عمومی

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۴ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
موفقیت های حرفه ای شما همچنان ادامه دارند و هر گامی که به سوی قله ی موفقیت بر می دارید راه را برای برداشتن چند قدم دیگر هم باز می کند. امروز به احتمال زیاد خیالتان از این بابت که این موفقیت ها شانسی و موقتی نیستند راحت خواهد شد. مطمئن باشید که برای مدتی طولانی از لحاظ مالی در وضعیت ثبات و آرامش خیال قرار خواهید داشت. این شرایط باعث می شود که از لحاظ روحی نیز حال خوبی داشته باشید و احساس قدرت و سرزندگی کنید و برای پذیرفتن هر چالشی آمادگی و اعتماد به نفس کافی داشته باشید. جلو بروید، اما با احتیاط جلو بروید. هیچکس هیچ وقت آنقدر توانگر نیست که احتیاط را به کل کنار بگذارد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
امروز شما بسیار احساساتی شده اید و تعجبی ندارد اگر نتوانید حتی یک لحظه از فکر کردن به کسی که دوست دارید دست بردارید. اگر نیمه ی دیگر خود را پیش از این پیدا کرده اید حتما بخشی از امروزتان را به دیدار با او اختصاص بدهید و احساسات خود را به او نشان دهید. اگر هم هنوز مجرد هستید، به احتمال زیاد شخصی جدید و دوست داشتنی را مسحور خود خواهید کرد. احساسات شما امروز جنبه های دیگر زندگیتان را نیز تحت تأثر قرار خواهند داد و در کارها و فعالیت هایی که احساس و خلاقیت در آنها نقشی داشته باشند بسیار خوب عمل خواهید کرد. این موقعیت فوق العاده را به راحتی از دست ندهید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
ایده ای در سر دارید اما وقتی پای عمل می رسد، می ترسید. نگران نباشید، به محض این که اولین قدم را بردارید، ترس شما می ریزد و جسارت تان بیشتر می شود. سعی کنید که شرایط اطراف تان را همانگونه که هست ببینید. جزییات را فراموش نکنید که اهمیت زیادی دارند. اگر می خواهید که رابطه ای گرم و رمانتیک با فردی داشته باشید، این شمایید که باید صمیمانه تر رفتار کنید. این کار را بدون چشم داشت و انتظار متقابل انجام دهید. مطمینا پس از مدتی نتیجه آن را خواهید گرفت.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
شما آرزوی این را دارید که پیشتاز باشید و جلوتر از همه پیش بروید، ولی در کمال تعجب هیچ حرکتی برای به دست آوردن این رویای خود نمی کنید. نیازی به گفتن این نکته نیست که اگر هر چه زودتر از این حالت آشفته و سردرگم بیرون نیایید نخواهید توانست به اهداف و خواسته هایتان برسید. الان وقت نقشه پردازی های بزرگ برای فتح تمام دنیا نیست، قدم به قدم پیش بروید تا پیش از آن که خودتان هم فکرش را بکنید به خط پایان برسید. به نظرتان می رسد که اطرافیانتان خیلی خودخواه بوده و هیچ توجهی به شما و نیازهایتان ندارند. خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید و نگذارید این احساس روز تعطیلتان را خراب کند.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
اتفاقاتی که این اواخر افتاده اند باعث شده اند ذهنتان درگیر مسائلی شود که انگار هیچ راه فراری از آنها وجود ندارد. تمام مدت فکرتان درگیر حل معماهای پیچیده است، اما واقعیت این است که شما دارید برای خودتان از کاه کوه می سازید و اصل ماجرا به این پیچیدگی ها هم نیست. امروز از آن روزهایی است که از تفکر وسواسی خود درس گرفته و به واقعیتی ناراحت کننده پی می برید. امروز احساس می کنید که یک نفر در محل کارتان دارد با نقشه و برنامه ریزی و خیلی حساب شده سعی می کند تلاش های شما را بی اهمیت جلوه بدهد. به جای اینکه جنجال به راه بیندازید شما هم خیلی مخفیانه و زیر پوستی با او مقابله کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
امروز و تحت شرایط کیهانی موجود شما میل شدیدی به شروع یک دوره ی آموزشی جدید و یا بالا بردن سطح دانشتان با یک دوره ی تکمیلی، احساس می کنید. موقعیت فعلی خود در زمینه ی حرفه ای را به دقت مورد ارزیابی قرار داده و ببینید دانش و توانایی های حرفه ایتان در چه سطحی قرار دارند، شاید وقت آن فرا رسیده باشد که برای بالا بردن سطح دانش خود به جای شرکت در کلاس های مختلف به آموزش دادن به دیگران روی بیاورید. برای یکی با سطح توانایی های شما آموزش دادن به دیگران می تواند خیلی آموزنده تر از کلاس رفتن باشد. امروز یک نفر بنا به دلایلی شما را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفته است، اگر قضاوت دیگران برایتان اهمیت دارد مواظب رفتارتان باشید!

فال متولدین مهر

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
شما امروز در این اندیشه هستید که چرا وقتی ما خودمان می توانیم به دنبال فرصت ها برویم و آنها را پیدا کنیم باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا فرصت ها به سراغ ما بیایند. شما مصمم هستید که این انرژی و تفکر مثبتی که در شما جوانه زده است را به اطرافیانتان هم منتقل کنید و هرچقدر که بیشتر در این راه تلاش می کنید حال خودتان هم بهتر می شود و اتفاقات خوب غیرمنتظره ای برایتان پیش می آیند. یادتان باشد که بهترین راه برای چند برابر کردن احساس شادی و خوشبختی به اشتراک گذاشتن آن است. امروز می تواند برای شما دقیقا همان اتفاقات و موقعیت هایی را به همراه داشته باشد که خودتان می خواسته اید، به شرط آن که چشم هایتان را خوب باز کنید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
امروز برای گرفتن تصمیمی، به قلبتان اجازه دهید که تصمیم نهایی را بگیرد. شک و دودلی را کنار بگذارید و هر آنچه را که ندای قلب تان می گوید، انتخاب کنید. جسور باشید و با مشکلات کوچک خودتان را نبازید. همین مسیر را پیش بروید تا در نهایت به هدفتان برسید. مدتی است بر اثر فشارهای زندگی، به خصوص در مقابل شریک زندگی تان، کم صبر شده اید اما یادتان باشد که آب رفته به جوی، باز نمی گردد. پس کمی مرز تحمل تان را گسترش دهید و حرمت ها را نگه دارید تا در آینده پشیمانی به سراغتان نیاید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
شرکت کردن در رویدادهای اجتماعی که در آنها افرادی متفکر و پایبند به معنویات شرکت می کنند می تواند در شما امیدواری شگفت انگیزی نسبت به آینده ایجاد کند. ایجاد امیدواری نسبت به آینده در هر زمینه کاری که در آن مشغول هستید یکی از فواید شرکت کردن در این جلسه های گروهی می باشد. حس عشق و عاطفه شما امروز در سطح بالایی قرار دارد. ممکن است بخواهید با عشق زندگیتان یک قرار ملاقات بگذارید و با هم مدتی تنها باشید. اگر هنوز شخص خاصی وارد زندگیتان نشده ممکن است امروز این احتمال وجود دارد که به صورت کاملا غیر منتظره با یک نفر آشنا شوید و نسبت به او علاقه زیادی پیدا کنید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
امروز شما بین میل به دست یابی به هدفی که برای خود تعیین کرده اید و به احتمال زیاد به مسائل مالی هم مربوط می شود یا ماندن در خانه و لذت بردن از روز تعطیلتان مردد هستید. شما دوست دارید در خانه بمانید و کارهای شخصی تان را انجام داده و با خانواده تان وقت بگذرانید، اما باور کنید با کمی برنامه ریزی خواهید توانست به هر دوی اینها برسید. کافی است صبح کمی زودتر از خواب بیدار شوید و در صورت لزوم از دوستانی که مورد اعتمادتان هستند هم کمک بگیرید. در پایان روز شاید هنوز به هدف خود نرسیده باشید، اما حداقل بخش مهمی از راه را پیموده اید و چیز زیادی تا مقصد باقی نمانده است.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
هوا به گونه ای ست که دوست دارید از واقعیت دور شوید و رمانتیک باشید. اگر چه عشق زندگی تان وقت لازم را برای این که در این خیالپردازی پا به پای شما آید ندارد، اما ناامید نشوید و حس خوب تان را سرکوب نکنید. امروز از نظر مالی احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. اگر چه برایتان دشوار است که چند ماه آینده را پیش بینی کنید اما همین که اکنون در شرایط خوبی به سر می برید خود نشانه ای مثبت است. در اواخر روز خبر هیجان انگیزی را خواهید شنید که بر خوشحالی تان خواهد افزود.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۴ دی ۱۳۹۸
امروز دیگران خیلی لجوج و سرسخت به نظر می رسند و قدرت انعطاف پذیری شما و تواناییتان در وفق دادن خودتان با دیگران به آزمایش گذاشته خواهند شد. شاید اطرافیانتان روی ذات مهربان و دلسوزتان حساب باز کرده باشند. به حرف هایشان گوش کرده و اگر کاری از دستتان بر می آید برایشان انجام دهید، اما به هیچ عنوان نگذارید از شما سوء استفاده کنند. امروز در مورد مسائل مالی حواستان را خوب جمع کنید تا به دردسر نیفتید. مثلا اگر به دوستانتان پیشنهاد رفتن به رستوران را بدهید ممکن است آنها فکر کنند که شما آنها را به صرف شام دعوت کرده اید. تازه اول ماه است، اگر حواستان را جمع نکنید هنوز ماه به نیمه نرسیده بودجه تان به آخر خواهد رسید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن