عمومی

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز خودتان را با منظره های زیبا، بوهای خوب و صداهای خوشایند دوره کنید. امروز شما به هر چیزی که دور و برتان باشد حساس هستید، پس تمام سعیتان را بکنید تا خودتان را از هر چیز منفی و ناخوشایندی دور نگه دارید. وقتی پای روابط اجتماعی به میان بیاید این حساسیت چند برابر خواهد شد. تمام تلاشتان را بکنید که تا جای ممکن با افراد مثبتی در تماس باشید که جز خنده و محبت و حرف های خوب چیزی از آنها دریافت نخواهید کرد. شما عادت دارید حتی اگر با طرف مقابلتان مخالف باشید هم لبخند زده و سر تکان دهید، شاید خودتان فکر کنید این کار از روی ادب و احترام است، اما در واقع تنها دارید سو تفاهم هایی در ذهن طرف مقابل ایجاد می کنید که بعدها می توانند برایتان مشکل ساز شوند.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
خودتان را برای یک روز خوب و لذت بخش آماده کنید. امروز نه مسائل خانوادگی و نه مشکلات کاری نخواهند توانست حس و حال خوبی را که دارید به هم بریزند. خوشبختانه همه چیز دارد خیلی خوب و طبق نقشه هایتان پیش می رود و حتی مشکلاتی که از قبل داشته اید هم مثل اینکه دارند خودبخود از بین می روند. امروز شما به ماجراجویی و کمی هیجان نیاز دارید. شاید بتوانید این هیجان را در رابطه ی عاطفی خودتان به وجود بیاورید، یا یک پروژه ی هنری جدید را آغاز کنید و یا حتی ورزشی هیجان انگیز را که تا به حال امتحان نکرده اید انجام بدهید. فرقی نمی کند که چکار کنید زیرا هر کاری که انجام دهید خاطرات خوبش تا مدت ها در ذهنتان باقی خواهد ماند.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
خودتان را از اتفاق بدی که در کمین تان است دور نگه دارید. امروز باید مراقب کلامی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است برایتان دردسرساز شود. سعی کنید اول فکر سپس آنچه می خواهید را بیان کنید زیرا ممکن است بعدها به ضررتان تمام شود. دست از لجاجت بردارید و با سیاست قدم بردارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد. امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان به گفتگو بنشینید و رازهایی را که در قلب تان مانده بیان کنید. سعی کنید نه تنها برای حال که برای آینده خود نیز برنامه ریزی کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز در بحث هایی که با دیگران دارید سرسختانه پای حرف ها و نظرات خود بایستید. خوشبختانه شما امروز قدرت زیادی در قانع کردن دیگران دارید و درست می دانید که طرف مقابلتان چه می خواهد بگوید و بحث را به کدام طرف می خواهد پیش ببرد. از این قدرتی که در اختیارتان قرار گرفته است به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. امروز شما سرحال و پرانرژی هستید. این انرژی خود را با آنهایی که به اندازه شما از زندگی راضی نیستند و احساس شادی نمی کنند شریک شوید. شما می توانید با نگرش مثبت خود روی دوستان و خانواده تأثیر بسیار عمیقی داشته باشید. حتی غریبه ها و همسایه هایتان نیز از این انرژی مثبت شما بهره مند خواهند شد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
چنانچه قصد شروع تحصیل یا مطالعه در زمینه ای کاملا جدید و متفاوت را داشته اید امروز درست همان روزی است که برای آغاز این کار منتظرش بوده اید. حتی اگر نخواهید در زمینه ی جدیدی شروع به تحصیل کنید، ایده ی گسترش اطلاعاتتان و آغاز مطالعه در گرایشی جدید از رشته تحصیلی تان به ذهنتان خواهد رسید. خوشبختانه قدرت یادگیری شما بیش از هر زمان دیگری شده است و به سرعت تمام اطلاعاتی که دریافت می کنید را جذب خواهید کرد. این فرصت را به سادگی از دست ندهید. اگر قرار است امشب به یک مهمانی بروید به شما توصیه می کنیم قبل از رفتن کمی استراحت کنید تا اخلاقتان کمی بهتر شود!

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
روابط اجتماعی یکی از مهم ترین بخش های زندگی شما هستند و زندگیتان بدون دیگران معنا پیدا نمی کند. شما شخصی بسیار اجتماعی، شاد و سرزنده و اهل بگو و بخند هستید و از دور هم جمع کردن دیگران لذت می برید، اما این اواخر دلتان می خواسته است تا جای ممکن تنها باشید. اگر فکر می کنید واقعا به این تنهایی نیاز دارید چه اصراری دارید که این نیاز خود را نادیده بگیرید. حتی اگر این نیاز به نظر شما عجیب باشد باید به آن توجه داشته باشید. امروز در خانه بمانید و با خودتان خلوت کنید. کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید و به این فکر کنید که چه چیزی باعث شده است که دلتان بخواهد از دیگران فاصله بگیرید.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
اتفاقاتی که طی چند روز گذشته پیش آمده اند باعث شده اند که شما احساس ناراحتی کرده و فکر کنید که در حقتان ظلم شده است. آیا این طور فکر می کنید که قدرت تلافی ظلمی که در حقتان شده است را دارید؟ برای این کار لازم نیست بجنگید و یا خشونت و بدرفتاری کنید. با کمی صحبت هم می شود تمام این احساسات بدی که دارید را تخلیه کرده و طرف مقابلتان را از اشتباهاتش آگاه کرده و به او فرصت جبران کردن بدهید. به احتمال زیاد طرف مقابلتان اصلا متوجه این که با کارها و یا صحبت هایش شما را ناراحت کرده نشده است. با بیان افکار و احساسات خود به او فرصت عذرخواهی و جبران اشتباهش را بدهید.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز شخصی که دوست دارید خیلی سرد و بی روح به نظر می رسد و سکوت کرده و میلی به صحبت کردن از خود نشان نمی دهد. این وضعیت شما را نگران کرده است و به این فکر افتاده اید که مبادا او از دست شما ناراحت و عصبانی شده باشد و نکند حرف بدی زده یا کار اشتباهی کرده باشید. به احتمال زیاد چیزی که باعث به وجود آمدن این شرایط شده است مسائل کاری، خانوادگی و یا مالی هستند و این اوضاع ارتباط چندانی با شما پیدا نمی کند. فعلا بهترین کاری که از دست شما برمی آید این است که به طرفتان نشان بدهید که اگر به کمک شما نیاز داشته باشد و یا نیاز به صحبت کردن داشته باشد در کنارش هستید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز میزان هوش و ذکاوت شما بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد. ایده های جدیدی در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی به ذهنتان رسیده اند که شما را به هیجان آورده و با تحریک کنجکاویتان باعث شده اند که دلتان بخواهد ساعت های زیادی را به مطالعه در این مورد بگذرانید. با این حال امروز کارهای زیادی دارید که باید انجام شوند. شاید لیست کارهایی که در انتظارتان هستند زیاد هیجان انگیز نباشد و با دور کردن شما از آنچه قصد انجامش را دارید شما را ناراحت و عصبانی کنند، با این حال باید بدانید که تمام کارهایی که باید انجام دهید خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید انجام خواهند شد و بقیه وقتتان به خودتان تعلق خواهد داشت.

فال متولدین دی

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
مدتی ست سوالی در ذهن دارید که امروز جواب آن را خواهید گرفت البته بهتر است که باز هم برای گرفتن تصمیم نهایی کمی بیشتر صبر کنید. کلید موفقیت شما در دستان خودتان است پس آن را در جیب دیگران جستجو نکنید. به زودی به یک سفری می روید که زندگی تان را به مسیری بهتری تغییر خواهد داد. سعی کنید که از تمام فرصت هایی که این یکی دو روزه برایتان ایجاد می شود، نهایت استفاده را بکنید. در انتهای روز پیغامی از دوستی خواهید گرفت که روزتان را به بهترین شکل ممکن تمام خواهد کرد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز حس فراست و بینشی قوی خواهید داشت. اطلاعاتی به سرعت به شما الهام می شوند. به ندای درونتان گوش کنید و اطمینان داشته باشید که این اطلاعات درست هستند. شما همچنین قدرت تصور بالایی دارید و می توانید از این قابلیت برای بهبود روابطتان در خانواده و یا بهبود شرایط کاریتان و یا هر چیزی که در ذهنتان می گذرد استفاده کنید. اگر قبل از اینکه دیگران چیزی را بگویند، توانستید ذهن آنها را بخوانید، تعجب نکنید. برای اثبات این موضوع، پیشگویی هایتان را بر روی برگه ای بنویسید و پس از آنکه اتفاق افتاد به دیگران نشان دهید. آنها نیز شگفت زده خواهند شد. اطرافیانتان به کمک شما احتیاج پیدا می کنند. اگر می توانید به آنها کمک کنید.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۴ فروردین ۱۳۹۹
امروز در خانه در رفت و آمد و آماده سازی برای یک سفر و یا مهمانی هستید و مدام ذهنتان در حرکت و جنب و جوش است و این موضوع باعث بهم ریختن آرامش و تمرکزتان شده است. با از راه رسیدن مهمان های ناخوانده اوضاع برایتان حتی بدتر هم خواهد شد. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که با نگرانی و استرس به هیچ جایی نخواهید رسید و فقط راندمان کاریتان را پایینتر می آورید. شما از این که در مورد رویاهایی که برای آینده تان دارید با عشقتان صحبت کنید لذت می برید، اما بهتر است در مورد چیزهایی که خیلی دور از دسترس هستند طوری حرف نزنید که انگار همین فردا آنها را به دست خواهید آورد و انتظار طرف مقابلتان را بالا نبرید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن