عمومی

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
اگر در مسیرتان به بن بست رسیده اید، دلیلش محدودیتی است که برای خود قائل می شوید. راههای زیادی وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید و مطمئنا جواب خواهید گرفت. امروز مجبورید که زمان زیادی را در ماشین صرف انجام کارهایتان کنید که خستگی زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. با وجود تمام این خستگی ها، در انتهای روز خبر خوبی می شنوید و تمام خستگی هایتان به در می شود. یک میهمانی در راه دارید که اتفاقات خوشایندی در آن برایتان خواهد افتاد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
امروز به نظر می رسد که با گذشت زمان کارها ساده تر می شوند و اوضاع با نزدیک شدن بعدازظهر بهتر می شود و تحت کنترل شما در می آید. صحبت های سطحی و غیبت کردن اطرافیانتان نیز جای خود را به مکالمات جدیتر و مفیدتری خواهند داد. تا قبل از فرا رسیدن شب شما می توانید در صحبت هایتان خیلی راحت تر سراغ اصل مطلب بروید و صادقانه تر و واقع بینانه تر در مورد احساسات خود صحبت کنید. در حال حاضر به نفعتان است که نگاهی منطقی و عمل گرایانه به احساسات خود داشته باشید. شاید یکی از دوستانتان برای قرض کردن مبلغ قابل توجهی به سراغ شما بیاید، اگر ندارید یا نمی توانید بدون اینکه خجالت بکشید واقعیت را بیان کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
موضوعی ذهن شما را مشغول کرده، بهتر است به بیرون از خانه بروید. حتی یک پیاده روی نیم ساعته در پارک هم می تواند حال شما را سر جایش بیاورد و انرژی دوباره را به شما باز گرداند. به یک میهمانی دعوت می شوید اما دوست ندارید در آن شرکت کنید. حضور شما در آنجا فرصت های تازه ای را پیش رویتان قرار می دهد ، حتی دید شما را نسبت به برخی از افراد تغییر می دهد، بنابراین آن را رد نکنید. دوستی در انتظار نشانه ای از سو شماست، بهتر است که او را بیشتر از این منتظر نگذارید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
چند وقتی است که منتظر خبری هستید. اگرچه کمی ناامید به نظر می رسید اما خبر خوش این است که موفقیت شما حتمی است و امروز نشانه هایی از آن را دریافت خواهید کرد. بنابراین تلاش خود را ادامه دهید و صبور باشید تا همه چیز همانطوری که شما می خواهید، پیش رود. در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید. باید یکی از دو راهی ها را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم راهی که منطق تان می گوید را انتخاب کنید.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شما امروز آماده اید تا به سوی هر کسی که از شما تقاضای کمک کرد دست یاری دراز کنید. اگر رفتارتان با شخصی که از شما تقاضای کمک کرده است خشن و سلطه جویانه نباشد همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت و نتایج رضایت بخشی را به دست خواهید آورد. امروز برای آنهایی که حرف هایشان را در لفافه و به صورت غیر قابل درک می گویند روز خوبی نخواهد بود و هر چقدر افکار و خواسته هایتان را با صدای بلندتری به زبان بیاورید نتایج بهتری به دست خواهید آورد. امروز کمی بیشتر در مورد زمینه علمی تازه ای که به آن علاقمند شده اید مطالعه کنید، این کار علاوه بر این که اطلاعات جالبی را در اختیارتان قرار خواهد داد ممکن است شما را وسوسه کند که تحصیلات خود را در شاخه جدیدی ادامه بدهید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
امروز برای تک تک قدم هایی که بر می دارید، فکر کنید. اگر قدم اشتباهی بردارید، در چاهی که به دست خودتان کنده اید، خواهید افتاد. بنابراین تمام تلاش تان را به کار گیرید تا بی فکر عمل نکنید. اتفاقی برایتان افتاده که اعتماد به نفس تان را کاهش داده است. بهتر است به جای این که ضعف هایتان را بزرگ کنید، روی نقاط قوت تان تمرکز کنید. اگر می خواهید که شریک زندگی تان تغییر کند، اول از همه خودتان باید تغییراتی را به رفتارتان بدهید. در غیر این صورت انتظارتان بیهوده خواهد بود.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
حتی اگر فکر می کنید که پول کافی در اختیار دارید، بهتر است که آن را پس انداز کنید زیرا سرنوشت غیر قابل پیش بینی است. شما فردی شوخ طبع هستید به همین دلیل اطرافیان تان گاهی تفاوت بین حرف های جدی و شوخی شما را درک نمی کنند و ممکن است گاهی دچار سو تفاهم نیز بشوند، برای جلوگیری از این شرایط قبل از بیان حرف هایتان کمی فکر کنید. به تازگی یک مشاجره با شریک زندگی تان داشته اید که ختم به خیر می شود. پس بدون بیهوده نگران نباشید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
امروز زمان خوبی برای استراحت نیست پس به جای آن تمام تمرکز تان را بر کارهای مهم تری که می خواهید انجام دهید، بگذارید. به نشانه های اطراف تان خوب گوش دهید زیرا حاوی پیامی هستند که می توانند به شما در گذراندن مسیر کمک کنند. در این روزها بیشتر به سلامت جسمانی تان اهمیت دهید. دوستی امروز سراغ تان را می گیرد، بهتر است که شما نیز نشان دهید که به او تمایل دارید. اتفاقات خوبی در مسیر رابطه عاطفی تان در حال رخ دادن است، منتظر سورپرایزی باشید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
شما فرد لجبازی هستید و امان از روزی که دیگران پا روی دم تان بگذارند. اگر امروز از دست فردی عصبانی شدید، بهتر است که به جای مواجه شدن با او، از او دوری کنید. مطمئنا فردا که کمی آرام تر شدید، تصمیم بهتری در مورد او خواهید گرفت. اگر امروز دوستانتان مثل همیشه نبودند و از شما فاصله گرفتند، به خودتان نگیرید. بهتر است کاری را که برایتان لذت بخش است انجام دهید و دیگران را به حال خودشان رها کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
اگرچه شما فرد صبوری هستید اما امروز خیلی زود از کوره در می روید. این عصبانیت در محیط کار می تواند به ضررتان تمام شود، بنابراین بهتر است که خودتان را کنترل کنید در غیر این صورت مجبور می شوید که زمان زیاد را برای جبران آن صرف کنید. کودکی در درون شماست که دوست دارید در چنین روزی از لاک خود بیرون بیاید و کمی شیطنت کند، بهتر است که او را به حال خودش بگذارید و از ذوق کودکانه اش نهایت لذت را ببرید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
هر کاری که در حال حاضر مشغول انجام آن هستید، خواه تجارت یا پروژه های حرفه ای باشد، خواه کارهای شخصی و فعالیت های داوطلبانه، به میزان قابل توجهی باعث احساس رضایت و موفقیت در شما می شود. شما از کاری که انجام می دهید لذت می برید و از این که روی دنیای اطرافتان تأثیری می گذارید و با افراد جدیدی آشنا می شوید احساس رضایت و خشنودی دارید. در نتیجه ی وضعیت روانی مثبتی که دارید وضع سلامت شما نیز حتی بهتر از قبل شده است و احساس می کنید که انگار هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. مواظب موانع کوچکی که سر راهتان قرار می گیرند باشید و اجازه ندهید حال خوبتان را از شما بگیرند.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
امروز نارضایتی شما در ارتباط با برخی شرایط در خانه و یا در محل کارتان به اوج خود خواهد رسید. اگر می خواهید این مشکلات را حل کنید باید هر چه سریعتر با افراد و شرایطی که باعث بروز آنها شده اند روبرو شوید، در غیر این صورت این نارضایتی خود را به شکل خشمی غیر قابل کنترل نشان خواهد داد. برای جلوگیری از پیش آمدن چنین شرایطی باید مکالماتی صریح و صادقانه شکل بگیرند و دلایلی که کار را به اینجا کشانده اند به صورت دو جانبه مورد بررسی قرار بگیرند. سعی کنید بدون تعصب و خودخواهی به این قضیه نگاه کنید تا بتوانید با همکاری طرف مقابلتان راه حلی پیدا کنید که هر دو طرف از آن راضی باشند.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن