عمومی

فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر فوق العاده هستید و امروز بهترین فرصت ممکن برای استفاده از این تواناییتان می تواند باشد. شاید پیش از این در پا پیش گذاشتن و به کارگیری ایده هایتان درنگ کرده باشید، اما موفقیت های اخیرتان اعتماد به نفس لازم برای انجام این کار و دنبال کردن اهدافتان را در اختیارتان قرار داده اند. خوشبختانه اطرافیان و به ویژه آنهایی که نسبت به شما در موقعیت بهتر و بالاتری قرار دارند شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. شاید امروز عشقتان شما را به کاری که اصلا انجام نداده اید متهم کند. خونسردی خودتان را حفظ کنید و به جای داد و بیداد کردن در آرامش به او ثابت کنید که در اشتباه است.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
این روزها همه چیز بهم گره خورده اما کافی است کمی صبر کنید تا همه چیز مانند گذشته دوباره شیرین و بر وفق مراد شود. به زودی یکی از رویاهایی که مدت هاست در سر می پرورانید، رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما بهتر است تا زمانی که شرایط خود را ثابت ندیدید، دست به ایجاد تغییرات نزنید. به زودی فردی را در یک میهمانی ملاقات می کنید. اگر مجرد هستید، حتی اگر در نگاه اول حس خوبی به او نداشتید، بهتر است که کمی به خودتان وقت دهید. اتفاقات به دور از تصور شما پیش خواهد رفت.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
امروز مسائل معنوی ذهن شما را به خود مشغول کرده اند و بسته به عقاید و باورهای خود ممکن است دوست داشته باشید وقت خود را به مدیتیشن و یا انجام فعالیت های مذهبی و معنوی مختلف اختصاص بدهید، اما متأسفانه مسئولیت های زیادی که در محیط کار و یا در خانه به عهده ی شما گذاشته شده اند این اجازه را به شما نخواهند داد که آنطور که خودتان دلتان می خواهد خواسته هایتان را دنبال کنید. اجازه ندهید که این موضوع شما را دلسرد و نا امید کند. بهتر است سرعت بیشتری به کارهایتان بدهید و کارهای ضروری را هرچه سریعتر انجام دهید تا بتوانید بقیه ی وقتتان را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
زندگی مانند قطارسواری است، درست است که هر کدام از ما کوپه ی خودمان را داریم، اما تمام کوپه ها به هم وصل هستند. شما نمی توانید فقط کوپه ی خودتان را تمیز و مرتب و سالم نگه دارید و خیالتان راحت باشد که همه چیز خوب پیش خواهد رفت، اگر اتصال شما به کوپه های دیگر قطع شود دیر یا زود کوپه ی شما از حرکت خواهد ایستاد! کمی بیشتر به اطرافیانتان توجه کنید و از اینکه شما هم در پیش رفتن قطار زندگی نقش سازنده ای دارید اطمینان حاصل کنید. امروز خبر بدی در مورد اتفاقی که برای یکی از دوستان و آشنایانتان افتاده است به گوشتان خواهد رسید که باعث نگرانی و ناراحتی شما خواهد شد، هر چه سریعتر با این شخص تماس بگیرید و جویای احوالش شوید.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
شما کاری غیرمنتظره انجام داده اید که دیگران فکر نمی کرده اند جسارت یا توانایی آن را داشته باشید و یا شاید هم امروز قصد انجام آن را داشته باشید، در هر صورت این اقدام انقلابی از لحاظ مادی نتایج قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. دیگران با دیدن نتیجه ی کارتان به شما افتخار خواهند کرد و خودتان هم احساس رضایت خواهید کرد. این تازه آغاز راهی جدید و موفقیت های بسیار است که زندگی شما را متحول خواهند کرد. از لحاظ مادی اوضاع برای شما از این به بعد بسیار بهتر از قبل خواهد شد. خودتان را برای روزهایی بهتر آماده کنید، اما حواستان باشد که احتیاط را کنار نگذارید و بیش از حد ریسک نکنید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
تغییراتی در زندگی تان رخ داده و موضوعی مدتی ست ذهن تان را درگیر کرده است، زمان آن است فکرهایتان را متمرکز و به آنها جامع عمل بپوشانید. شاید به خودتان مطمئن باشید و فکر کنید که تمام پاسخ ها را می دانید اما بد نیست از دیگران نیز کمک بگیرید. شریک زندگی تان چند روزی ست که بهونه گیر شده است، موضوعی مهم نیست، کافی ست که زمان بیشتری را به او اختصاص بدهید تا مثل قبل شود. یه سفر داخلی کوتاه چیزی ست که شما به آن نیاز دارید، پس همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
امروز سعی کنید آهسته و پیوسته پیش بروید و خودتان را با تلاش بیش از اندازه برای هرچه سریعتر پیش رفتن خسته نکنید و فکر نکنید که باید همه ی کارها به یکباره انجام شوند. امروز زمان بسیار خوبی است که کارهایتان را اولویت بندی کنید و آنها را بر اساس علایق خود دسته بندی نمایید. مواظب باشید به هیچ چیزی اجازه ندهید ذهنتان را از اهدافتان منحرف کند. امروز شما قلبی سخاوتمند دارید و کمک کردن به دیگران و آوردن لبخند به لب های آنها برای شما یک نیاز است. بگذارید خورشید درونتان بتابد و روشنایی وجودتان نصیب دیگران نیز بشود، در چنین روزی این اقدامات شما قطعا مورد تحسین و توجه دیگران قرار خواهند گرفت.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
امروز در مورد مسائلی که پیش می آیند زیاد احساساتی نشوید. شما فکر می کنید که دارید در احساسات خود غرق می شوید، اما اگر حواستان را جمع نکنید خودتان را در باتلاقی گرفتار خواهید یافت که فرار از آن برایتان دشوار خواهد بود. حتما با یکی از دوستان صمیمی خود که مورد اعتمادتان است درد دل کنید تا رویارویی با احساستان برایتان آسانتر شود. ممکن است به خاطر درگیری با مسائل کاری امروز نتوانید برای عشقتان آنقدر که خودتان دلتان می خواهد وقت بگذارید. شاید این مووضع شما را ناراحت کند، اما کاری از دستتان بر نمی آید و تنها چاره این است هر چه سریعتر کارتان را تمام کنید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
بین وظایف تان تعادل برقرار کنید، در غیر این صورت برخی از فرصت های طلایی زندگی تان را از دست خواهید داد. اگر چه به شرایط پیش رو خوش بین هستید اما حادثه خبر نمی کند، بنابراین در هر شرایطی حواس تان به تمام جنبه های زندگی تان باشد. در عشق به بن بست خورده اید اما آنجا که فکرش را نمی کنید، دری به رویتان گشوده می شود. برای رهایی از دودلی ها به ندای درونی تان توجه کنید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
بعضی روزها حوصله هیچ کاری ندارید و امروز از همان روزهاست. بنابراین اگر به بیرون از خانه رفتید سعی کنید خیلی با دیگران در ارتباط نباشید زیرا ممکن است که میان تان درگیری بوجود آید. هر چه از روزتان بیشتر می گذرد، حال شما نیز بهتر می شود. در انتهای روز حرفی از یکی از دوستان تان می شنوید که سورپرایزتان می کند. دوست دارید که سریع نسبت به آن عکس العمل نشان دهید اما بهتر است این کار را نکنید. به زودی فرصتی برای شما و عشق زندگی تان ایجاد می شود که می توانید لحظات خوشی را باهم بگذرانید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
حال که سرتان کمی خلوت شده، بهترین زمان است تا از اوقات فراغت خود، بهترین استفاده را بکنید. شما نیاز به آرامش دارید پس به دنبال کارهایی باشید که به شما این آرامش را می دهد. با یک برنامه ریزی درست و حسابی می توانید به هر چه می خواهید برسید پس نگران نباشید و اول از همه به فکر تغییر روحیه خودتان باشید. یکی از نزدیکان را از خودتان رانده اید، برای به دست آوردن دل او بهتر است که هر کاری از دست تان بر می آید را انجام دهید. همین امروز قدم بردارید زیرا فردا برای جبران دیر است.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۲ خرداد ۱۳۹۹
امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود که با روزهای دیگر کاملا فرق دارد. انرژی مثبت بالایی که اطرافتان را در برگرفته است به شما انگیزه می دهد تا اهداف جدیدی را برای خود انتخاب کنید. بازخورد مثبتی که از اطرافیان خود دریافت می کنید هم باعث خواهد شد تصمیماتی بگیرید که زندگیتان را به کل تغییر خواهند داد و هم برای خودتان خوب خواهند بود و زندگی عزیزانتان را تحت تأثیر قرار خواهند داد. از به اشتراک گذاشتن افکار مثبتی که در سرتان موج می زنند ترسی به دل راه ندهید. به احتمال زیاد آنها هم از پیشنهادهای شما استقبال خواهند کرد و با شما همراه خواهند شد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن