عمومی

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
پیشرفت غیر منتظره در وضع مالیتان امروز شما را خواهد ساخت. شاید ترفیع رتبه پیدا کنید و یا به دلیل دیگری درآمدتان افزایش پیدا کند. شاید این بهبودی که در وضع مالیتان به وجود آمده است به لطف پیشرفت تکنولوژی باشد و یا هدفی که مدت ها برای رسیدن به آن تلاش کرده بوده اید بالاخره به ثمر بنشیند. شاید هنوز مشخص نباشد که مقدار پولی کهقرار است به دست بیاورید چقدر خواهد بود، اما در هر حال این درآمد اضافه به هر دلیل و به هر اندازه ای که باشد روزتان را خواهد ساخت. چرا همین حالا برای یک جشن کوچک دوستانه و یا خانوادگی اقدام نمی کنید؟ این موفقیت می تواند بهانه خوبی برای دور هم جمع شدن باشد.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. شما در هر جمعی که حاضر شوید به گرمی از شما استقبال خواهد شد. شما توانایی منحصر به فردی دارید که به شما اجازه می دهد بی آنکه دیگران را از خود آزرده کنید برای رسیدن به خواسته هایتان حالتی تهاجمی داشته باشید. دیگران رفتارهای از روی مهربانی شما و حساسیتی که به نیازها و احساسات آنها دارید را ستایش می کنند و همین باعث می شود که شما برنده ی بازی شوید. همسرتان این روزها به حمایت بیشتری از جانب شما نیاز دارد، سعی کنید به جای شماتت او بخاطر مشکلاتی که برایش پیش آمده اند به او دلداری بدهید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
شما هدف های زیادی در سر داشتید و برای آنها نیز تلاش زیادی کرده اید. امروز یکی از اهداف بلند مدت شما، درست آنجا که انتظارش را ندارید، برآورده خواهد شد و به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید. این روزها تا می توانید فعالیت های گروهی تان را بیشتر کنید، به خصوص آنهایی که با موضوعات سیاسی و اجتماعی در ارتباطند. از آنجا که امروز روز پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت، شب زودتر به رختخواب بروید تا خستگی تان جبران شود و فردا بتوانید با انرژی کافی روز دیگری را آغاز کنید.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
دوره ی موفقیت و خوش شانسی شما همچنان ادامه دارد و در کنار این موفقیت ها اعتماد به نفستان نیز رو به افزایش است. داشتن اعتماد به نفس باعث درخشش شما و در نتیجه برقراری ارتباط با افراد جدیدی خواهد شد که در زمینه های بسیار جالبی فعالیت دارند و نگرش ها و علایقی شبیه به خود شما دارند. این روابط جدید می توانند در ارتباط با مسائل کاری، روابط دوستانه و یا حتی زمینه ساز شروع یک رابطه ی جدید عاطفی باشند. در هر صورت احساس نکنید که برای جلب توجه طرف مقابلتان باید چهره ی متفاوتی از خود به نمایش بگذارید، همانی باشید که هستید، آنها به احتمال زیاد از خود واقعی شما بیشتر خوششان خواهد آمد.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
شما از حساسیت و بهره ی هوشی بسیار بالایی برخوردار هستید و این ترکیب شما را قادر می سازد تا به یک فوق ستاره تبدیل شوید! شرایط کیهانی امروز شما را به چالش می کشد تا این توانایی های خود را به کار بگیرید. تا به حال به نویسندگی فکر کرده اید؟ این توانایی های شما می توانند در کار نوشتن نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشند. با کارهای زیادی که در خانه به عهده تان است ایجاد تعادل بین کار و مسائل خانوادگی کمی سخت خواهد بود. باید با همسرتان در مورد تقسیم وظایف به طور جدی صحبت کنید تا بتوانید بدون مشکل به وظایف خود در خانه و محل کار رسیدگی کنید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
پروژه ای که در دست انجام دارید به تحقیقات و مطالعات گسترده ای نیاز دارد و امروز ممکن است مجبور شوید بیشتر وقت خود را به مطالعه و بررسی این موضوع اختصاص دهید. درست است که امروز روز تعطیل است و بیشتر دوستان و اطرافیانتان مشغول تفریح و خوش گذرانی هستند، اما شما عاشق موضوعی هستید که دارید مطالعه می کنید و برایتان مهم نیست که مجبور باشید روز تعطیلتان را به این صورت بگذرانید. اگر به اندازه ی کافی برای این پروژه وقت بگذارید، چه یک پروژه ی کاری باشد و چه یک پروژه ی شخصی، خواهید توانست درآمد زیادی از آن کسب کنید. همه چیز به میزان توجه و خلاقیتی که به کار می گیرید بستگی دارد.

فال متولدین مهر

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز بعد از مدتی طولانی با برخی از دوستان و اقوام خود که برای مدت ها از آنها بیخبر بوده اید دیدار خواهید داشت. بعضی از این این دیدارها به صورت برنامه ریزی نشده و کاملا اتفاقی خواهند بود، مثلا ممکن است معلم کلاس پنج دبستانتان را در یک مرکز خرید ببینید، اما به هر حال دیدن این افراد باعث ایجاد احساس شادی و رضایت در وجود شما خواهد شد. بعد از یک هفته ی طولانی و پر کار بعد از یک تعطیلات نسبتا طولانی شما به این تعطیلات آخر هفته واقعا نیاز دارید تا باتری هایتان را در کنار خانواده و عزیزانتان شارژ کنید. امشب هیچ کاری به اندازه ی وقت گذراندن در خانه و همراه با همسر و فرزندانتان به شما احساس امنیت نخواهد داد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز شما می توانید نگرشی منطقی به احساسات خود داشته باشید و از موضعی بی طرفانه به آنها نگاه کنید. از این فرصت استفاده کنید و ببینید بر اساس آنچه در مورد احساس خود کشف می کنید چه کارهایی باید انجام دهید. مواظب باشید کارهایتان بر اساس عقل و منطق باشند و در تلاشی عجولانه در واکنش نشان دادن به یک نفر دیگر کارهایی انجام ندهید که بعدا باعث پشیمانی تان شوند. مطمئن باشید فکر کردن قبل از اینکه وارد عمل شوید نتایج فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهد داشت. امروز ممکن است به دلایلی موفق نشوید عشقتان را ببینید، اما اگر خودتان بخواهید می توانید این شرایط را به فرصتی برای نزدیک تر شدن به هم تبدیل کنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
شما احساساتی بسیار قوی دارید و امروز با انرژی بسیار زیادی سعی در بیان آزادانه ی احساسات خود دارید. رفتارهایی که از خودتان نشان می دهید باعث می شوند اطرافیانتان تعجب کنند، اما شما می توانید آنها را به راحتی از اصالت و واقعیت احساساتتان مطمئن کنید. مواظب باشید در این زمینه زیاده روی نکنید و این انرژی خود را تحت کنترل نگه دارید، چون ممکن است به راحتی خودتان را در وضعیتی گیر بیندازید که از آن پشیمان خواهید شد. شما همیشه سعی می کنید که با احساسات خود به طور منطقی برخورد کنید، ولی امروز به احتمال زیاد این قضیه برعکس خواهد بود و افکارتان با احساساتتان ارتباطی تنگاتنگ داشته و به طور جدی تحت تاثیر آنها قرار دارند.

فال متولدین دی

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
امروز همه دارند سعی می کنند از هر طرف شم را به سوی خودشان کشیده و با خود همراه کنند و به هر طرف که می چرخید یک نفر را در انتظار خود خواهید دید. صبور باشید و با حوصله و رفتاری منطقی تا رسیدن فرصت مناسب دست نگه دارید. به این چالشی که سر راهتان قرار گرفته است به عنوان درس زندگی نگاه کرده و سعی کنید از آن چیزهای جدید یاد بگیرید. به خودتان یادآوری کنید که طرز تفکر شما تنها نگرش صحیح این دنیا نیست و باید انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان داده و در نگرش خود تجدید نظر کنید. توجه به نظرات و افکار دیگران می تواند درس های ارزشمندی برای شما به همراه داشته باشد و نگاهتان را به زندگی تغییر دهد.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اطرافتان اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است اما شما چون کبک سرتان را در برف فرو برده اید. بد نیست که نگاهی به اطرافتان بیاندازید و از واقعیت ها باخبر شوید. سوالات زیادی در سرتان است که تصمیم دارید تمام آنها را به تنهایی پاسخ دهید. برای جلوگیری از خطا رفتن، از همین حالا با افراد با تجربه مشورت کنید. به زودی نتیجه یکی از تلاش های چند سال اخیرتان را می گیرید که بی نهایت خوشحال تان می کند. در رابطه عاطفی تان گره ای افتاده که به زودی توسط یکی از آشناهایتان باز می شود.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۷ بهمن ۱۳۹۸
شما انتظار دارید که دیگران به نیازتان به احساس امنیت عاطفی توجه کرده و احترام بگذارند. امروز جنبه احساسی وجودتان بسیار فعال شده است و باعث شده نگران این باشید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما و نیاز به تایید شدن توسط دیگران ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد و هیچ کسی به غیر از خود شما نمی تواند آن را درست کند یا تغییر دهد. البته که نمی توانید این بحران را یک شبه پشت سر بگذارید، ولی حرف زدن در مورد آن با کسی که دوست دارید به شما کمک خواهد کرد که امیدواری بیشتری نسبت به شرایط موجود پیدا کنید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن