عمومی

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز موج بزرگی از انرژی شما را در برگرفته است و اگر راهی برای تخلیه ی آن پیدا نکنید تمام روز بی تاب و بی قرار خواهید بود و نخواهید توانست روی انجام هیچ یک از کارهایی که دارید به خوبی تمرکز کنید. به شما توصیه می کنیم که روزتان را با یک پیاده روی تند آغاز کنید تا هم بخشی از این انرژی را تخلیه کرده و هم احساس شادابی و نشاط کنید. خلاقیت شما امروز در اوج خود قرار دارد و شاید ایده هایی به ذهنتان برسند که در نگاه اول غیر منطقی به نظر می رسند. قبل از آنکه بیخیال ایده هایتان شوید کمی به آنها فکر کنید و از اینکه کارهای تکراری روزمره را کنار گذاشته و به دنبال عملی کردن ایده هایتان بروید هراسی نداشته باشید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز از جایی که فکرش را هم نمی کنید و از منبعی که اصلا انتظارش را ندارید شانس به سراغ شما خواهد آمد. در حال حاضر سرمایه گذاری روی املاک و مستغلات برای شما بسیار سودآور به نظر می رسد، اما نباید انتظار داشته باشید که سود این سرمایه گذاری را خیلی سریع به دست بیاورید. بیش از اندازه احتیاط نکنید و به ندای درونتان اعتماد داشته باشید. نتیجه این کار به طور شگفت انگیزی خوب خواهد بود. فقط باید این نکته را در نظر داشته باشید که در این کار از افراد با تجربه و مورد اعتماد راهنمایی بگیرید و اگر خودتان تجربه ی کافی را ندارید قدم هایتان را با دقت و احتیاط بیشتری انتخاب کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
اگر امروز دیگران با شما مخالفت کردند، سعی کنید که با لحن ملایم تری با آنها سخن بگویید. هر چه انعطلاف پذیری بیشتری به خرج دهید، بیشتر به نفع تان خواهد بود. شما و شریک زندگی تان قصد انجام کاری را دارید. برای رسیدن به هدف تان کمی دیگر هم دست نگه دارید. عجولانه عمل کردن به نفع هیچکدام تان نیست. اگر چه این روزها مشغله زیادی دارید، اما از سلامتی تان غافل نشوید. به زودی دری به روی شما گشوده می شود که بهتر است قبل از قدن گذاشتن در آن، خود را برای هر اتفاقی آماده کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز باید قورباغه تان را قورت بدهید! لیستی از تمام آن کارهایی که تمام مدت ذهنتان به آنها مشغول است اما حوصله ی انجام دادنشان را ندارید و پروژه های ناتمامی که در انتظارتان هستند را به ترتیب اولویت یادداشت کنید و از صبح زود خودتان را با انجام آنها مشغول کنید. خوشبختانه امروز انرژی زیادی در اختیار دارید و می توانید کارهایتان را تا حدود زیادی به انجام برسانید. اگر کارهایتان تمام نشدند نگران نباشید، فردا هم برای ادامه ی این کارها وقت خواهید داشت. امروز نگاهی به کارها و رفتارهای خود بیندازید و ببینید با صحبت ها و کارهای خود دیگران را چگونه تحت تأثیر قرار می دهید. شاید بهتر باشد در برخی عادات خود تغییراتی را به وجود بیاورید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز در محیط کار خبی می شنوید که خیلی خوشحال تان نمی کند. خودتان را نبازید، این تغییر اگر چه سحت اما موجب پیشرفت شما می شود. امروز آنقدر درگیر کارهایتان می شوید که دیگر وقتی برای شریک زندگی تان نمی ماند. حتی شاید مجبور شوید که به یک مسافرت کوتاه مدت بروید. همین موضوع شریک زندگی تان را دلگیر خواهد کرد. بهتر است شرایط را برای او توضیح دهید و از او بخواهید که درگیری های موقتی شما را درک کند. این صبوری ارزش اش را دارد پس کوتاه نیایید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
کار شما تازه روی غلطت افتاده است، بنابراین در انتخاب افرادی که می خواهید در این مسیر قرارشان دهید، باشید زیرا یک قدم اشتباه از فردی اشتباه می تواند شما را به بیراهه بکشاند. فردی از شما سوالی پرسیده و منتظر جوابش است اما شما جرات بیان احساسات تان را ندارید. بهتر است که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و بدون خجالت، نظرتان را بیان کنید. فردی سراغ شما را از دوستی گرفته، اگر خبرش به گوش تان رسید، معطل نکنید و شما نیز به سمت اش بروید تا تمام کدورت های گذشته از بین رود.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز اگر با افراد جدیدی که پیش از این ندیده اید روبرو شدید بهتر است کمی بیشتر از همیشه احتیاط کنید. گاهی بعضی افراد تنها به این دلیل جذاب به نظر می رسند که متفاوت و یا خطرناک هستند. شاید آنها کارهایی را انجام دهند که شما حتی در رویاهایتان هم جسارت انجام آنها را ندارید. این کار آنها ممکن است به نظر شما جذاب باشد، اما اگر مواظب نباشید همین کار می تواند شما را به دردسر انداخته و یا به شما آسیب های غیر قابل جبرانی وارد کند. به استانداردها و ارزش هایی که برای خودتان در نظر گرفته اید وفادار باشید و اجازه ندهید شخصی که به درستی نمی شناسید شما را تا این حد تحت تأثیر قرار دهد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
امروز قرار نیست دنیا به دور شما بچرخد، پس بهتر است از آغز روز این واقعیت را بپذیرید! شاید این چیزی نباشد که دلتان می خواهد بشنوید، اما دقیقا همان چیزی است که باید بشنوید. از انرژی زیادی که همیشه در وجودتان برای کمک و نگهداری از دیگران نهفته است استفاده کنید. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که لازم است بیشتر از آنکه به خودتان اهمیت بدهید به اطرافیان و به ویژه خانواده تان توجه کنید. مسئولیت هایی که نسبت به خانه و خانواده تان دارید را با دقت و دلسوزی انجام دهید و تا جای ممکن سعی کنید در خانه بمانید و اگر کاری از دستتان برمی آید برای عزیزانتان انجام دهید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
میان عقل و منطق گیر کرده اید اما بهتر است که این بار به ندای درونی قلب خود گوش دهید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید زیرا بهترین راهنما برای شما خواهد بود. مهم نیست چقدر تلاش کرده اید، اگر می خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید، به همین روند ادامه دهید و دست از تلاش برندارید. به دنبال تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، اما نباید منتظر حرکتی از طرف مقابل باشید، شما باید خودتان دست به کار شوید و شرایط دلخواه را برای خود فراهم کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
چه اهل فعالیت های هنری باشید و چه نباشید امروز ایده ی انجام یک کار هنری از قبیل نقاشی، موسیقی و یا نوشتن به ذهنتان خواهد رسید. ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید و اگر فکر می کنید خودتان به تنهایی نمی توانید آنها را عملی کنید از دوستی که می دانید در انجام فعالیت های هنری تخصص دارد کمک بگیرید. از میان این ایده ها ممکن است حتی ایده ای فوق العاده برای شروع یک کار کسب و کار سودمند نیز بشود پیدا کنید، پس حواستان را خوب جمع کنید! امروز شما احساس دلشوره دارید و این احساس باعث شده دچار وحشت شوید و ذهنتان را به خود درگیر کرده است. نگران نباشید، بیشتر این احساس دلشوره بیهوده است!

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
احساس می کنید که شریک زندگی تان از شما دور شده است. دوست دارید که بروید و سرش داد بزنید اما بهتر است که زود قضاوت نکنید. شرایطی را فراهم کنید تا بتوانید چند ساعتی را با او بگذرانید و در آنجا حرف های دلتان را بزنید. اگر چه ممکن است کمی بحث و ناراحتی بین شما پیش آید اما بعد از آن روزهای هیجان انگیزی را در پیش خواهید داشت. نسبت به موضوعی شک دارید، مطمئن باشید که اگر دقیق تر به اطرافتان نگاه کنید، حتی بدون کمک دیگران، می توانید حقیقت را دریابید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۲ دی ۱۳۹۸
یکی از دوستان قدیمی جویای حالتان می شود و شما را سورپرایز می کند. سعی کنید دلخوری های قدیمی را دور بریزید و بار دیگر این فرصت را به خودتان و او بدهید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی در انتظار شماست. اگر دوست دارید به هدفی که در سر دارید برسید، باید تمام مراحل پیش رو را پشت سر بگذارید، با نادیده گرفتن برخی مسایل، هیچ چیزی حل نخواهد شد. بنابراین واقع گرا باشید و برای رسیدن به هدف تان سخت کوش تر.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن