عمومی

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
اگر دوست دارید که امروز به خرید بروید، حتما این کار را انجام دهید و به چیز دیگری فکر نکنید. این کار روحیه شما را تغییر خواهد داد. فردی در اطراف تان است که هیچ تاثیر مثبتی در زندگی تان ندارد، بهتر است که از او دوری کنید. خوشبختانه شما وابسته هیچ کسی نیستید و خیلی راحت می توانید از پس خودتان برآیید. مطمئن باشید که با خالی شدن جا، افراد بهتری جایگزین خواهند شد. در مورد هدفی که در مورد کارتان در سر دارید، اگر واقع بینانه تر باشید، حتما موفق خواهید شد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
شاید امروز به این مسئله فکر کنید که چقدر از ارزش ها و معیارهایی که دارید در مسیر کاری فعلیتان انعکاس یافته اند، با این حال این افکار نباید مایه افسردگی شما را فراهم کنند. در واقع درس های جدیدی می توانید از این بررسی بگیرید. دیوارهایی که برای محافظت از خودتان می سازید شادی را نیز از شما دور خواهند کرد. پس از دیگران فاصله نگیرید و به تنهایی پناه نبرید. به جای این که سکوت کرده و چیزی نگویید احساسات خود را بیان کنید، حتی اگر حس کنید این کار غرورتان را جریحه دار خواهد کرد. شاید به خاطر موفقیت کسانی که دوست دارید خودتان را قربانی کرده باشید، ولی نگران نباشید، خودتان نیز به زودی به موفقیت هایی دست پیدا خواهید کرد.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
درست زمانی که داشته اید به این فکر می کرده اید که چطور از عشقتان خواستگاری کنید نسبت به او و احساستان دچار تردید شده اید و از اینکه بتوانید آینده ی خوبی در کنار هم داشته باشید مطمئن نیستید. حتی ممکن است یک نفر که به تازگی وارد محیط کارتان شده و یا شخصی که در یک مهمانی با او آشنا شده اید ناگهان به نظرتان جذاب تر از شریک عاطفی فعلیتان آمده باشد. خیلی ها وقتی پای تعهد بیشتر و ازدواج به میان می آید دچار ترس و تردید می شوند، اما اگر عمق این احساستان زیاد شد و دیدید که دارد زیادی طول می کشد بهتر است یک بار دیگر رابطه تان را از نظر گذرانده و حتی در صورت نیاز از یک مشاور متخصص کمک بگیرید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
حواستان را برای هر پیشامد غیر منتظره ای جمع کنید. ممکن است با کسی روبرو شود که برای شما اطلاعات ارزشمندی را به همراه داشته باشد. شاید در حال حاضر به اینکه این اطلاعات چقدر ارزشمند هستند پی نبرید ولی این اطلاعات اگر درست به کار گرفته شوند تاثیر خیلی زیادی در زندگی شما خواهند داشت. این ممکن است آغاز یک تغییر بزرگ در زندگی شما باشد. تغییری که نه تنها زندگی شما را، بلکه زندگی تمام کسانی را که با شما زندگی می کنند، دگرگون خواهد کرد. برای هر رویدادی آماده باشید. همه کارهایتان را با اعتماد به نفسی کامل انجام دهید. امروز یکی از هیجان انگیز ترین روزهای تمام دوران زندگیتان خواهد بود.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
امروز به وضوح می بینید که یکی از آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود می گیرند اما مراقب باشید که عجولانه و بی فکر عمل نکنید. قبل از هر برنامه ریزی، به خوبی فکر کنید و از مشورت گرفتن دیگران نهراسید. با احتیاط قدم بردارید تا موفقیت در خانه شما را بزند. اگر یکی از نزدیکان تان با شما مخالفت می کند، نباید از او دلگیر شوید زیرا این شرایط گذراست و او نیز به زودی در راهی که شما قدم برداشته اید با شما همقدم خواهد شد.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
امروز شاید یکی از دوستان و یا عزیزانتان بیمار باشد و باعث نگرانی شدید شما شود. یا شاید هم یکی از اهدافی که رسیدن به آن برایتان اهمیت زیادی برخوردار است با تاخیر مواجه شود و این موضوع باعث آشفتگیتان شود. وضعیت مالیتان هم از طرف دیگر ذهنتان را به خود مشغول کرده است. در واقع شما امروز دنبال بهانه می گردید که خودتان را نگران کنید و هیچ یک از مشکلات احتمالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند به آن اندازه ای که شما فکر می کنید جدی نیستند. شاید هم اطلاعاتی که در مورد این مسائل به دست شما رسیده است غلط باشند و یا بزرگ نمایی شده باشند. قبل از دیوانه کردن خودتان واقعیت ماجرا را کشف کنید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
چه با خوشحالی و از روی میل و چه با اکراه و از روی اجبار، امروز شما مجبور خواهید بود در اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند نقش فعالی را ایفا کنید. شما تمام مدت مانند یکی از هنرپیشه های نقش اصلی خواهید بود که نتیجه ی نهایی همه چیز می تواند به او بستگی داشته باشد. هر گاه ندانستید که باید چه کار کنید چشم هایتان را بسته، یک نفس عمیق بکشید و جواب مسئله را با رجوع به قلبتان پیدا کنید. انتظار نداشته باشید که دیگران شما را در این شرایط مورد کمک و حمایت خود قرار دهند چون به احتمال زیاد خودشان کارهای دیگری برای انجام دادن دارند که وقتی برایشان باقی نمی گذارد که به شما توجه کافی داشته باشند.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
اگر مدتی در این فکر بوده اید که روزی را به تفکر و تعمق اختصاص داده و از کارهای روزمره دست بکشید امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای انجام این کار باشد. شما امروز از دغدغه ی کارهای روزمره تان فارغ شده اید و ذهنتان در موقعیت منحصر به فردی قرار گرفته و از مرحله ی توجه به مادیات رد شده است. امروز با توجه به وضعیت ذهنی شما می تواند روز بسیار خوبی برای انجام فعالیت های هنری نیز باشد. شما در انجام هرگونه کار هنری موفق خواهید بود، اما انتظار نداشته باشید که بتوانید در زمینه ی انجام کارهای دیگر زیاد مفید واقع شوید، زیرا امروز شما از این دنیای مادی فاصله گرفته اید و نمی توانید بخشی از آن باشید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
محتاط بودن کلید موفقیت شما در چنین روزی است بنابراین نسنجیده کلامی به زبان نیاورید. شما در فکر شروع کاری هستید. اگر چه در ابتدا برایتان سخت است اما همین که کارتان روی غلطت بافتد، از تلاش هایتان خشنود خواهید شد. مهمترین چیز مسئولیتی است که شما به عهده می گیرید. اگر به آن وفادار باشید، دنیا به کامتان خواهد شد، در غیر این صورت باید تاوان زیادی را بپردازید. سفری در پیش دارید که کمی نگران تان کرده. بهتر است که همه چیز را ساده بگیرید تا به شما خوش بگذرد.

فال متولدین دی

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
امروز اوضاع برای شما روبراه خواهد بود و می توانید به سادگی از روی هر مانعی که در سر راهتان قرار بگیرد پریده و به راهتان ادامه بدهید، پس نگران هیچ چیزی نباشید. شما ذهنی تیز و حس ششمی قوی دارید. به جزئیات توجه کرده و آنها را مورد بررسی قرار داده و حرکت بعدی خود را برنامه ریزی کنید. چیزهایی که دیگر به دردتان نمی خورند را سر و سامان داده و دور بیندازید. با گرفتن کمک از دوستان و نزدیکانتان بار خود را سبک کنید. به جای این که با دوستان مجردتان بیرون رفته و عشقتان را ناراحت کرده و تنها بگذارید، سعی کنید با دوستان متاهل خود برنامه ای جالب و تفریحی بچینید و از بودن در کنار عشقتان و دوستانتان به طور همزمان لذت ببرید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
امروز شخصی به دیدن شما خواهد آمد که انگیزه اش برای این دیدار بیشتر درد دل کردن و مشورت گرفتن از شماست تا اینکه برای دیدن شما آماده باشد. این شخص مشکلات زیادی دارد که فکر می کند شما می توانید در حل آنها به او کمک کنید، اما در کنار درد دل هایش خبرهایی را نیز برای شما به همراه خواهد آورد که ممکن است شما را غافلگیر کنند. درگیری هایی که درمحیط کارتان به وجود آمده اند باعث خواهند شد که مجبور شوید بیشتر روز را به دور از خانواده و در محیط کارتان بگذرانید و چنین اتفاقی، آن هم در میان تعطیلات اصلا برایتان خوشایند نیست، به ویژه اگر مجبور باشید برنامه ای را کنسل کنید. جز حفظ خونسردی تان کار دیگری از دست شما ساخته نیست!

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۴ بهمن ۱۳۹۸
شما معمولا فردی با انرژی هستید اما امروز احساس ناخوشایندی دارید. اما نگران نباشید زیرا چیزی برای نگرانی وجود ندارد. امروز فرصت بیشتری را در تنهایی به سر می برید، بد نیست که بیشتر در مورد خودتان و آنچه می خواهید فکر کنید. انتظار شما از رابطه عاطفی چیست؟ آیا انتظاری که دیروز از رابطه تان داشتید با امروز تان یکی ست؟ اگر پاسخ شما منفی ست، باید این تغییر را در رفتارتان نیز نشان دهید. از بیان احساسات تان نهراسید، گاهی جسارت است که منجر به موفقیت شما می شود.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن