عمومی

فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز روز شانس شماست، مخصوصا اگر پای مسائل عاطفی در میان باشد. شما امروز احساس می کنید از هر زمان دیگری به شخصی که دوست دارید نزدیک تر شده اید و هر چند این احساس را نسبت به سایر دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان نیز دارید، این نزدیکی به عشقتان برای شما حال و هوای خاصی را به وجود آورده است. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب دارد کار می کند و اگر آن را درست به کار بگیرید می توانید اثرات پایداری را روی روابط شخصی و کاری خود ایجاد کنید. اگر قصد فروش چیزی را دارید امروز می تواند فرصت بسیار مناسبی برای انجام این کار باشد. فقط مواظب باشید انتظاراتتان را زیادی بالا نبرید.

فال متولدین اردیبهشت


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
خاطره ای در گذشته موجب شده که در تصمیم گیری های زمان حالتان دچار شک و تردید شوید. بهتر است که بدون توجه به گذشته جلو روید در غیر ایت صورت فرصت هایتان را از دست خواهید داد. کاری به شما پیشنهاد شده که از قبول کردن آن هراسانید. فکر می کنید که نمی توانید از پس مسئولیت های آن سربلند بیرون آیید اما این نگرانی شما بی مورد است زیرا قرار نیست که شما این کار را به تنهایی پیش ببرید. دیگران نیز در این راه شما را تنها نخواهند گذاشت.

فال متولدین خرداد


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما آشفتگی و بلاتکلیفی زیادی را در ارتباط با مسائل عاطفی احساس خواهید کرد. شما از درون با خودتان بحث ها و درگیری هایی دارید و نمی دانید که در رویارویی با این وضعیت باید رفتاری منطقی و عمل گرایانه داشته باشید یا اولویت را به احساسات خودتان بدهید. سعی نکنید برای حل این مشکل درونی از دیگران کمک بگیرید زیرا این کار تنها باعث پیچیده تر شدن مشکلات خواهد شد، پس توصیه هایی که دیگران بی آنکه نظرشان را پرسیده باشید به شما می کنند را هم زیاد جدی نگیرید. اگر نمی توانید در مورد شرایط پیش آمده تصمیم گیری کنیدچند روزی دست نگه دارید تا طوفان به وجود آمده فرو بنشیند و اوضاع آرام تر شود.

فال متولدین تیر


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز مخارج غیرمنتظره ای به شما تحمیل خواهند شد که تمام حساب و کتاب هایی که برای روزهای آخر سال داشته اید و بودجه بندیتان را به هم خواهند زد. شاید یکی از وسایل خانه خراب شده باشد یا قطعه ای از ماشینتان به تعمیر نیاز داشته باشد، یا حتی شاید دندان دردی ناگهانی شما را وادار کند به دندان پزشکی بروید. این اتفاق هرچه که باشد تعادل شما و حساب بانکیتان را به هم خواهد زد، اما شما می توانید با حذف بخشی از خرج های اضافه آن را جبران کنید. در بین کارهای روزمره به خودتان کمی استراحت بدهید، قرار نیست در این روزهای آخر سال خودتان را آنقدر خسته کنید که نایی برای لذت بردن از تعطیلات برایتان باقی نماند!

فال متولدین مرداد


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز همه چیز حاکی از این است که دیگر زمان آن فرا رسیده که هر چیزی را که دارد جلوی تولد مجدد شما را می گیرد از سر راه خود برداشته و خودتان را از شر آن خلاص کنید. برخی موانعی که سر راهتان قرار دارند را به تنهایی نخواهید توانست از سر راهتان بردارید، پس سعی کنید از دیگران و به ویژه آنهایی که تجربه و تخصص بیشتری دارند کمک بگیرید. شما احساس می کنید که در حال حاضر نیاز دارید زمان بیشتری را با دوستان و عزیزانتان بگذرانید. با توجه به این که شما ذاتا فردی اجتماعی هستید و دوست دارید دائم دو رو برتان شلوغ باشد این چیز عجیبی نیست. چرا یک مهمانی راه نمی اندازید؟!

فال متولدین شهریور


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
شما معمولا فردی با انرژی هستید اما امروز احساس ناخوشایندی دارید. اما نگران نباشید زیرا چیزی برای نگرانی وجود ندارد. امروز فرصت بیشتری را در تنهایی به سر می برید، بد نیست که بیشتر در مورد خودتان و آنچه می خواهید فکر کنید. انتظار شما از رابطه عاطفی چیست؟ آیا انتظاری که دیروز از رابطه تان داشتید با امروز تان یکی ست؟ اگر پاسخ شما منفی ست، باید این تغییر را در رفتارتان نیز نشان دهید. از بیان احساسات تان نهراسید، گاهی جسارت است که منجر به موفقیت شما می شود.

فال متولدین مهر


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز هر کاری که دوست دارید را انجام دهید. به عنوان مثال به پارک، سینما یا دیدن دوستان تان بروید و هر کاری را که فکر می کنید می تواند بر حال شما تاثیر مثبت بگذارد، انجام دهید. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده اما حال زمان مناسبی برای عقب کشیدن نیست. به همین دلیل به طور موقتی سرتان را گرم کنید تا انرژی دوباره را به دست آورید. در رابطه عاطفی شاید از درون احساس محدودیت کنید اما خودتان هم می دانید که این احساس صحت ندارد. به زودی همه چیز همان طور که می خواهید پیش خواهد رفت.

فال متولدین آبان


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز داشتن رویکردی خلاقانه برای مدیریت منابع مالیتان می تواند به بهبود وضعیتتان کمک بسیاری کند. ممکن است به صورت ناگهانی راه حل برخی از مشکلات مالیتان که مدت هاست مانع به دست آوردن خواسته هایتان شده اند را پیدا کنید. اگر با اولین تلاش همه چیز حل نشد نا امید نشوید و عجله هم نکنید و برای رسیدگی به جزئیات به اندازه کافی وقت بگذارید. شما آگاهی خیلی خوبی از وضعیت فعلی دارید و انتظار این را داشته اید که مخالفت هایی با شما صورت بگیرد؛ پس بدون آن که کنترل احساسات خود را از دست بدهید وضعیت را سنجیده و قبل از این که عکس العملی نشان دهید که بعدا موجب پشیمانیتان بشود خوب به آن فکر کنید.

فال متولدین آذر


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
شرایط کیهانی امروز به شما انگیزه می دهد تا از خودتان دفاع کرده و خود را مورد تشویق و حمایت قرار دهید، اما باید مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید! لزومی ندارد که ویژگی های مثبت خود را در چشم دیگران فرو کنید! فروتنی در رفتار کردن خیلی بهتر و اثرگذارتر از سر و صدا راه انداختن در مورد خوبی هایتان خواهد بود. شما شخصیتی گرم و دوست داشتنی دارید، بگذارید دیگران خودشان در برخورد با شما به صفات مثبتی که دارید پی ببرند. این آخر هفته زیاد شلوغ نخواهد بود و به احتمال زیاد بیشتر وقتتان را در خانه و کنار خانواده تان خواهید گذراند. از همین امروز برای یک سری تفریحات خانوادگی برنامه ریزی کنید.

فال متولدین دی


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز شما خبرهای خوبی در رابطه با پولی که مدت ها در انتظارش بوده اید و به همین زودی ها به دستتان خواهد رسید دریافت می کنید. این خبر برایتان بسیار خوشحال کننده است و شاید حتی نتوانید آن را باور کنید. باور کنید! انتظار طولانی مدت شما بالاخره به پایان رسیده است. حتی می توانید از همین حالا به فکر راه انداختن یک مهمانی به همین مناسبت باشید. فقط مواظب باشید به وسوسه ی خرج کردن تمام این پول آن هم برای چیزهای غیر ضروری غلبه کنید. شما می توانید از این پول برای دنبال کردن اهداف بزرگی که برای مدتی قصد دنبال کردن آنها را داشته اید اما با کمبود منابع مالی مواجه بوده اید، استفاده کنید.

فال متولدین بهمن


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز فرزندان شما یا فرزندان خواهر و برادرها یا حتی همسایه هایتان بخش مهمی از روز شما را به خود اختصاص خواهند داد. شاید در یک مهمانی که به افتخار یک کودک گرفته است شرکت کنید و یا در جمع دیگری حضور پیدا کنید که تعداد زیادی بچه در آن هستند. شما و این بچه های یک عالمه حرف برای گفتن به یکدیگر خواهید داشت و با تعریف خاطرات و داستان هایتان هم آنها را به خود مجذوب خواهید کرد و هم خودتان لذت خواهید برد. اشکالی ندارد اگر کمی جزئیات خیالی به ماجراهایتان اضافه کنید، مطمئنا باشید که آنها از این کار شما لذت خواهند برد. مصاحبت با بچه ها کودک بازیگوش درونتان را برای مدتی هر چند کوتاه آزاد و رها خواهد گذاشت.

فال متولدین اسفند


فال روزانه ۷ خرداد ۱۳۹۹
امروز صحبت کردن با دیگران برایتان خیلی هیجان انگیز است و نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد. از این فرصت استفاده کنید و درخواست هایی که از آنها دارید را به زبان آورید. دوستی امروز به سمت تان می آید که دل خوشی از او ندارید، سعی کنید اتفاقاتی را که شما را از هم دلگیر کرده به دست فراموشی بسپارید زیرا اکثر آنها سوتفاهمی بیش نبوده است. از دست یکی از نزدیکان تان ناراحت هستید، بهتر است خودتان را به بی خیالی بزنید، در غیر این صورت اعصاب خودتان بهم خواهد ریخت، بدون این که او متوجه شود.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن