عمومی

فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
مدتی ست منتظر شروع کاری هستید، امروز این فرصت برای شما فراهم می شود. با برداشتن اولین قدم تغییرات مثبتی در زندگی تان رخ می دهد. شما از رقابت لذت می برید و هر چه این رقابت سرسختانه تر باشد، تلاش و لذتی که از آن می برید نیز بیشتر خواهد بود. همیشه دوست دارید ثابت کنید که برنده و بهترین هستید اما مراقب باشید زیرا غرور بی جا موجب شکست می شود. گاهی باید به جای تلاش کردن، از همنشینی با اطرافیان تان، حتی اگر رقبایتان هستند، لذت ببرید.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما از آن آدم هایی نیستید که بتواند با محدودیت ها، قوانین و سخت گیری ها کنار بیاید و ترجیح می دهید دنیایی خیالی برای خود بسازید که هیچ قانون و محدودیتی در آن وجود ندارد. با این حال، باید در نظر داشته باشید که برای حفظ آزادی و زندگی بر اساس ایده آل هایی که دارید لزومی ندارد که حتما به دنیای خیال پناه ببرید. شما چوب سحرآمیز در دست ندارید، پس انتظار نداشته باشید که همه مشکلات به اشاره ای حل شوند. باید صبور باشید و به مشکلات برای حل شدن زمان بدهید. اگر فکر می کنید حرف زدن با اطرافیانتان می تواند به حل این مشکل کمک کند با آنها در این مورد صحبت کنید.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. امروز ممکن است که میان شما و اطرافیان تان اختلاف نظرهایی رخ دهد اما اهمیت چندانی ندارند و طبیعی ست. اگر فکر می کنید که راه درستی را در پیش گرفته اید، تحت تاثیر رفتار دیگران قرار نگیرید. میان شما و شریک زندگی تان دلخوری پیش آمده. هم شما و هم طرف مقابل تان از شروع مکالمه می ترسید اما بهتر است قدم اول را شما بردارید و احساسات واقعی خود را که به بهبود رابطه تان کمک می کند بروز دهید.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
دیگران برای حل مشکلات خود به سراغ شما می آیند، از این رو انرژی زیادی از شما می گیرند اما سعی کنید که امروز به جای تمرکز روی دیگران، به فکر حل کردن مشکلات خودتان باشید. اگر چیزی در مسیر شما قرار گرفت که برایتان عجیب و سوال برانگیز بود، سریع در پی حل آن باشید و تا رسیدن به حقیقت دست بر ندارید. امروز شرایط برای هر نوع فعالیتی مساعد است و توانایی شما در هر زمینه ای شکوفا می شود، از این فرصت استفاده کنید. اگر مجرد هستید، به زودی عشق در خانه شما را می زند، آماده باشید و با روی باز از او استقبال کنید. اگر هم متاهل هستید، به زودی زندگی شما در مسیر تازه ای قرار می گیرد که مدت انتظارش را داشته اید.

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز احساس حسادت در وجود شما برافروخته شده و دارد به شدت آزارتان می دهد. اولین قدم برای مبارزه با این احساس این است که بفهمید چه چیزی و چرا باعث ایجاد احساس عدم امنیت در شما می شود. معمولا حسادت ریشه هایی عمیق تر و جدی تر از آن چیزی دارد که در ظاهر امر به نظر می رسد. اگر نسبت به طرف مقابلتان اعتماد ندارید بهتر است سعی کنید این مشکلتان را حل کنید. امروز نیم نگاهی به آینده ممکن است برای شما کمی نگران کننده باشد، اما بهتر است به هر گونه انرژی منفی یک «نه» محکم گفته و از روز تعطیلتان لذت برده و از ته دل بخندید. فردا و پس فردا و تمام هفته برای فکر کردن به آینده وقت خواهید داشت.

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
دوستی و مادیات خیلی کم با هم جور درمی آیند و امروز هم یکی از دوست هایتان با درخواست مبلغ قابل توجهی رابطه ی دوستی که با او دارید را به خطر خواهد انداخت. شما از اینکه به این دوست خود کمک کنید خیلی هم خوشحال خواهید شد، اما به شما پیشنهاد می شود که کمی دست نگه داشته و راه بهتری را در پیش بگیرید. شما می توانید به جای اینکه خودتان این پول را به او قرض بدهید راهی برای به دست آوردن این پول به دوستتان نشان دهید. مثلا شاید یک پیشنهاد کاری برای او داشته باشید و یا بتوانید شخصی را به او معرفی کنید که کارش را راه بیندازد. با این کار هم دوستی تان را حفظ خواهید کرد و هم مشکل دوستتان حل خواهد شد.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما در جستجوی جوابی برای سؤال هایتان هستید و برای یافتن پاسخی که به دنبالش هستید به هر گوشه ی سرک خواهید کشید و زیر هر سنگی را نگاه خواهید کرد. شما در جستجوی چیزی هستید که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است و اعتقاد دارید که اگر در جاهای درست به دنبال آن بگردید حتما پیدایش خواهید کرد. فقط این نکته را باید به شما یادآوری کنیم که اگر در جستجوی آرامش ذهنی هستید باید جستجویتان را در درون خودتان ادامه بدهید و احساس رضایت را در وجود خودتان پیدا کنید. اگر برای کسی کاری انجام داده اید مطمئن باشید که او قدر این زحمت شما را می داند، پس خوبی هایتان را مدام به او یادآوری نکنید!

فال متولدین آبان


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
سعی کنید امروز اگر درخواستی از دیگران دارید آن را با احترام بیان کنید زیرا احتمال این که موجب سوتفاهم شود زیاد است. اگر جمله شما حالتی امری داشته باشد ممکن است که آنها فکر کنند شما می خواهید روی زندگی آنها کنترل داشته باشید، پس بهتر است که محتاط تر عمل کنید. اگر اطرافیان تان به هر دلیلی با شما مخالفت کردند؛ فاصله خود را با آنها حفظ کنید واز بحث با آنها بپرهیزید. بی محلی بهترین رفتاری است که می توانید در حال حاضر از خود نشان دهید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما تمام مدت لبخند به لب خواهید داشت، دلیل آن هم چیزی نیست جز این که همه ی نشانه ها حاکی از آن هستند که موفقیت در انتظارتان است. حداقل خودتان با توجه به حرف هایی که می شنوید اینطور فکر می کنید. با وجود آنکه قصد دارید تا پیش از آن که از حقیقت چیزی اطمینان کامل پیدا نکرده اید آن را نپذیرید، به احتمال زیاد تحقیقاتتان نتایج قابل توجهی برایتان به همراه نخواهند داشت. شاید در نهایت تصمیم بگیرید که نقشه هایتان را همان طوری که از ابتدا برنامه داشته اید پیش ببرید، اما باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشید تا بتوانید در صورت لزوم تغییرات مورد نیاز را در آنها ایجاد کنید. کسی که نتواند ذهن خودش را تغییر دهد هیچ چیز دیگری را هم نمی تواند تغییر بدهد.

فال متولدین دی


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز مراقب شرایط مالی تان باشید و در خرج کردن حواس تان را جمع کنید. همانطور که امروز در حال حرکت هستید، ندایی از درون می شنوید که شما را از حرکت باز می دارد. هر چه شما سرعت تان را بیشتر می کنید، ندای درون تان شما را به آهسته تر رفتن تشویق می کند. بهتر است آن را نادیده نگیرید و کمی استراحت کنید. امروز به جای انجام کارهای جدی و مهم و بیرون رفتن از خانه، به کارهای خانه رسیدگی کنید و وقت تان را در کنار دیگر اعضای خانواده بگذرانید. در خانه ممکن است صحبت هایی بشنوید که از آن بی خبرید، ساده از آنها نگذرید زیرا موضوع مهمی در میان است.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
امروز سعی کنید در هر گروه و جمعی که قرار می گیرید جزء افراد پیشرو باشید و روحی جسور داشته باشید و خودتان را برای ماجراجویی و هیجان آماده کنید. شما به طور غریزی برای چالش های تازه آماده اید و نباید این فرصت فوق العاده برای کسب تجربه های جدید را به راحتی از دست بدهید. تنها چیزی که امروز می تواند سد راهتان شود و سرعتتان را کم کند ذهن منطقی تان است. البته که داشتن عقل و منطق کاملا ضروری است، اما نباید خودتان را قربانی احتیاط غیر ضروری بکنید که سعی دارد شما را از هر هیجانی دور نگه دارد. امروز احتیاط را کنار بگذارید و خیالتان هم راحت باشد که هیچ اتفاق بدی برایتان نخواهد افتاد.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۶ خرداد ۱۳۹۹
برخی از مسئولیت هایی که در محل کارتان به عهده تان گذاشته شده اند فراتر از حد توانایی شما و یا هر شخص دیگری که این همه کار به عهده اش گذاشته شوند به نظر می رسند. شما احساس می کنید هر چقدر هم که تلاش کنید بی فایده است و به جای اینکه کارهایتان کم شود تنها دارد به حجم آنها افزوده می شود. به جای اینکه خودتان را تحت فشار قرار دهید کارهایتان را اولویت بندی کنید و با انجام آنهایی که اهمیت بیشتری دارند شروع به کار کنید. بخشی از کارها را هم که می دانید دیگران می توانند از پس انجام آن بربیایند به بقیه واگذار کنید. مطمئنا در میان همکارانتان چند نفر پیدا می شوند که بخواهند لطف هایی که در گذشته به آنها کرده اید را جبران کنند.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن