عمومی

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز بالاخره به یکی از هدف های بلند مدت تان می رسید. از این به بعد راه و شیوه زندگی تان نیز تغییر خواهد کرد و حتی ممکن است شغل دومی را آغاز کنید. شاید هدف هایی که اکنون در سر دارید برایتان روشن و واضح نباشند اما از حرکت نایستید زیرا راهی که در پیش گرفتید، ارزشش را دارد. هنوز چیزهای زیادی در رابطه عاطفی شما برای کشف کردن وجود دارد. اگر برای این کار هیجان دارید، به همراه شریک زندگی تان تغییرات لازم را ایجاد کنید تا پیوندتان مستحکم تر از قبل شود.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز شما با پناه بردن به احساسات درونی خود می توانید از منبع قدرت فوق العاده ای بهره مند شوید. حواستان را خوب جمع کنید و عمیق ترین افکار و احساسات خود را در نظر بگیرید. در شرایط امروز که همه دارند احساساتی رفتار می کنند دنبال کردن غریزه و حس ششمتان بهترین سلاح شما در برابر چالش های امروز خواهد بود. تفکر منطقی امروز زیاد به کارتان نخواهد آمد. امروز ممکن است یکی از همکارانتان بی آنکه قصد بدی داشته باشد باعث ناراحتی و عصبانیت شما شود. مواظب باشید واکنش تندی از خود نشان ندهید و او را مورد قضاوت های بیرحمانه قرار ندهید، مطمئنا او توجیه خوبی برای رفتار و کارهایش دارد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
اگر امروز با انرژی وافری از خواب بیدار شدید، تعجب نکنید. از این فرصت استفاده و به کارهای مهم تان رسیدگی کنید. لازم نیست که برای چند روز آینده تان برنامه دقیقی بریزید، همین که کلیت کار را بدانید برایتان کافی ست. جزییات شما را به حاشیه می برد و تمرکزتان را بهم می زند. شما زمان زیادی را برای رابطه عاطفی تان گذاشته اید و احساس می کنید که زمان مناسبی برای تغییر وضعیت آن است. نترسید، راه درست را می روید به شرط آنکه به قدم هایی که بر می دارید شک نکنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
حتی اگر بین شما و شخصی که دوست دارید اوضاع کمی به هم ریخته باشد و اندکی احساس سردی بر رابطه تان حاکم شده باشد هم امروز روز فوق العاده ای برای عشق و عاشقی است. شاید این فاصله برای این باشد که قدر عشقتان را بیشتر بدانید و ببینید که این رابطه چه نقش مهمی در زندگیتان دارد. اگر هم هنوز مجرد هستید و کسی در زندگیتان نیست امروز می تواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه جدید عاطفی باشد. شما هم خوشبختانه از لحاظ روانی آمادگی کافی دارید و می توانید رابطه ی خوب و آینده داری را آغاز کنید. فقط باید مواظب باشید در آغاز کار زیاد تند پیش نروید!

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
حقیقت های زیادی در مورد خودتان به دست می آورید. زندگی و مفهوم آن برایتان تا حدودی تغییر خواهد کرد. این احساس ممکن است در ابتدا کمی شما را افسرده کند اما در نهایت ذهن تان را باز و شما را از بندهای که داشته اید رها خواهد ساخت. کتاب های متافیزیک و صحبت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می تواند کمک زیادی به شما کند. به راهی که قدم گذاشته اید شک نکنید زیرا آینده روشنی را برای شما به همراه خواهد داشت. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است، او را فراموش نکنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز برای شما روز نسبتا چالش برانگیزی خواهد بود. شما قرار است کاری را انجام دهید که تجربه ای در انجام آن ندارید و یا انجام آن برایتان دشوار است. در هر صورت شما باید خودتان و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کنید و این می تواند درست همان فرصتی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید. شما هر کاری که از دستتان ساخته باشد را انجام خواهید داد و تمام توان خود را به کار خواهید گرفت. در پایان روز شاید به خاطر این همه کار و تلاش خسته و بی انرژی باشید، اما نتیجه ای که به دست آورده اید ارزش این همه تلاش را دارد. سعی کنید کمی زودتر بخوابید تا بعد از این روز پرتلاش بتوانید هفته ی جدید را سرحال و پرانرژی شروع کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز شیطنت شما گل کرده است و برای ماجراجویی های خود دنبال یک شریک جرم می گردید. یکی از دوستان نزدیک و عزیزانتان خیلی راحت و تنها با کمی شوخی و سر به سر او گذاشتن با شما همراه خواهد شد. شیطنت های شما معمولا برای کسی ضرری ندارند، اما در چنین روزی بهتر است حواستان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب باشید با حرف ها و کارهایتان کسی را از خودتان آزرده نکنید. یک نفر از اطرافیانتان که شخص بسیار حساسی است ممکن است از حرف ها و کارهای شما ناراحت شود، به جای اینکه خودتان را توجیه کنید بهتر است از او عذرخواهی کنید. همه مجبور نیستند به شوخی های شما بخندند!

فال متولدین آبان

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز جنبه ی احساساتی وجود شما خودش را نشان داده و بسیار رمانتیک شده اید. شما انرژی فوق العاده ای را برای پرداختن به احساسات عاشقانه تان در خود احساس می کنید و از اینکه احساس خود را به شخصی که دوست دارید نشان دهید رضایت کامل دارید. امروز فرصت بسیار خوبی است برای این که در مورد نیازها و خواسته هایتان با طرف مقابل خود صحبت کنید. در رابطه با انجام کارهای روزمره تان امروز باید صبر و حوصله ی بیشتری از خود نشان دهید زیرا هر چقدر که بیشتر عجله کنید کارهایتان بیشتر گره خواهند خورد و کندتر پیش خواهند رفت. داشتن دقت کافی شاید سرعتتان را زیاد بالا نبرد، اما احتمال خطا را تقریبا به صفر خواهد رساند.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
شما از لحاظ عاطفی وابستگی شدیدی به پدر و مادر خود احساس می کنید و این موضوع به تازگی در ارتباط با موضوعی که برای شما از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است برایتان حکم زنجیرهایی سنگین را پیدا کرده است که به دست و پایتان بسته شده اند و به شما اجازه ی پیشروی را نمی دهند. خواه پای انتخاب شریک زندگیتان در میان باشد، خواه تصمیمتان برای نقل مکان به شهر یا کشوری دوردست تحت تأثیر این حس وابستگی باشد، باید این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید که با وجود تمام احترامی که برای آنها قائل هستید و همه ی علاقه ای که به آنها دارید، دیگر کودک نیستید و نه می توانید همیشه و هر لحظه در کنارشان باشید، نه می توانید همیشه گوش به فرمانشان باشید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
اگر همین امروز چمدانتان را نبندید و راهی یک سفر هیجان انگیز نشوید هم به زودی این کار را انجام خواهید داد. شما نیاز شدیدی به هیجان و ماجراجویی احساس می کنید و هیچ چیزی نمی تواند به خوبی سفر کردن این عطش را برطرف کند. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکیتان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید. اگر چنین موقعیتی پیش آمد از بحث کردن در مورد آن خجالت نکشید، شاید تنها یک سوء تفاهم پیش آمده که با حرف زدن برطرف می شود و جلوی بدبین شدن شما به اطرافیانتان را می گیرد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
امروز در یک کلاس و یا کارگاه آموزشی مرتبط با کارتان ثبت نام کنید. شرکت در این دوره و یا کارگاه آموزشی می تواند زندگی حرفه ایتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. یک کلاس کوتاه مدت کامپیوتر می تواند همان چیزی باشد که شما برای پیشرفت حرفه ایتان به آن نیاز دارید. استعدادهای هنری خودتان را هم دست کم نگیرید. شما می توانید با استفاده از این استعدادها حرفه تان را هم گسترش دهید. اگر موضوعی ذهنتان را به خود درگیر کرده است فکر نکنید با پرت کردن حواس خودتان و سرگرم شدن با مسائل پیش پا افتاده و روزمرگی می توانید از مسائل مهمی که ذهنتان را درگیر کرده اند فرار کنید، با مشکلاتتان روبرو شوید و راه حلی منطقی برای آنها پیدا کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
شما فردی مهربان و فداکار هستید که برای دیگران وقت زیادی می گذارید اما به خودتان آنطور که باید اهمیت نمی دهید. اما حال زمان تغییر است. به زودی افرادی که در گذشته در زندگی شما وجود داشتند، دوباره سر راهتان قرار می گیرند بنابراین اگر عشق قدیمی تان را ملاقات کردید، تعجب نکنید. گاهی باید اتفاقات گذشته مقابل چشمان ما ظاهر شوند تا از آنها درس بگیریم. به زودی با فردی قرار ملاقاتی دارید، اگر چه نگرانید که چگونه پیش می رود اما مطئن باشید که لحظات فوق العاده و رمانتیکی را تجربه خواهید کرد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن