عمومی

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸


همراهان همیشگی حالا زندگی، محتوای منتشر شده در بخش فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برای مطلع شدن از وقایع مهم پیش روی شما در روز شنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۸ این مطلب بصورت کاملا اختصاصی در حالا زندگی تهیه شده است.

فال متولدین فروردین

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امروز مانند همیشه نیستید، احساسات عجیبی را تجربه می کنید. دوست ندارید که کارهای روتین خود را انجام دهید، عیبی ندارد، آنچه دلتان می گوید را عملی کنید. به دنبال دلیل این تغییرات نباشید، این حس طبیعی ست و ممکن است برای هر فردی رخ دهد. آنچه باید بدان توجه کنید، دنبال کردن خواسته هایتان است. در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید، برای رهایی از این وضعیت باید کمی از منطق تان کم کنید و احساسی تر تصمیم بگیرید.

فال متولدین اردیبهشت

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
به نظر می رسد جو سنگینی که بر چند روز گذشته حاکم بوده است امروز دارد از میان می رود و اوضاع حال و هوای بهتری پیدا کرده است. حالا که خیالتان از این بابت راحت شده است انرژی بیشتری را در وجود خود احساس می کنید. شما تمام شرایط لازم را برای رسیدن به هدفی که در سر دارید فراهم کرده اید و حالا زمان آن فرا رسیده است که از آماده سازی هایی که کرده اید بهره مند شوید. در مورد چیزهایی که در این مدت یاد گرفته اید با دیگران صحبت کنید و بگذارید دیگران هم از نظرهایتان بهره مند شوند. این کار باعث خواهد شد که سر صحبت باز شده و شما هم اطلاعات مهم و بسیار جالبی را از دیگران دریافت کنید.

فال متولدین خرداد

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امروز شاید برای شما روز شلوغی باشد و با افراد زیادی سر و کار داشته باشید، اما در کمال ناباوری خواهید دید که با وجود زیاد بودن افرادی که دور و برتان هستند کارها خیلی خوب پیش خواهند رفت و هماهنگی بین افراد و گروه های مختلف به راحتی شکل خواهد گرفت و بحث و درگیری کمتر از همیشه خواهد بود. امروز حساسیت شما بالاتر از همیشه است و همین باعث می شود که دیگران را راحت تر درک کنید و در مقابل آنها هم شما را بیشتر درک کنند. امروز شانس برقراری ارتباط با افراد جدیدی را خواهید داشت که از میان آنها حداقل یکی دو دست جدید پیدا می کنید که شادی و خنده ی بیشتری را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

فال متولدین تیر

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
شما همیشه ترجیح می دهید رهبری گروهتان را به عهده داشته باشید تا این که بخواهید دنباله روی کسی باشید، اما همراه داشتن عزیزانتان و کسانی که دوست دارید برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است و حاضر نیستید بودن آنها را با هیچ چیز دیگری عوض کنید. سعی کنید در رفتارتان با هم گروهی های خود، خواه اعضای خانواده باشند، یا گروه دوستان یا همکاران با رفتاری برابر و عادلانه جایگاه خود را در گروهتان تثبیت کنید. امروز داشتن انعطاف پذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، این که بخواهید سعی کنید افکار و ایده های خود را به زور به دیگران تحمیل کنید اصلا گزینه خوبی نخواهد بود.

فال متولدین مرداد

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
انرژی زیادی دارید و دوست دارید که آن را در زندگی تان به جریان بیاندازید. به دنبال تغییری هستید اما بدانید که تغییر شغل یا حتی محل زندگی، سخت تر از آنچه است که شما فکرش را می کنید. شاید لازم باشد وقت بیشتری را برای تحقیق در مورد ایده ای که در سر دارید، صرف کنید اما زیاده روی نکنید و کمی انرژی هم برای روز خاصی که در پیش دارید، ذخیره کنید. به زودی فردی شما را سورپرایز خواهد کرد. قدر او را در زندگی تان بدانید.

فال متولدین شهریور

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
اگر این اواخر به فکر تغییر کار و یا حتی زمینه ی کاری خود بوده اید امروز روز شانس شما خواهد بود، زیرا به صورتی کاملا غیرمنتظره فرصتی برای ایجاد این تغییر بزرگ سر راهتان قرار خواهد گرفت. با این حال به نفعتان است که به خاطر داشته باشید هر موقعیتی که بیش از حد خوب به نظر می رسد به احتمال زیاد آنقدرها که فکر می کنید هم خوب نخواهد بود! پیش از هر اقدامی تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید و واقعیت ها و اطلاعات مورد نظرتان را جمع آوری کنید و زیاد هیجان زده نشوید. دیدار با شخصی که دوست دارید به آن خوبی که انتظار دارید پیش نخواهد رفت، اما زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید!

فال متولدین مهر

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امشب اگر از لحاظ مالی امکانش را داشتید حتما عشقتان را به یک شام رمانتیک دعوت کنید. فضایی را فراهم کنید تا بتوانید در کنار هم و به دور از دغدغه های زندگی روزمره با هم در مورد رابطه تان و احساسی که به هم دارید صحبت کنید. اگر ازدواج کرده اید می توانید این مهمانی شام دو نفره را در خانه تان و زیر نور شمع و با صدای موسیقی ملایم برگزار کنید. امروز سعی کنید بیشتر به ظاهر خود رسیدگی کنید و از این که لباس هایتان با موقعیتی که در آن قرار دارید همخوانی داشته باشند اطمینان حاصل کنید، مخصوصا اگر قرار باشد به یک مصاحبه ی کاری بروید طرز لباس پوشیدنتان می تواند آینده حرفه ایتان را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد.

فال متولدین آبان

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امروز مواظب باشید که کارهایتان از روی کتاب و حساب باشند و در لحظه تصمیم نگیرید. این که بتوانید در شرایط دشوار به صورت آگاهانه و به سرعت تصمیم بگیرید خیلی خوب است، اما اگر بدون فکر کردن و عجولانه تصمیم گیری کنید مسلما نتیجه ای جز پشیمانی برایتان در برنخواهد داشت. شرایط کیهانی موجود ایجاب می کند که پیش از برداشتن گام های بزرگ و جسورانه تمام جوانب را به دقت مورد بررسی قرار دهید. برای تصمیم گیری در هر زمینه ای، خواه شخصی باشد و خواه حرفه ای، خوب فکر کنید. اگر قرار است چیزی را امضا کنید آن را چند بار بخوانید. در روابط خود نیز، به ویژه در روابط عاطفی، مواظب باشید به راحتی به کسی اعتماد نکنید.

فال متولدین آذر

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
در محیط کار استرس زیادی دارید اما سعی کنید با روش های مختلف آن را کنترل کنید.هر چه خودتان را ریکلس تر نشان دهید، به نفع تان است. وقت آن است که برخی از افرادی را که بودنشان اهمیت چندانی در زندگی تان ندارد و تنها انرژی شما را می گیرند، از زندگی تان دور کنید. طی سه هفته قبل، فشار زیادی از لحاظ روحی رویتان بوده اما در نهایت ختم به خیر شد. حال شما در جایی ایستاده اید که نسبت به خود و اطراف تان شناخت کافی دارید. در این شرایط می توانید تصمیم های بزرگ زندگی تان را بگیرید و راه را برای پیشرفت های آتی هموار تر سازید.

فال متولدین دی

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امروز بهتر است مواظب باشید که لقمه ی بزرگتر از دهانتان برندارید. حتی اگر خودتان از اینکه در حال حاضر می توانید عملکردی چند برابر بهتر از حالت معمول داشته باشید هم بهتر است که احتیاط کافی داشته باشید و زیاد بر اساس حدس و گمان پیش نروید. به جای اینکه انتظارهای غیرمعقول از خودتان داشته باشید و راه شکست را در پیش بگیرید بهتر است که هدف هایتان را کوچکتر انتخاب کرده و در پایان روز با خوشحالی موفقیت هایتان را جشن بگیرید. هرچند بلندپروازی ویژگی قابل تحسینی است، اما اگر با عملگرایی همراه نشود چیزی جز شکست و سرخوردگی به همراه نخواهد داشت، پس با اعتماد به نفس اما عاقلانه گام بردارید.

فال متولدین بهمن

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
امروز بحثی در محیط کار میان شما و یکی از همکاران تان رخ می دهد که ممکن است حالتان را دگرگون کند، به جای ادامه دادن آن، سعی کنید که سرتان در کار خودتان باشد. امروز برای اولین بار با فردی قرار ملاقات دارید اما ممکن است حرف های او را کاملا درک نکنید. شاید دلیل اش استرس زیاد شما می باشد. به او زمان دهید و برای انجام هیچ کاری پافشاری نکنید. زمان خوبی ست تا در مورد آرزوهایتان با شریک زندگی تان صحبت کنید. در گفتگوهایتان به نتایجی خواهید رسید که به آینده امیدوارتان خواهد کرد.

فال متولدین اسفند

فال روزانه ۷ دی ۱۳۹۸
با وجود تمام کارهایی که برای انجام دادن دارید صدایی از درونتان شما را به پرداختن به مسائلی دعوت می کند که برای رشد فردیتان به توجه شما نیاز دارند. مورد تحلیل قرار دادن خودتان و کارهایتان به شجاعت زیادی نیاز دارد، اما پاداشی که دیرافت خواهید کرد ارزش راهی که می خواهید در پیش بگیرید را خواهد داشت. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیازهای برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که با بیان کردن تمامی نیازهایتان به یک باره شاید باعث شوید که به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود. این کار را به مرور زمان و قدم به قدم هم می توانید انجام دهید.منبع پست

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن