عمومی

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
این روزها سردرگم هستید اما بدانید که تردید تنها پاهای شما را در طی کردن مسیری که در پیش گرفته اید، سست می کند. پس با اعتماد به نفس بالا جلو روید. شما روزهای زیادی را در تنهایی گذشته اید، وقت آن است کمی اجتماعی تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی در کنار آنها خوش بگذرانید. به زودی تلفنی به شما می شود که مدت هاست انتظارش را می کشیدید. پس از شنیدن این خبر مسیر زندگی تان را کمی تغییر می دهید که آینده روشنی را برایتان رقم خواهد زد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
احساس می کنید که هیچ پیشرفتی در کار ندارید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی است و به زودی فرصت های جدیدی پیش پایتان قرار می گیرد. در حال حاضر بهتر است نسبت به خرج کردن پول خود محتاط تر باشید تا همه چیز به شرایط قبلی خود باز گردد. از موضوعی نگران هستید اما بدانید که غصه آینده را خوردن تنها لذت حال را از شما خواهد گرفت. دوستی که مدت ها از او خبر نداشته اید به زودی به سمت تان باز خواهد گشت. بهتر است اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
هر چه از گذشته ذهن تان را درگیر کرده دور بریزید و زمان حال خود را فدای گذشته تان نکنید. یک مسافرت می تواند ذهن شما را از هر چیزی خالی و در نتیجه شما را برای اتفافات خوب آینده آماده کند. اگر درگیر فردی شده اید و احساس می کنید که از دست او رهایی ندارید، بهتر است که از یک دوست کمک بگیرید. شاید یک واسطه بتواند شما را از این ماجرا بیرون بکشد. در انتهای روز خبری به دست تان می رسد که روزتان را به بهترین شکل ممکن می سازد.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز در مورد مسائلی که پیش می آیند زیاد احساساتی نشوید. شما فکر می کنید که دارید در احساسات خود غرق می شوید، اما اگر حواستان را جمع نکنید خودتان را در باتلاقی گرفتار خواهید یافت که فرار از آن برایتان دشوار خواهد بود. حتما با یکی از دوستان صمیمی خود که مورد اعتمادتان است درد دل کنید تا رویارویی با احساستان برایتان آسانتر شود. ممکن است به خاطر درگیری با مسائل کاری امروز نتوانید برای عشقتان آنقدر که خودتان دلتان می خواهد وقت بگذارید. شاید این مووضع شما را ناراحت کند، اما کاری از دستتان بر نمی آید و تنها چاره این است هر چه سریعتر کارتان را تمام کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز مکالمات و ارتباطات شما با اطرافیانتان آنقدر زیاد هستند که به شما اجازه نمی دهند روی انجام هیچ کاری تمرکز کنید. تلفنتان مدام زنگ می خورد، پیام های بی شماری به سمت تلفن همراهتان سرازیر خواهند شد و هر کجا که بروید با چند نفر از آشنایانتان به طور اتفاقی برخورد خواهید داشت. انگار تمام اطرافیانتان هر کار دیگری که دارند را رها کرده اند تا با شما حرف بزنند! اگر سعی نکنید به این اوضاع نظم ببخشید خیلی زود دچار سردردی شدید خواهید شد که تمام روز شما را با خود درگیر خواهد کرد. تماس و پیام های غیرضروری را بدون پاسخ بگذارید و وقتتان را با خوش و بش کردن با آشناهایی که حوصله شان را ندارید هدر ندهید!

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
دوست دارید که در فعالیت های گروهی شرکت کنید. این همکاری هم می تواند کاری باشد و هم دوستانه و تفریحی. منتظر دیگران نباشید، خودتان این شرایط را فراهم کنید و از آن لذت ببرید. در چنین روزی از زیاد غذا خوردن بپرهیزید زیرا ممکن است سلامتی تان را به خطر اندازد و مجبور شوید که فردا را در خانه به استراحت بگذرانید. فردی بیش از حد به شما توجه می کند، شاید بد نباشد که شما نیز جدی تر به رابطه با او بیاندیشید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز در خانه در رفت و آمد و آماده سازی برای یک سفر و یا مهمانی هستید و مدام ذهنتان در حرکت و جنب و جوش است و این موضوع باعث بهم ریختن آرامش و تمرکزتان شده است. با از راه رسیدن مهمان های ناخوانده اوضاع برایتان حتی بدتر هم خواهد شد. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که با نگرانی و استرس به هیچ جایی نخواهید رسید و فقط راندمان کاریتان را پایینتر می آورید. شما از این که در مورد رویاهایی که برای آینده تان دارید با عشقتان صحبت کنید لذت می برید، اما بهتر است در مورد چیزهایی که خیلی دور از دسترس هستند طوری حرف نزنید که انگار همین فردا آنها را به دست خواهید آورد و انتظار طرف مقابلتان را بالا نبرید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز ممکن است اتفاقات اطرافتان شما را تحت تاثیر قرار دهد اما سعی کنید قبل از هر اقدامی خوب در مورد قدمی که می خواهید بردارید با دیگران گفتگو کنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیامد. شاید فکر کنید که تنهایی می توانید ایده ای که در سر دارید را عملی کنید اما این کار غیرممکن است. شما در کنار دیگران موفق تر خواهید بود. فردی را در گذشته از دست داده اید اما به طور اتفاقی بار دیگر در مسیر زندگی شما قرار می گیرد. شاید بد نباشد که فرصت دیگری به او دهید. مطمئن باشید که این بار همه چیز به شکل دیگری پیش خواهد رفت.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
اینکه از کجا آمده اید تأثیر خیلی زیادی روی اینکه به کجا خواهید رفت می تواند داشته باشد، پس کمی وقت صرف کنید و به گذشته تان نگاه کرده و ببینید از کجاها عبور کرده اید و کارهای گذشته تان را از نظر بگذرانید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا با موفقیت به چالش هایی که در راه رسیدن شما به اهدافتان قرار گرفته اند غلبه کنید. شاید در نگاه اول این کار بی فایده به نظر برسد، اما امتحان آن ضرری ندارد. امروز کمی شجاعت به خرج دهید و با چالش هایی که همیشه سعی داشته اید از آنها فرار کنید روبرو شوید و توانایی خود را در مقابله با این مشکلات بسنجید. با این کار شما دانش لازم برای رویارویی با مشکلی قدیمی که مدت ها شما را آزار می داده است پیدا خواهید کرد.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز می توانید به لطف ذهن باز و تفکر منطقی خود و به کارگیری صحیح شم تجاری قوی خود چه از لحاظ مالی و چه حرفه ای پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. در شرایط فعلی موقعیت های بسیار خوبی برای کسب درآمد بیشتر در اختیار شما قرار گرفته اند که نوید آینده ای بهتر را به شما می دهند، حواستان را خوب جمع کنید که این موقعیت ها را به سادگی از دست ندهید. همکاری با دیگران و انجام کارها به صورت گروهی علاوه بر اینکه به نفع شما خواهد بود باعث احساس نزدیکی بیشتر بین شما و اطرافیانتان خواهد شد. بعد از چند روز تعطیلی و رفت و آمد بد نیست امروز یک بار دیگر خانه تان را نظافت کنید تا با خیال راحت برای ادامه ی هفته آماده شوید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
اگر بخواهید موقعیت فعلی را تغییر دهید، ممکن است با نا امیدی و سر افکندگی زیادی رو به رو شوید. بهترین راه حل این است که با موقعیت فعلی کنار بیایید و آن را قبول کنید. سعی کنید از هر فرصتی که برایتان مهیا می شود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. آه و ناله کردن در مورد وضعیتی که دارید، هیچ کمکی به شما نخواهد کرد و حتی ممکن است شرایط را برای شما از این که هست بدتر کند. شما توانایی های بسیار زیادی دارید. به توانایی هایتان افتخار کنید و به خاطر شرایطی که پیش آمده فکر نکنید که توانایی هایتان به درد نمی خورند. به خودتان یادآوری کنید که این وضعیت موقتی است و برای آینده بهتر تلاش کنید. آینده خود را با دستان خودتان بسازید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید کمی احساس خستگی و افسردگی می کنید. مسئولیت های بسیاری که در خانه و نسبت به خانواده دارید گاهی به شما فشاری بیش از حد توانتان وارد می کند و حتی گاهی احساس می کنید دیگر نمی توانید ادامه بدهید. شاید وقت آن رسیده است که یک تعطیلات کوتاه مدت به خودتان هدیه کنید. این کار برخلاف آنچه خودتان فکر می کنید کاملا منطقی و توجیه پذیر است، برای آن که بتوانید انرژی کافی داشته باشید و وظایفتان را به خوبی انجام بدهید باید به روحیه خودتان برسید. همین آخر هفته چطور است؟ تا دیر نشده برنامه ریزی کنید و چمدان هایتان را ببندید و مطمئن باشید هفته آینده را با انرژی تمام آغاز خواهید کرد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن