عمومی

فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۵ مرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
اگر می خواهید به روز باشید، باید خودتان را با جدیدترین تکنولوژی ها تطبیق دهید تا در مسیری درست قدم بردارید. در غیر این صورت در رقابت های کاری کم خواهید آورد. سایت های اینترنتی می تواند منبع خوبی برای تحقیقات شما باشد. احساس می کنید به شخصی علاقمند شده اید اما هیچگاه به او نمی رسید. بهتر است به جای منفی بافی، به تلاش خود ادامه دهید زیرا در نهایت همه چیز مطابق میل شما پیش خواهد رفت. مشکلی که در خانواده شما به وجود آمده اگر چه موقتی است اما اگر در حال حاضر جلوی آن را نگیرید، جدی تر از قبل پیش خواهد رفت.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
رازی که می خواسته اید فقط بین شما و چند نفر از دوستان صمیمیتان بماند به طور کاملا غیر منتظره ای برملا خواهد شد و افراد نامناسبی در جریان آن قرار خواهند گرفت. شما دچار سردرگمی و احساس اینکه مورد خیانت قرار گرفته اید خواهید شد، اما کسی را به خاطر این موضوع مورد سرزنش قرار ندهید و این درس را بگیرید که هر رازی تا زمانی راز باقی می ماند که فقط خودتان از آن با خبر باشید. امروز می تواند روز خوبی برای دنبال کردن غریزه تان و گفتن حرف هایی که نیاز دارید به شخص مورد علاقه تان بگویید باشد. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید و با خودتان صادق باشید.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
خلاقیت فعلی شما صحنه ای زیبا به وجود آورده است که ارزش نگاه کردن را دارد، زیرا به نظر می رسد که شما دارید با آزادی کامل و بر اساس رویاهایتان زندگی می کنید. شما بال های خود را گشوده اید و دارید به سرعت پرواز می کنید و پیش می روید. البته این احساسات و تفکرات شما، هر چند به نظر دیگران ناشناخته باشند هم ریشه در واقعیت دارند و این موضوع باعث می شود که شما تماس خود با دنیای واقعی را از دست ندهید. توانایی شما در ایجاد تعادل بین ماجراجویی و مسئولیت پذیری آگاهانه شما را قادر می سازد که بهتر از همیشه به سوی آینده پرواز کنید. تا می توانید بلند بپرید! البته یادتان باشد زمان کافی برای استراحت کردن را نیز در برنامه خودتان قرار دهید.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
افکار شما در حال حاضر کمی با احساساتتان گره خورده اند و همین مانع دیدن حقیقت به همان شکلی که واقعا هست می شود. تمام سعی خود را به کار بگیرید که احساسات خود را تا جای ممکن تحت کنترل در آورده و در نتیجه بتوانید به افکاری منطقی تر دست پیدا کنید. لزومی ندارد که احساسات خود را به طور کامل نادیده بگیرید، کافی است آنها را به طور مستقل مورد توجه قرار دهید. اگر امروز کسی شما را به خاطر کارهایتان مورد انتقاد قرار دهد به شدت عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد، تا جایی که ممکن است تصمیم بگیرید خودتان را از تمام فعالیت های گروهی کنار بکشید، اما تسلیم شدن در حال حاضر اصلا بهترین راه حل محسوب نمی شود.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
خبری ذهن شما را درگیر کرده است طوری که دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید. اگر چه ذکاوت شما تحسین برانگیز است اما ممکن است جنبه هایی از این موضوع برایتان مبهم باشد. اما نگران نباشید با جمع آوری اطلاعات بیشتر، به آنچه می خواهید می رسید. اگر به فکر خرید وسیله ای هستید، باید قبل از هر کار در مورد آن خوب برنامه ریزی کنید. اگر حساب جیب تان را نداشته باشید ممکن است در آینده به مشکلات مالی بر بخورید.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
امروز به خلاقیت درونی خود اجازه ی بروز بدهید و ذهنتان را در دنیای خیال و رویا به پرواز دربیاورید. از واقعیت های دنیای اطرافتان فرار کرده و با انجام کارهای هنری به خیالات خود مجال بروز بدهید. رویاهایتان را محدود نکنید و تا جایی که ذهنتان به شما اجازه می دهد رویاهایی بزرگ را در خیال خود پرورش دهید. سعی کنید از حد و مرزهایی که خودتان برای خود ساخته اید فراتر بروید تا ببینید می توانید خیلی بالاتر از آن چیزی که خودتان گمان می کرده اید بروید و اوج بگیرید. اگر امروز صبح دیر از خواب بیدار بشوید نصف روز تعطیلتان را از دست خواهید داد و فرصت خوبی که برای گردش و تفریح دارید از دستتان خواهد رفت.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
امروز خاطرات تلخ گذشته و شاید یاد و خاطره ی عزیزان از دست رفته تان ذهن شما را به خود مشغول کرده است. شما خودتان هم از اینکه در چنین روزی به یاد این خاطرات تلخ افتاده اید متعجب شده اید، اما باید سعی کنید این مرحله را هر چه سریعتر پشت سر بگذارید. فعلا هر چیز دیگری جز لذت بردن از روزهای آغازین سال و بهار زیبا را از ذهن خود خارج کنید، تمام سال را برای فکرهای ناراحت کننده وقت خواهید داشت! شاید امروز به این فکر بیفتید که نباید اینقدر خرج تغییر دکوراسیون خانه تان یا وضع ظاهر خودتان می کرده اید، اما در چنین روزی فکر کردن به چنین چیزهایی اصلا عاقلانه نیست. به جای این فکرها و نگرانی ها سعی کنید از نتیجه ی خرج هایی که کرده اید لذت ببرید.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
امروز هنگام حرف زدن با دیگران سعی کنید استراتژی خاصی داشته باشید و بدون فکر کردن به عواقب حرف هایتان، آنها را به زبان نیاورید. انرژی زیادی در دسترستان قرار خواهد گرفت و باید مراقب باشید که هیجان زده نشوید و به این فکر کنید که حرف هایتان چه تاثیری بر طرف مقابلتان خواهد گذاشت. امروز احتمال اینکه حرف های اشتباه را به زبان بیاورید بسیار بالاست، مخصوصا سخنانی که فکر می کنید ممکن است عواقب خوبی نداشته باشند و طرف مقابلتان از شنیدن این حرف ها ناراحت شود. از نقد کردن رفتار های دیگران بپرهیزید. بهتر است با رفتارتان اشتباهات دیگران را به آنها نشان دهید، نه با گفتار.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
منتظر خبری هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. فرد غریبه ای قصد کمک به شما را دارد اما شما مقاومت می کنید، بهتر است که به او این فرصت را بدهید تا خودی نشان دهد، شاید بتواند همقدم خوبی برایتان باشد. این روزها بیش از همیشه به ظاهر خود اهمیت دهید. دیگران در نگاه اول به ظاهر شما جذب می شوند، بنابراین قدم اول را درست بردارید. خبری از راه دور در راه است که تغییر بزرگی در روحیه تان ایجاد خواهد کرد.

فال متولدین دی


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
به نظر می رسد که در مسیر روابط عاطفی سرعت پیشرفت شما بی آنکه هیچ مانع خاصی در کار باشد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. شما باید متوجه باشید که این لزوما چیز بدی نیست و نباید اجازه بدهید که این شرایط روزتان را خراب کند. خوشبختانه تمام چیزهای دیگر زندگیتان دارند خیلی خوب و طبق انتظاراتی که دارید پیش می روند، پس خودتان را زیاد درگیر شرایط فعلی روابط عاطفی خود نکنید. در واقع این وقفه ی کوتاه می تواند به نفع هر دو طرف تمام شود. چرا عجله می کنید؟ برای این که رابطه تان بهتر شود باید به آن به اندازه ی کافی وقت بدهید و حوصله داشته باشید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
اگر چه در اطراف شما اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است اما شما امروز ترجیح می دهید که گوشه ای بنشینید و تنها نگاه کنید. آنچه برایتان اهمیت دارد، آرامش است نه بحث با دیگران. روی مبل راحتی تان لم دهید و از تنهایی و آرامشی که در فضا برقرار هست، لذت برید. خبر خوبی در راه است که شرایط مالی شما را تغییر خواهد داد. سعی کنید که قدم به قدم با برنامه پیش روید تا اتفاقات دور از انتظاری پیش پایتان قرار نگیرد. اعتماد به نفس بالا راز موفقیت شما در این راه است.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۵ مرداد ۱۳۹۹
امروز ذهن شما درگیر نقشه های بزرگی است که این چند وقت اخیر شما را به خود مشغول کرده بود اند. مشکل کار اینجاست که یک آدم از خودراضی به یکباره از راه رسیده و می خواهد بی آنکه هیچ زحمتی کشیده باشد در نتیجه ی کارها و زحمات شما شریک شود. شاید هم جریان چیز دیگری باشد و یک آدم منفی بخواهد شما را نسبت به رویاها و اهدافتان دلسرد کند و نگذارد که اهداف خود را دنبال کنید. به جای اینکه تسلیم شوید این شرایط را به عنوان بخشی از ماجراجویی های خود دیده و راهی برای مقابله با آنها پیدا کنید. مطمئن باشید اگر خوب از مغزتان استفاده کنید این مانع مزاحم تا پایان روز از میان برداشته خواهد شد.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن