما گاهی ترس بیهوده بازدارنده است.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز با یک نفر برخورد خواهید داشت که از وقت گذراندن و صحبت با او بسیار لذت می برید. شاید این احساس نزدیکی و صمیمیت به حدی باشد که حتی احساس کنید عاشق شده اید! حواستان را خوب جمع کنید و به تغییرات حالات و احساسات امروز خود و آنچه در درونتان جریان دارد دقت کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که متوجه شوید چه تغییراتی دارند در درون شما شکل می گیرند و این احساساتی که نسبتبه این شخص دارید تا چه حد واقعی هستند. شما هیچ چیزی را از دست نخواهید داد، حالا دیگر وقت آن رسیده است که دست از عادت ها و عقاید قدیمیتان که هیچ اثری جز محدود کردن شما در زندگیتان ندارند را کنار بگذارید و راه را برای رشد خود باز کنید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
امروز در مکالمه ای که با یکی از اطرافیانتان دارید از فرصتی با خبر خواهید شد که امکان پیشرفت را برای شما فراهم می کند. با اینکه معمولا از آن آدم هایی نیستید که دست به عصا پیش می روند، اما امروز دارید بی از حد لازم احتیاط می کنید. درست است که کمی اختیاط لازم و ضروری است، اما زیادتر که بشود فقط به یک عامل بازدارنده تبدیل می شود. اطلاعات لازم را در مورد این فرصت پیدا کرده و سپس یک تصمیم منطقی و به موقع بگیرید و بر اساس همان پیش بروید. امروز شاید احساس کنید که احساسات شما نادیده گرفته شده است، این موضوع بیشتر از رفتار دیگران به اوضاع درونی شما باز می گردد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
روابط شما با خانواده و دوستانتان در حال حاضر دارند بسیار خوب پیش می روند. اهداف مشترکی که دارید و شکست ها و بردهای مشترکتان باعث خواهند شد که احساس نزدیکی بیشتر به هم داشته باشید. مکالماتی که با دوستان و اعضای خانواده تان دارید به خوبی پیش خواهند رفت و می توانید آنچه در ذهنتان می گذرد را بی آنکه کسی را از خود آزرده خاطر کنید به زبان بیاورید. امروز شما مدت زیادی را در تنهایی نخواهید گذراند و فعالیت های اجتماعی مختلف بیشتر وقتتان را به خود اختصاص خواهند داد. شاید در بعضی لحظات کمی احساس خستگی کنید، اما این فرصت را به سادگی از دست ندهید و تا جای ممکن از آن بهره ببرید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن